BKM_BASIR

اسکریپت ارسال ایمیل انبوه سالم وجود داره

15 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان اسکریپت رایگان کسی سراغ داره برای ارسال ایمیل انبوه سالم باشه و واقعا کار کنه ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

به نظر من نصب نکنین چون لودسرور رو خیلی میبره بالا و مدیر سرور بدون این که اخطار بده سایتو میبنده .یا اگه مدیر سرور خودتون باشین اشکال نداره و میتونین نصب کنین .

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من میخوام رو سرور مجازی نصب کنم و برای خودم نهایتن هفتگی ارسال کنم تا سقف 2000 تا فکر نکنم مشکلی پیش بیاد شما چیزی که به درد بخوره و کار کنه سراغ ندارید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی نت php mass email رو جستجو کنید. موارد زیادی پیدا می کنید که اکثرا بدون مشکل کار میکنن.

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توجه كنيد كه وقتي شما به صورت انبوه ايميل ارسال ميكنيد در وحله اول به سرور فشار مياره ، در وحله دومم بايد بگم كه چون يكجا ارسال ميشه ، ميل سرور هاي هوشمند سايت هاي Email دهي ، متوجه ميشن شما در وسعت گسترده شروع به كار كرديد پس ip شمارو اسپم شناخته و عملا ميشه گفت نامه هاي شما ميره توي اسپم و اينكه فقط شما ميموني و فشار به سرورت

حالا راه چيه؟؟ :lol:

راه حل: خودت يه اسكريپت بنويسي كه بياد با توجه به مكانيسم كاري اين ميل سرور ها ، مثلا در هر بار 5 ايميل رو در يك ثانيه بفرسته ، يه مكث 30 ثانيه اي بده و 5تاي بعدي رو به فاصله چند صدم ثانيه ارسال كنه! اين متد رو يه شركت خيلي خوب به كار برده و يه اسكريپت داده كه تضمين كرده محاله ممكنه كه اي پي شما مسدود بشه و اسپم بشه ولي خب اونا مطالعات زيادي كردن و ميگن اين زمان هايي كه به كار بردن تو اسكريپت كاملا روش تحقيق شده! 500 دلار هم پولش بود ولي من نال شده اش رو داشتم كه متاسفانه تو سيستم گم شد! :lol:

قصدم از عرض موارد فوق ، دادن اطلاعاتي گرجه كم ولي مفيد در اين زمينه بود..

.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

500 دلار هم پولش بود ولي من نال شده اش رو داشتم كه متاسفانه تو سيستم گم شد! :lol:

چرا حرص میدی مردم رو !

اسمش رو بگو سرچ کنیم شاید نال شده اش رو گیر اوردیم به این بنده خدا بدیم ! :blink:

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حرص چيه امير جان ، اسمش رو فراموش كردم ولي چون اين تاپيك رو ديدم حيفم امد اين اطلاعات رو نگم ، از در ثواب -صواب ، كردن وارد شديم :lol: قبلا داشتم واقعا متاسفم اسمش رو فراموش كردم ولي باز نگاه ميكنم سيستم رو اگر چيزي پيدا كردم ميگم به روي چشم :)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند وقت پيش هم مطرح شد اين موضوع ، بهترين كار استفاده از سرويس هاي انلاين هستش كه خيلي خيلي بهتر از اسكريپته

من خودم چند وقت دنبال اين كار بودم كه بعد از بررسي چند سرويس به mailchimp رسيدم ، باهاش ميتونيد تا ٩٩٩٩٩٩٩٩٩٩ تا هم ايميل بفرستيد كه همه ١٠٠٪ به اينباكس ميرن

امكانات خوبي هم ميده

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی هدر ارسالی یوزایجنت رو رندم تغییر بدید .

برای مکث هم از تابع sleep استفاده کنید شاید فرجی شد

هر چند چشمم آب نمیخوره و مطمئنم که آی پیتون اسپم میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من میخوام رو سرور مجازی نصب کنم و برای خودم نهایتن هفتگی ارسال کنم تا سقف 2000 تا فکر نکنم مشکلی پیش بیاد شما چیزی که به درد بخوره و کار کنه سراغ ندارید

یادتون باشه که ip سرور شما اسپم میشه. گوگل و یاهو میزاره شما رو تو بلک لیست.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند وقت پيش هم مطرح شد اين موضوع ، بهترين كار استفاده از سرويس هاي انلاين هستش كه خيلي خيلي بهتر از اسكريپته

من خودم چند وقت دنبال اين كار بودم كه بعد از بررسي چند سرويس به mailchimp رسيدم ، باهاش ميتونيد تا ٩٩٩٩٩٩٩٩٩٩ تا هم ايميل بفرستيد كه همه ١٠٠٪ به اينباكس ميرن

امكانات خوبي هم ميده

اینی که گفتین پولیه دیگه درسته؟

چون بیشتر از 2000تارو نمیشه ارسال کرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اگه اسکریپتی باشه که مثلا به جیمیل وصل شه او از اونجا ایمیلها رو بفرسته، اینجور که خیلی بهتره! فشاری روی سرور نمیاد

ولی من که اینجور چیزی تا به حال ندیدم که اولا به یه ایمیل دیگه وصل شه که به سیستم فشار نیاره و ثانیا بشه کنترلش کرد که مثلا در هر ساعت فقط 70 تا از این ایمیلها رو بفرسته تا اسپمر شناخته نشیم، یه جای دیگه ای هم این رو پرسیدم ولی به جواب کامل نرسیدم، دوستان اگه هست معرفی کنند تا این مشکل عمومی حل شه :) اگه تجربه کار هم دارید تجربتون رو هم به ما بی تجربه ها بگید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دنبال اسکریپتی باشید که قابلیت اتصال با SMTP رو داشته باشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما اسکریپتی سراغ ندارین که پشتیبانی کنه و تحت وب باشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره درسته ولی من مشکلم توی همون موردش بود، می خواستم یه مورد خوب و حرفه ای معرفی کنید، فقط این تنظیم رو حتما داشته باشه که ایمیلها رو یکجا نفرسته، بلکه محدود بشه که هر ساعت مثلا فلان قدر بفرسته، با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم