• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
BKM_BASIR

اسکریپت ارسال ایمیل انبوه سالم وجود داره

15 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان اسکریپت رایگان کسی سراغ داره برای ارسال ایمیل انبوه سالم باشه و واقعا کار کنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

به نظر من نصب نکنین چون لودسرور رو خیلی میبره بالا و مدیر سرور بدون این که اخطار بده سایتو میبنده .یا اگه مدیر سرور خودتون باشین اشکال نداره و میتونین نصب کنین .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من میخوام رو سرور مجازی نصب کنم و برای خودم نهایتن هفتگی ارسال کنم تا سقف 2000 تا فکر نکنم مشکلی پیش بیاد شما چیزی که به درد بخوره و کار کنه سراغ ندارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی نت php mass email رو جستجو کنید. موارد زیادی پیدا می کنید که اکثرا بدون مشکل کار میکنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توجه كنيد كه وقتي شما به صورت انبوه ايميل ارسال ميكنيد در وحله اول به سرور فشار مياره ، در وحله دومم بايد بگم كه چون يكجا ارسال ميشه ، ميل سرور هاي هوشمند سايت هاي Email دهي ، متوجه ميشن شما در وسعت گسترده شروع به كار كرديد پس ip شمارو اسپم شناخته و عملا ميشه گفت نامه هاي شما ميره توي اسپم و اينكه فقط شما ميموني و فشار به سرورت

حالا راه چيه؟؟ :lol:

راه حل: خودت يه اسكريپت بنويسي كه بياد با توجه به مكانيسم كاري اين ميل سرور ها ، مثلا در هر بار 5 ايميل رو در يك ثانيه بفرسته ، يه مكث 30 ثانيه اي بده و 5تاي بعدي رو به فاصله چند صدم ثانيه ارسال كنه! اين متد رو يه شركت خيلي خوب به كار برده و يه اسكريپت داده كه تضمين كرده محاله ممكنه كه اي پي شما مسدود بشه و اسپم بشه ولي خب اونا مطالعات زيادي كردن و ميگن اين زمان هايي كه به كار بردن تو اسكريپت كاملا روش تحقيق شده! 500 دلار هم پولش بود ولي من نال شده اش رو داشتم كه متاسفانه تو سيستم گم شد! :lol:

قصدم از عرض موارد فوق ، دادن اطلاعاتي گرجه كم ولي مفيد در اين زمينه بود..

.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

500 دلار هم پولش بود ولي من نال شده اش رو داشتم كه متاسفانه تو سيستم گم شد! :lol:

چرا حرص میدی مردم رو !

اسمش رو بگو سرچ کنیم شاید نال شده اش رو گیر اوردیم به این بنده خدا بدیم ! :blink:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حرص چيه امير جان ، اسمش رو فراموش كردم ولي چون اين تاپيك رو ديدم حيفم امد اين اطلاعات رو نگم ، از در ثواب -صواب ، كردن وارد شديم :lol: قبلا داشتم واقعا متاسفم اسمش رو فراموش كردم ولي باز نگاه ميكنم سيستم رو اگر چيزي پيدا كردم ميگم به روي چشم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند وقت پيش هم مطرح شد اين موضوع ، بهترين كار استفاده از سرويس هاي انلاين هستش كه خيلي خيلي بهتر از اسكريپته

من خودم چند وقت دنبال اين كار بودم كه بعد از بررسي چند سرويس به mailchimp رسيدم ، باهاش ميتونيد تا ٩٩٩٩٩٩٩٩٩٩ تا هم ايميل بفرستيد كه همه ١٠٠٪ به اينباكس ميرن

امكانات خوبي هم ميده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی هدر ارسالی یوزایجنت رو رندم تغییر بدید .

برای مکث هم از تابع sleep استفاده کنید شاید فرجی شد

هر چند چشمم آب نمیخوره و مطمئنم که آی پیتون اسپم میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من میخوام رو سرور مجازی نصب کنم و برای خودم نهایتن هفتگی ارسال کنم تا سقف 2000 تا فکر نکنم مشکلی پیش بیاد شما چیزی که به درد بخوره و کار کنه سراغ ندارید

یادتون باشه که ip سرور شما اسپم میشه. گوگل و یاهو میزاره شما رو تو بلک لیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند وقت پيش هم مطرح شد اين موضوع ، بهترين كار استفاده از سرويس هاي انلاين هستش كه خيلي خيلي بهتر از اسكريپته

من خودم چند وقت دنبال اين كار بودم كه بعد از بررسي چند سرويس به mailchimp رسيدم ، باهاش ميتونيد تا ٩٩٩٩٩٩٩٩٩٩ تا هم ايميل بفرستيد كه همه ١٠٠٪ به اينباكس ميرن

امكانات خوبي هم ميده

اینی که گفتین پولیه دیگه درسته؟

چون بیشتر از 2000تارو نمیشه ارسال کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اگه اسکریپتی باشه که مثلا به جیمیل وصل شه او از اونجا ایمیلها رو بفرسته، اینجور که خیلی بهتره! فشاری روی سرور نمیاد

ولی من که اینجور چیزی تا به حال ندیدم که اولا به یه ایمیل دیگه وصل شه که به سیستم فشار نیاره و ثانیا بشه کنترلش کرد که مثلا در هر ساعت فقط 70 تا از این ایمیلها رو بفرسته تا اسپمر شناخته نشیم، یه جای دیگه ای هم این رو پرسیدم ولی به جواب کامل نرسیدم، دوستان اگه هست معرفی کنند تا این مشکل عمومی حل شه :) اگه تجربه کار هم دارید تجربتون رو هم به ما بی تجربه ها بگید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دنبال اسکریپتی باشید که قابلیت اتصال با SMTP رو داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما اسکریپتی سراغ ندارین که پشتیبانی کنه و تحت وب باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره درسته ولی من مشکلم توی همون موردش بود، می خواستم یه مورد خوب و حرفه ای معرفی کنید، فقط این تنظیم رو حتما داشته باشه که ایمیلها رو یکجا نفرسته، بلکه محدود بشه که هر ساعت مثلا فلان قدر بفرسته، با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید
    • توسط yasmohamadi
      سلام
      دوستان یه صفحه مستقل می خوام بسازم توی وردپرس که بتونه دسترسی به دیتا بیس رو هم براش فراهم کنم . اما وقتی تمام این موارد رو که توی عکس هست رعایت می کنم قالب رو برام نمی آره که بتونم انتخابش کنم .