• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
سعید شعبانی

ساخت گالری عکس در وردپرس

19 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

سایت زیر را نگاه کنید یک گالری دارد که عکس ها را به اندازه واقعی نشان می دهد و با دکمه های بعدی و قبلی بین تصاویر حرکت می کند و البته متن زیر عکس ها نیز عوض می شود و در بالای تصاویر, تصاویر به اندازه کوچک نمایش داده می شوند و می توان از میان آنها نیز انتخاب کرد.

post-412-0-26444800-1354274840_thumb.png

http://www.space.com/18636-penumbral-lunar-eclipse-2012-photos.html

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مي تونيد از پلاگينهاي fancybox استفاده كنيد ( نمونه كاربردي و سادش easy-fancybox )

عكسها رو براي نمايش از گالري پيش فرض وردپرس نمايش بدين بقيش رو خوده اين پلاگينها انجام ميدن

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مي تونيد از پلاگينهاي fancybox استفاده كنيد ( نمونه كاربردي و سادش easy-fancybox )

عكسها رو براي نمايش از گالري پيش فرض وردپرس نمايش بدين بقيش رو خوده اين پلاگينها انجام ميدن

این افزونه ها خوب هستند اما اون چیزی که من می خواهم نیستند شما سایت زیر رو ببینید متوجه میشید منظورم چی هست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سایت دقیقا حالت fancybox رو داره.

شما سری lightbox رو هم بررسی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این سایت دقیقا حالت fancybox رو داره. شما سری lightbox رو هم بررسی کنید.

اگر اشتباه متوجه نشده باشم fancybox و lightbox هر دو به صورت پاپ آپ می باشند و تعدادی تصاویر را به صورت کوچک نشان می دهند و با کلیک کردن بر روی آنها تصویر بزرگ به صورت پاپ آپ نمایش داده می شود و در زیر آن هم توضیحات عکس نمایش داده می شود.

منظور من به عکسی که در حالت بزرگ شده نشان داده می شود نیست منظور من تصاویر می باشند که همراه با متن هایی جداگانه قرار گرفته اند و با دکمه هایی که بالای پست است تغییر می کنند(یعنی یه عکس قبل و بعدی منتقل می شوند ) و نیز در بالای پست هم همانطور که می بینید نواری قرار دارد که تمام تصاویر این گالری را نشان می دهد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته قبلا معرفی شده. اینها به carousel معروف هستن:

http://blog.templatemonster.com/2012/02/10/jquery-carousel-plugins/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته قبلا معرفی شده. اینها به carousel معروف هستن:

http://blog.templatemonster.com/2012/02/10/jquery-carousel-plugins/

این افزونه ها که همگی Slider هستند من به دنبال افزونه ای هستم که album بسازد و در آخر هر album مانند سایتی که گفتم آلبوم های دیگر را نمایش دهد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این نوع نمایش رو carousel میگن.

شما اگر میخواید بجای عکس آلبوم رو نمایش بدید باید یکی از این carousel رو دستی روی چیزی که میخواید ست کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این نوع نمایش رو carousel میگن.

شما اگر میخواید بجای عکس آلبوم رو نمایش بدید باید یکی از این carousel رو دستی روی چیزی که میخواید ست کنید.

منظورتون رو متوجه نمی شم اگر ممکن هست واضحتر بفرمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هنوز جوابم رو نگرفتم. این هم یک مثال دیگه از نوع گالری که می خواهم.

http://www.livescience.com/25535-egyptian-mummy-brain-tool.html

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عملکردش شبیه همون چیزی هست که گفتم carousel اما نوع نمایش عکسش فرق میکنه فکر نمیکنم افزونه وردپرس شبیه این باشه (قبلا بررسی کردم نبود شاید دوستان بشناسن) باید خودتون بکمک جی کوئری بنویسید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عملکردش شبیه همون چیزی هست که گفتم carousel اما نوع نمایش عکسش فرق میکنه فکر نمیکنم افزونه وردپرس شبیه این باشه (قبلا بررسی کردم نبود شاید دوستان بشناسن) باید خودتون بکمک جی کوئری بنویسید.

نیمشه یک صفحه یا پست وردپرس را به چندین صفحه تقسیم کرد و به جای شماره صفحات پست یا صفحه تصویر شاخص اون صفحه از پست یا صفحه نشون داده بشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجوری اون پست لود میشه و البته برای افکتش باز باید از همین carousel یا چیزی مشابه اون استفاده کنید.

دیگه مثل گالری موردنظر شما نمیشه که با زدن روی عکس همونجا لود بشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجوری اون پست لود میشه و البته برای افکتش باز باید از همین carousel یا چیزی مشابه اون استفاده کنید.

دیگه مثل گالری موردنظر شما نمیشه که با زدن روی عکس همونجا لود بشه.

