• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
سعید شعبانی

چگونه bounce rate را کاهش دهیم؟

12 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت شما دوستان عزیز من با خواندن چند مقاله متوجه شده ام که bounce rate چیست اما چگونه می توان bounce rate را کاهش داد. (لطفا راهکار ارائه دهید اگر ممکن هست سایت من [dnoj.ir] را نگاه کنید و مشکلاتی که باعث افزایش bounce rate شده اند را نیز لحاظ فرمایید.bounce rate سایت من نیز هم اکنون 79 می باشد )

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم این مقاله بهتون کمک کنه:

افزایش زمان ماندن کاربر در سایت

دوست عزیز ممکن هست مشکلات سایت من رو در این مورد بفرمایید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل اصلی شما در مورد سرعت لود سایت هست که مربوط به گوگل پلاس هم میشه

از نظر تبلیغات و داشتن لینک داخلی و مطالب مرتبط تقریبا خوب عمل شده

راستی بعضی چیزها تو سایتتون تکراری هست. مثلا بخش اشتراک هم در زیر نوشته ها قرار داره و هم در ستون کناری سایت! یا دوباره پربیننده ترین مطالب که هم در ستون کناری هست و هم در پایین سایت!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل اصلی شما در مورد سرعت لود سایت هست که مربوط به گوگل پلاس هم میشه

از نظر تبلیغات و داشتن لینک داخلی و مطالب مرتبط تقریبا خوب عمل شده

راستی بعضی چیزها تو سایتتون تکراری هست. مثلا بخش اشتراک هم در زیر نوشته ها قرار داره و هم در ستون کناری سایت! یا دوباره پربیننده ترین مطالب که هم در ستون کناری هست و هم در پایین سایت!

نمیشه کاری کرد که گوگل پلاس به گوگل متصل نشه و سورسش رو توی سایت گذاشت و اینکه بخش پربیننده ترین مطالب یکی برای ماه هست و دیگری برای کل است و فکر کنم خوب باشه نظر شما چی هست؟

و در مورد بخش استراک هم نمی دونم بالا در سایدبار بهتر جواب می ده یا زیر پست؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اشتراک برای پست اگر جدا و برای سایت جدا هست که هیچ وگرنه یکی بزارید و اونهم در سابدیدبار بهترین جا هست.

اگر بحث بانوس تموم شده بهتره برای سوالات جدید تاپیک جداگانه باز کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از روش های یکه بتوان رفتار کاربران را دید و طبق آن تصمیم گرفت تا المنت های صفحه را مرتب کرد را نام می برید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از دید من مهم ترین چیز نوع مطلبی هست که دارید ارائه میدین . شاید این کارها و اِ لِ مان ها 10% هم تاثیر گذار نباشه . اینو با توجه به تجربه ام میگم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از روش های یکه بتوان رفتار کاربران را دید و طبق آن تصمیم گرفت تا المنت های صفحه را مرتب کرد را نام می برید.

هنوز وب اینقدر پیشرفت نکرده که بشه همچین کاری کرد. گوگل با این عظمت هنوز توی اینکار مونده.

بحث هم کاملا به حاشیه رفت.

بهتره دیگه بحث جدید بره توی تاپیک مرتبط.

پایان تاپیک /.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هنوز وب اینقدر پیشرفت نکرده که بشه همچین کاری کرد. گوگل با این عظمت هنوز توی اینکار مونده. بحث هم کاملا به حاشیه رفت. بهتره دیگه بحث جدید بره توی تاپیک مرتبط. پایان تاپیک /.

آقا مرتضی چرا باید تاپیک بسته بشه؟ به نظر من برای اینکه بانوس کاهش پیدا کنه باید به رفتار کربران نیز در سایت آگاه شویم. مثلا مدیر سایت مدیر سایت گفته بود که روشی رو استفاده کرده است و تونسته اولین جایی که کاربران نشانگر موس را قرار می دهند را پیدا کند و با این کار فروش سایت ایشون بیشتر شده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هنوز وب اینقدر پیشرفت نکرده که بشه همچین کاری کرد. گوگل با این عظمت هنوز توی اینکار مونده.

بحث هم کاملا به حاشیه رفت.

بهتره دیگه بحث جدید بره توی تاپیک مرتبط.

پایان تاپیک /.

بالعکس نت اونقدر پیشرفت کرده که بشه براساس آزمایش هایی ( A/B Testing ) رفتار کاربر را آزمایش کرد و بهترین روش را برای رضایت کاربر ها انتخاب کرد.خود گوگل هم سرویس هایی برای این کار دارد که البته کارکردن باهاشون خیلی سخته

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آقا مرتضی چرا باید تاپیک بسته بشه؟ به نظر من برای اینکه بانوس کاهش پیدا کنه باید به رفتار کربران نیز در سایت آگاه شویم. مثلا مدیر سایت مدیر سایت گفته بود که روشی رو استفاده کرده است و تونسته اولین جایی که کاربران نشانگر موس را قرار می دهند را پیدا کند و با این کار فروش سایت ایشون بیشتر شده.

چون بحث اصلی به بیراهه رفته...

بالعکس نت اونقدر پیشرفت کرده که بشه براساس آزمایش هایی ( A/B Testing ) رفتار کاربر را آزمایش کرد و بهترین روش را برای رضایت کاربر ها انتخاب کرد.خود گوگل هم سرویس هایی برای این کار دارد که البته کارکردن باهاشون خیلی سخته

هنوز عملا چیزی برای استفاده وجود نداره.

تمام اینها تست و بیشتر حرف هستن.

نمونه این سرویسها همین نتیجه دهی گوگل براساس آمار جستجوی کاربر هست. همیشه کلیدواژه ها رو براساس بیشترین جستجوی شما میاره تا براساس نحوه جستجو.(در ادعای گوگل باید براساس نحوه جستجو بیاره اما در عمل اینطور نیست)

در کل اگر نیاز هست میشه تاپیکی جدا برای این نوع بحث ها ایجاد کرد. اصلا ربطی به موضوع اصلی نداره.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط سعید شعبانی
      گوگل تمامی لینک هایی که منتهی به صفحه 404 سایت می شود را به عنوان اشتباه در نظر می گیرد چه آنهایی که از جایی لینک شده اند و چه آنهایی که در اثر اشتباه تایپی در هنگام ورود آدرس در مرورگر بوجود می آید.
      من می خواستم کاری کنم که آن دسته از صفحات 404 که در اثر اشتباهات تایپی ساخته میشوند یا ریدایرکت شوند یه صفحه اصلی یا اینکه به عنوان خطا توسط گوگل شناسایی نشوند.