رفتن به مطلب

مشکل با افزونه ucan-post

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من افزونه ucan-post را در سایتم فعال کردم ولی با یک سری مشکلاتی رو به رو شدم:

1-بعد از نصب افزونه هیچ کد تصویری مشاهده نمی شد و اجازه ارسال دیدگاه را به کاربر نمی داد منم کدش را کامنت کردم تا غیر فعال شود که با این کار مشکل حل شد

ولی پشیمون شدم حالا که دوباره از حالت کامنت درش اوردم تصویر نمایش داده میشه ولی وقتی دیدگاهی ارسال می کنم این دیدگاه وارد قسمت نوشته های سایت میشه نه دیدگاه کاربران.

2-اندازه باکس محتوای مطلب را نیز نمی تونم تغییر بدم توی فایل css هم تغییرات دادم ولی فایده ای نداشت.

3- افزونه شکلک ها را نیز به سایتم اضافه کردم ولی چیزی نمایش نمی دهد

لطفا کمکم کنید یک هفته ست دارم بهش ور میرم ولی موفق نشدم :unsure: :unsure: :unsure:

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

1- این افزونه برای ارسال پست توسط کاربر هست و برای ارسال دیدگاه نیست.

2- منظورتون باکس خود بخش ارسال پست افزونه هست؟

3- شکلک ها بصورت پیش فرض در وردپرس وجود دارن. کجا نمایش داده نمیش؟

لینک به ارسال

سلام

مرسی از اینکه جوابمو دادید. خب من تازه کارم خیلی وارد نیستم

1-حالا چکار کنم که نظرات کاربران در قسمت نوشته ها نمایش داده نشه و توی همون صفحه مربوطه لیست بشه؟

درضمن قسمت دیدگاها رو چطور فعال کنم؟ چه فرقی داره با نظرات؟

2- بله منظورم باکسی است که کاربران محتوای مطالب ارسالیشون رو داخلش می نویسند ، توی سایت من به صورت یک مستطیل عمودیه ، می خام طولش بیشتر باشه تا عرضش یعنی یک مستطیل افقی

3-قالب سایت من خبریه ، می خام در قسمت ارسال نظرات این امکان برای کاربران باشه که از شکلک هم استفاده کنند . پیش فرض چیزی نبود منم افزونه شکلک ها رو نصب و فعال کردم ولی فقط تو قسمت ارسال نوشته ها توسط مدیر سایت فعال میشه نه صفحه ارسال نظرات!!!

ممنون میشم اگه کمکم کنید

لینک به ارسال

1 - نظرات كاربران در قسمت نوشته ها نمايش داده نشه يعني چي ؟ يعني در فايل تك نوشته هر خبر نباشه يا در جايي ديگه داره نمايش ميده؟

2 - خب استايل اين بخش داره از استايل قالب استفاده مي كنه براي درك بهترش و رفع عيبش ادرس انلاين بذاريد تا بهتر بشه بهتون گفت چه بكنيد

3 - خب چه پلاگيني نصب كردين مطمئنا پلاگيني كه نصب كردين اشتباه بوده

لینک به ارسال

دوستان این u can post اشکال داره؟!

یا اینکه برا من این شکلیه؟!

هر کی مطلبی رو که می خواد میزنه بدون تایید من میره تو سایت!!!!

لینک به ارسال

والا نميدونم چي بگم سه سوال طرح كردين معلوم نيست موردتون حل شده يا نه

بعد اينكه اين پلاگين تنظيمات داره تا نوشته ها مورد تاييد قرار بگيرن يا نه !!!!

لینک به ارسال

موردهاي قبليتون حل شده

يه عكس از صفحه تنطيمات اين پلاگين كه ست كردين رو بگيرين و در اين تاپيك ضميمه كنيد

لینک به ارسال

دوستان مشکل حل شد. یه سوال دیگه.

