رفتن به مطلب

سوال در مورد بخش کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من اولا که تازه با وردپرس آشنا شده بودم یه بار امکان عضو گیری رو فعال کردم و هر کی می تونست بیاد و در وب من عضو بشه و هرکاری بخواست می تونست انجام بده!پست حذف کنه و... .پس غیر فعالش کردم.ولی الان می بینیم لازمه!پس چند تا سوال دارم:

1- وقتی ما عضویت در سایت وردپرسی مون رو انتخاب می کنیم ، همه می تونن عضو شن.چیکار کنیم فقط بتونن موقع عضو شدن مطلب ارسال کنند؟

2- وقتی عضو میشن در واقع وقتی ما اونا رو در حالت نویسنده می زاریم میتونن پست های خودمون ر هم پاک کنند!یا حتی نظرات سایتمون رو!!!!چیکار کنیم این اتفاقا نیفته؟!یعنی کاربر فقط بتونه پروفایلشو ویرایش کنه و یا مطلب بفرسته.مثل همین 4blogers .

3- وقتی مطلب ارسال می کنند بلا فاصله بدون تایید ما در سایتمون نمایش داده میشه!چیکار کنیم اول منتظر تایید ما بشه بعد در سایت بیاد که هر چی از دستشون اومد نزنن تو سایت!

4- هر کاربر تنها با عضویت و ساخت یک پروفیل چقدر فضا می گیره؟مثلا اگه همه ی فیلد ها رو پر کنه و آواتار هم داشته باشه و ...

لینک به ارسال

توي قسمت نقش پیش‌فرض کاربر تازه بايد مورد دلخواه رو انتخاب كنيد

كاربرها مقدار فضاي نسبتا كمي رو در ديتابيس اشغال مي كنن

لینک به ارسال

مرسی.

من منظورم همین بخش بود.توی نقش پیش‌فرض کاربر تازه کدوم رو انتخاب کنیم که بتونه پست بفرسته ولی به پست های دیگه دسترسی نداشته باشه؟

خوب هیمن نسبتا کم یعنی چقدر؟

ویرایش شده توسط mohammad hosein
لینک به ارسال

مرسی.

من منظورم همین بخش بود.توی نقش پیش‌فرض کاربر تازه کدوم رو انتخاب کنیم که بتونه پست بفرسته ولی به پست های دیگه دسترسی نداشته باشه؟

خوب هیمن نسبتا کم یعنی چقدر؟

به ترتيب دسترسي

مدير - ويرايشگر - نويسنده - مشاركت كننده - مشترك

اون چيزي كه مد نظر شماست مشاركت كننده هست .

خودتون فك ميكنيد يه سري تنظيمات واسه پرفايل توي ديتابيس چقدر فضا ميگره در حدود چند صدبايت !

حالا اگه مطلب منتشر كنه و عكس آپلود كنه بحثش جداست ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...