رفتن به مطلب

همه مشکلات مربوط به افزونه wp super cache

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان

در انجمن ها سه تاپیک در مورد این افزونه هست که ادامه پیدا نکرده و سوال جزئی مطرح شده با یکی دو پاسخ

درخواست من این هستش که مشکلات این افزونه ی خیلی کاربردی یکجا مطرح بشه تا هر کس مراجعه کرد همه رو با هم یکجا ببینه و اگر مشکلی داشت و طرح نشده بود توی همین تاپیک اضافه کنه و اساتید هم همینجا به ما غیر حرفه ای ها پاسخ بدن.

مشکل من : افزونه wp super cache رو به صورت نصب داشتم و هاست به دلیل تغییرات فضا، کلا سایت رو جا به جا کرده ( کنترل پانل هم از دایرکت ادمین به سی پانل تغییر کرده) پس از جا به جایی دو تا مشکل با این افزونه دارم. یکی اینکه کلا فونتهای سایت و پیشخوان به کد تبدیل میشه و نوشته ها به هم میریزه دوم اینکه چندین خط پیام خطا دریافت می کنم. مشابه با :

Warning: include(/home/memarchi/domains/memarchitect.com/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/memarchi/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 53

وقتی افزونه رو غیر فعال می کنم هر دو مشکل رفع میشه

یک بار هم افزونه رو به طور کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم باز همین مشکل رو داره.

دوستان اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

لینک به ارسال

خطایی که داره میده بخاظر اینه که نمیتونه فایل wp-cache-base.php رو پیدا کنه.

علت: نبود فایل (که منتفی هست) و سطح دسترسی پوشه هست(که اینهم درست ست شده).

http://memarchitect.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php

این خطا رو به پشتیبانی سرورتون اطلاع دادید؟ چون مواردی که به وردپرس مربوط هست درست ست شده.

لینک به ارسال

خطا را همون لحظه به پشتیبانی هاست اطلاع دادم و منتظر بودم تا جواب بگیرم و نتیجه را همینجا اعلام کنم، منتها چون در بررسی اولیه به نتیجه نرسید و طولانی شد، افزونه wp super cache رو غیر فعال و افزونه w3 total cache رو فعال کردم (برای این موضوع مجبور به ارتقای فضای هاست شدم).

به محض اینکه از پشتیبانی هاست در این خصوص پیامی دریافت کنم همینجا منعکس میکنم تا اگر کسی همین مشکل رو داشت بتونه برطرف کنه.

سپاس از شما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...