آقا مرتضی من به چنین گالری واقا نیاز دارم شما پیشنهادی ندارید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نر م افزار های ساخت آلبوم تحت وب با اختلاف بسیار اندکی هست که میتونی براحتی اینجور آلبوم هایی را طراحی کنی ودر سایت به نمایش بگذاری

فقط تنها عیبش اینه که اگر بخواهی تصویر اضاف کنی باید در سیستم اضاف کنی وسپس اپلودش کنی

تازه اون میشه تصاویر را دسته بندی کرد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سایت ها از چه طریقی گالری را ایجاد کرده اند؟

http://www.livescience.com/25535-egyptian-mummy-brain-tool.html

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دستی نوشته شده و هر دو از اسکریپت زیر استفاده کردن:

jcarousellite_1.0.1.min.js

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دستی نوشته شده و هر دو از اسکریپت زیر استفاده کردن:

jcarousellite_1.0.1.min.js

خوب نمیشه یک جورایی از این اسکریپت استفاده کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بالاتر هم گفتم از همین باید استفاده کنید. فقط مشکل اینجاست که برای اینکه روی هر عکس کلیک بشه و درجا در کادر پایین لود بشه باید کدنویسی کنید وگرنه افکت اسکرول با همین اسکریپت هست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sygunsys
      دوستانی که سئو کار هستند و یا تجربه دارند می تونن بگن که چطوری میشه کلمه ی کلیدی  نرم افزار حسابداری یه روزه از صفحه ی اول لینک 5 بره صفحه ی 2 لینک 8؟؟؟
    • توسط hasanataie
      سلام خدمت همکاران عزیز
      من میخوام یه انجمن وی‌بولتین بزنم که به وردپرس متصل بشه
      یعنی وقتی کاربر میاد تو وردپرس ثبت نام میکنه داخل انجمن هم واسش اکانت ایجاد بشه
      و وقتی که کاربر توی انجمن ثبت نام میکنه داخل وردپرس هم ثبت نام بشه
      وقتی کاربر در انجمن لاگین کرد در وردپرس هم لاگین بشه و برعکس.

از دوستان عزیز کسی این مورد رو میتونه اوکی کنه
      با پرداخت هزینه

• توسط Rangarang
      سلام
      مثلا فرض کنید تو سایت های خبری، اون تصویر کوچیکی که کنار عنوان قرار داره عکس نویسنده ست و وقتی وارد می شیم به صورت عادی عکس نویسنده بزرگ هست، خب این برای بقیه مطالب درسته و خوبه که تصویر کوچیک بزرگ بشه ولی وقتی بخوایم برای یک دسته خاص همون بحث نمایش تصویر کوچیک نویسنده رو داشته باشیم، دیگه درست نیست وقتی وارد ادامه مطلب می شیم، تصویر نویسنده به صورت بزرگ نمایش داده بشه.
      من می خواستم بدونم آیا امکانش هست که کارکرد فعلی تصویر شاخص رو برای یک دسته مشخص تغییر بدیم به کمک افزونه ای؟ و مثلا برای این دسته خاص دو تصویر معرفی کنیم، یکی تصویر کوچیک که نمایش دهنده عکس نویسنده و یکی هم بزرگ که شامل یک تصویر دل خواه هست. ممنون می شم این رو بگید، یا حتی اینکه کلا چیکار کنیم برای یک دسته خاص اصلا تصویر شاخص داخل پست رو نمایش نده.
      ممنونم
    • توسط omidch
      سلام یه افزونه میخوام برای ووکامرس که قابلیت چند فروشنده رو به محصول اضافه کنه.
      و نکته اینجاست که نمیخوام نماینده های فروش خودشون یه محصول جدید رو منتشر کنن تو سایت.
      میخوام یه افزونه باشه که همون محصولی رو که من تو سایت قرار دادم نماینده های مختلف هم بتونن اعلام موجودی کنن تو پنل خودشون اون محصول رو و مشتری وقتی وارد اون صفحه محصول میشه انتخاب کنه از کدوم نماینده فلان شهر خرید کنه.

خیلی ضروریه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    • توسط miraziz
      دوستان من می خواستم برای دسته های سایتم تصویر اضافه کنم. مانند عکس زیر. (در تصویر زیر نام شاعر که در کادر نارنجی رنگ نوشته شده است در واقع آخرین دسته ی فرزند است و تصویر نمایشی هم مربوط به آن است)
      در اینترنت چندین افزونه هستند که من امتحانشون کردم و اصلا به نتیجه ای نرسیدم یا اینکه من درست عمل نکردم. اگر کسی از دوستا لطف کنند و راهنمایی ام کنند ممنون می شم. اگر هزینه ای هم داشته باشه در حد توانم پرداخت می کنم.