این افزونه اصلا ویرایشگر درست و حسابی نداره!چجوری می تونیم بهش ویرایشگر بدیم؟

لینک به ارسال

1 - نظرات كاربران در قسمت نوشته ها نمايش داده نشه يعني چي ؟ يعني در فايل تك نوشته هر خبر نباشه يا در جايي ديگه داره نمايش ميده؟

2 - خب استايل اين بخش داره از استايل قالب استفاده مي كنه براي درك بهترش و رفع عيبش ادرس انلاين بذاريد تا بهتر بشه بهتون گفت چه بكنيد

3 - خب چه پلاگيني نصب كردين مطمئنا پلاگيني كه نصب كردين اشتباه بوده

با سلام

1-ببینید نظرات کاربران در قسمت مدیریت سایت جایی که من نوشته هامو می زارم نمایش داده میشه تا اونا رو تایید و منتشر کنم که بعد از تایید به عنوان یک نوشته ی جدید یا بهتر بگم یک مطلب جدید در سایت نمایش داده میشه یعنی حتی عنوانی که کاربر وارد کرده در ستون سمت راست به عنوان فهرست مطالب به نمایش در میاد. در حالی که باید در یک کادر جداگانه در زیر نوشته های من به عنوان نظر کاربران نمایش داده بشه

2-http://golekosar.ir

3-Tango Smileys Extended

لینک به ارسال

شما میخوای کاربران زیر هر پستتون نظر بدن؟ برای اینکار نیاز به افزونه نیست. بخش نظرات رو فعال کنید.

توی سایت شما الان زده شده:

نظرات بسته شده است.

افزونه کارش درست هست و کافیه شما نظرات رو فعال کنید تا صورتکها نمایش داده بشن.

لینک به ارسال

شما میخوای کاربران زیر هر پستتون نظر بدن؟ برای اینکار نیاز به افزونه نیست. بخش نظرات رو فعال کنید.

توی سایت شما الان زده شده:

افزونه کارش درست هست و کافیه شما نظرات رو فعال کنید تا صورتکها نمایش داده بشن.

عجب...کجا باید قسمت نظرات رو فعال کنم.نمی فهمم ببخشید میشه بیشتر توضیح بدید،مرسی :rolleyes:

ویرایش شده توسط Kosar
لینک به ارسال

اگر قالب پیشفرض را فعال کنید

بعد از محتوای پست در صفحه هر مطلب امکان ارسال نظر هست

در ویرایش سریع هر مطلب امکان نظر دادن را فعال کنید

لینک به ارسال

اگر قالب پیشفرض را فعال کنید

بعد از محتوای ست در صفحه هر مطلب امکان ارسال نظر هست

در ویرایش سریع هر مطلب امکان نظر دادن را فعال کنید

"بعد از محتوای ست در صفحه هر مطلب امکان ارسال نظر هست"نمی فهمم منظورتون از این جمله چیه؟ :unsure: در ضمن نمی تونم قالب پیش فرض رو فعال کنم کلی روش کار کردم تغییرش دادم

در قسمت ویرایش سریع مطلب هم ، امکان نظر دادن فعال هست

لینک به ارسال

به بخش مدیریت و بعد تنظیمات و بعد در بخش گفتگوها:

اجازه‌ی گذاشتن دیدگاه برای نوشته‌های جدید
لینک به ارسال

در بخش نوشته‌ها: برروی ویرایش سریع مطلبی خاص کلیک کنید > سپس پذیرفتن دیدگاه را فعال کنید

در صورت وجود مشکل > با یک قالب دیگه تست کنید

لینک به ارسال

در بخش نوشته‌ها: برروی ویرایش سریع مطلبی خاص کلیک کنید > سپس پذیرفتن دیدگاه را فعال کنید

در صورت وجود مشکل > با یک قالب دیگه تست کنید

باور کنید اونجا هم فعاله. من با قالب های دیگه هم تست کردم همینطوری بود تازه بدتر از این بوداصلا قسمت نظرات رو نشون نمی داد. می دونم خیلی شلوغ کردم ولی چکار کنم به قسمت نظرات نیاز دارم :(

لینک به ارسال

اقا پارسا من می خام از قسمت نظراتی استفاده کنم که کد امنیتی هم داشته باشه نه پیش فرض پوسته . ببینید تو خود سایت زیر نوشته ها هستش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...