رفتن به مطلب

تغییرات در post type

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از افزونه download monitor برای دانلود استفاده می کنم که از post type خاص خودش برای مدیریت دانلودها استفاده می کنه. یعنی وقتی جدول wp-post رو نگاه می کنم رکوردهای خاص اون هست اما مسئله اینه که توی این رکوردها جز لینک هر دانلود چیز دیگه ای نیست. مثلا چیزی که من دنبالشم این که جایی منبع دانلود یعنی آدرس اون فایل تعریف شده باشه تا بتونم تغییرش بدم. اما فقط لینکی که کاربران با اون لینک فایل رو دانلود می کنن هست.

چه جوری میشه فهمید مسیر قرارگیری فایل کجا ذخیره شده؟

(قصد دارم مجموعه فایل ها رو به جای دیگه انتقال بدم برای همین نیاز دارم یک تغییر در مسیر فایل ها ایجاد کنم.)

لینک به ارسال

سلام

ببینید فایل ها داخل فولدر upload ذخیره میشن. لینک بر اساس یک سری الگوریتم و تابع تولید میشه. لینک مستقیم اگه بخواید از داخل رسانه می تونید بردارید.

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون

مسیر فایل ها رو می دونم. ببینید من مثلا یک دسته از فایل ها دارم به این ترتیب:

folder1\file1 - folder\file2 - folder1\file3

الان می خوام مسیر این فایل ها رو تغییر بدم به :

folder2\file1 - folder2\file2 - folder2\file3

منتها چون تعداد فایل ها زیاده نمی تونم دستی و تکی این کار رو انجام بدم. چطوری می تونم توی این افزونه این کار رو انجام بدم؟

قاعدتا باید کار ساده ای توی افزونه های دانلود باشه. چون زیاد نیاز میشه.

(تصور می کردم اگر بتونم مسیر فایل ها رو توی دیتابیس پیدا کنم، می تونم با دستورات SQL اون ها را آپدیت کنم.)

لینک به ارسال

آخرش پیداش کردم. عجیبه متوجه اش نشده بودم.

یک جدول قبل از wp-posts هست به اسم wp-postmeta . اطلاعات توی اونه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...