رفتن به مطلب

مشکل با لینک های اینجکت شده در محتوای پست ها

رحیمی

پست های پیشنهاد شده

سلام

امروز موقع جستجو متوجه شدم یک سری لینک در برخی پست ها اینجکت شده. توی خود محتوای پست هست یعنی با ویرایش پست ها میشه حذفش کرد و توی فایل های سیستم نیست.

میخواستم ببینم افزونه ای برای این کار هست؟ تعداد پست ها خیلی زیاده و ویرایش دستی اونها کار سختیه.

ممنون

لینک به ارسال

با سلام

آیا لینک ها همه مربوط یک دامنه هستند یا هر پست متفاوت هست. یک نمونه لینک قرار بدید.

لینک به ارسال

بله. همه مشابه هستند.

<span style="font-family: Tahoma;"> </span><!--53f22acc149941408379596-->
<div style="display: none;">А разновидностей и типов продвижения сайтов в Сети существует бесчисленное множество, <a style="display: none;" href="http:/topodin.com/test_final/consultant.php">Студия Topodin</a>, ...</div>
<!--/53f22acc149941408379596-->

لینک به ارسال

البته اگر لینکها توی فایلهای سیستم نیستند و فقط روی نمایشگر می بینید ممکنه مشکل مربوط به بروسرتون باشه و احتمال داره یک نرم افزار تبلیغاتی رو سیستمتون در حال اجرا باشه اول از کافی نت و سیستمهای دیگه هم سایت رو چک کنید ببینید مشکل داره یا خیر 

لینک به ارسال

آخ ببخشید.

من فقط به عبارت topodin.com دقت کرده بودم که توی این کدها هست اما ظاهرا حروف روسی موجود در کد با هم فرق دارند.

با یک براوزر دیگه هم امتحان کردم. همچنان سر جاش هست.

افزونه ای چیزی وجود نداره که این لینک هایی که display:none دارند رو پیدا کنه؟

Anti-malware  و wordfence رو وردپرسم دارم اما اسکن اونها چیزی پیدا نمی کنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...