رفتن به مطلب

اسکریپت ارسال ایمیل انبوه سالم وجود داره

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان اسکریپت رایگان کسی سراغ داره برای ارسال ایمیل انبوه سالم باشه و واقعا کار کنه ؟

لینک به ارسال

سلام.

به نظر من نصب نکنین چون لودسرور رو خیلی میبره بالا و مدیر سرور بدون این که اخطار بده سایتو میبنده .یا اگه مدیر سرور خودتون باشین اشکال نداره و میتونین نصب کنین .

لینک به ارسال

من میخوام رو سرور مجازی نصب کنم و برای خودم نهایتن هفتگی ارسال کنم تا سقف 2000 تا فکر نکنم مشکلی پیش بیاد شما چیزی که به درد بخوره و کار کنه سراغ ندارید

لینک به ارسال

توی نت php mass email رو جستجو کنید. موارد زیادی پیدا می کنید که اکثرا بدون مشکل کار میکنن.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

توجه كنيد كه وقتي شما به صورت انبوه ايميل ارسال ميكنيد در وحله اول به سرور فشار مياره ، در وحله دومم بايد بگم كه چون يكجا ارسال ميشه ، ميل سرور هاي هوشمند سايت هاي Email دهي ، متوجه ميشن شما در وسعت گسترده شروع به كار كرديد پس ip شمارو اسپم شناخته و عملا ميشه گفت نامه هاي شما ميره توي اسپم و اينكه فقط شما ميموني و فشار به سرورت

حالا راه چيه؟؟ :lol:

راه حل: خودت يه اسكريپت بنويسي كه بياد با توجه به مكانيسم كاري اين ميل سرور ها ، مثلا در هر بار 5 ايميل رو در يك ثانيه بفرسته ، يه مكث 30 ثانيه اي بده و 5تاي بعدي رو به فاصله چند صدم ثانيه ارسال كنه! اين متد رو يه شركت خيلي خوب به كار برده و يه اسكريپت داده كه تضمين كرده محاله ممكنه كه اي پي شما مسدود بشه و اسپم بشه ولي خب اونا مطالعات زيادي كردن و ميگن اين زمان هايي كه به كار بردن تو اسكريپت كاملا روش تحقيق شده! 500 دلار هم پولش بود ولي من نال شده اش رو داشتم كه متاسفانه تو سيستم گم شد! :lol:

قصدم از عرض موارد فوق ، دادن اطلاعاتي گرجه كم ولي مفيد در اين زمينه بود..

.

لینک به ارسال

500 دلار هم پولش بود ولي من نال شده اش رو داشتم كه متاسفانه تو سيستم گم شد! :lol:

چرا حرص میدی مردم رو !

اسمش رو بگو سرچ کنیم شاید نال شده اش رو گیر اوردیم به این بنده خدا بدیم ! :blink:

لینک به ارسال

حرص چيه امير جان ، اسمش رو فراموش كردم ولي چون اين تاپيك رو ديدم حيفم امد اين اطلاعات رو نگم ، از در ثواب -صواب ، كردن وارد شديم :lol: قبلا داشتم واقعا متاسفم اسمش رو فراموش كردم ولي باز نگاه ميكنم سيستم رو اگر چيزي پيدا كردم ميگم به روي چشم :)

لینک به ارسال

چند وقت پيش هم مطرح شد اين موضوع ، بهترين كار استفاده از سرويس هاي انلاين هستش كه خيلي خيلي بهتر از اسكريپته

من خودم چند وقت دنبال اين كار بودم كه بعد از بررسي چند سرويس به mailchimp رسيدم ، باهاش ميتونيد تا ٩٩٩٩٩٩٩٩٩٩ تا هم ايميل بفرستيد كه همه ١٠٠٪ به اينباكس ميرن

امكانات خوبي هم ميده

لینک به ارسال

توی هدر ارسالی یوزایجنت رو رندم تغییر بدید .

برای مکث هم از تابع sleep استفاده کنید شاید فرجی شد

هر چند چشمم آب نمیخوره و مطمئنم که آی پیتون اسپم میشه

لینک به ارسال

من میخوام رو سرور مجازی نصب کنم و برای خودم نهایتن هفتگی ارسال کنم تا سقف 2000 تا فکر نکنم مشکلی پیش بیاد شما چیزی که به درد بخوره و کار کنه سراغ ندارید

یادتون باشه که ip سرور شما اسپم میشه. گوگل و یاهو میزاره شما رو تو بلک لیست.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

چند وقت پيش هم مطرح شد اين موضوع ، بهترين كار استفاده از سرويس هاي انلاين هستش كه خيلي خيلي بهتر از اسكريپته

من خودم چند وقت دنبال اين كار بودم كه بعد از بررسي چند سرويس به mailchimp رسيدم ، باهاش ميتونيد تا ٩٩٩٩٩٩٩٩٩٩ تا هم ايميل بفرستيد كه همه ١٠٠٪ به اينباكس ميرن

امكانات خوبي هم ميده

اینی که گفتین پولیه دیگه درسته؟

چون بیشتر از 2000تارو نمیشه ارسال کرد

لینک به ارسال

خب اگه اسکریپتی باشه که مثلا به جیمیل وصل شه او از اونجا ایمیلها رو بفرسته، اینجور که خیلی بهتره! فشاری روی سرور نمیاد

ولی من که اینجور چیزی تا به حال ندیدم که اولا به یه ایمیل دیگه وصل شه که به سیستم فشار نیاره و ثانیا بشه کنترلش کرد که مثلا در هر ساعت فقط 70 تا از این ایمیلها رو بفرسته تا اسپمر شناخته نشیم، یه جای دیگه ای هم این رو پرسیدم ولی به جواب کامل نرسیدم، دوستان اگه هست معرفی کنند تا این مشکل عمومی حل شه :) اگه تجربه کار هم دارید تجربتون رو هم به ما بی تجربه ها بگید

لینک به ارسال

دنبال اسکریپتی باشید که قابلیت اتصال با SMTP رو داشته باشه

لینک به ارسال

دنبال اسکریپتی باشید که قابلیت اتصال با SMTP رو داشته باشه

آره درسته ولی من مشکلم توی همون موردش بود، می خواستم یه مورد خوب و حرفه ای معرفی کنید، فقط این تنظیم رو حتما داشته باشه که ایمیلها رو یکجا نفرسته، بلکه محدود بشه که هر ساعت مثلا فلان قدر بفرسته، با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...