رفتن به مطلب

افزونه ساخت فرم و نمایش اطلاعات

پست های پیشنهاد شده

سلام 
دنبال افزونه ای هستم که بتونم باهاش یه فرم ثبت اطلاعات درست کنم ( منظورم ثبت نام یا عضویت نیست ) و اطلاعات ثبت شده رو توی سایت نمایش بدم ، توی نت هرچی سرچ زدم و تست کردن اکثرا ثبت میکردند ولی نمایش نمیدادند . با تشکر

لینک به ارسال

سلام

شما میتونید از افزونه های ثبت نام استفاده کنید بعد اطلاعات ثبت شده رو تو سایت خودتون نمایش بدید(به صورت دستی)

این چیزی که شما میخوایید بعید میدونم وجود داشته باشه

سپاس

لینک به ارسال

یعنی چه نوع اطلاعاتی قراره ثبت بشه؟ مثلا مشاور املاک؟

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، مرتضی نظری گفته است :

یعنی چه نوع اطلاعاتی قراره ثبت بشه؟ مثلا مشاور املاک؟

در حد پر کردن چندتا فیلد متنی کوتاه و تیک زدن چندتا چکباکس به عنوان مثال ثبت آگهی

نمی خوام کاربر درگیر ثبت نام و پنل وردپرسی بشه فقط اطلاعاتش رو ثبت کنه

حالا اگه من بتونم تاییدشونم کنم بعد نمایش داده بشه که بهتر میشه 

ویرایش شده توسط space
لینک به ارسال

سلام

من خیلی وقت بود که برای کسی دنبال افزونه نمیگشتم... یک کلید وازه معرفی میکردم تا کار طرف حل بشه!

ولی استثنا برای شما قائل شدم و افزونه معرفی میکنم!

شما کاری که میخواهید بکنید رو باید با افزونه های ارسال نوشته توسط مهمان انجام بدید... (البته میتونید با این افزونه ها هم انجام بدید و روش های دیگه هم داره مطمعنا ولی این برای شما فکر کنم اسون ترین روش باشه...)

برای جستجو در میان افزونه های ارسال مهمان از کلید واژه:

Guest

استفاده کنید.(در مخزن افزونه ها)

همچنین من گشتم و دو تا از خوب ترین هاشون رو پیدا کردم(البته شاید بهتر از اینها هم باشه که جستجوش به عهده خودتون باشه...)

افزونه هایی که من میخوام معرفی کنم این ها هستند که به ترتیب معرفی، بهتر هستند...

WP User Frontend
AccessPress Anonymous Post
TT Guest Post Submit

لینک به ارسال
در در 3/1/2016 at 13:21، مرتضی نظری گفته است :

سلام

من خیلی وقت بود که برای کسی دنبال افزونه نمیگشتم... یک کلید وازه معرفی میکردم تا کار طرف حل بشه!

ولی استثنا برای شما قائل شدم و افزونه معرفی میکنم!

شما کاری که میخواهید بکنید رو باید با افزونه های ارسال نوشته توسط مهمان انجام بدید... (البته میتونید با این افزونه ها هم انجام بدید و روش های دیگه هم داره مطمعنا ولی این برای شما فکر کنم اسون ترین روش باشه...)

برای جستجو در میان افزونه های ارسال مهمان از کلید واژه:

Guest

استفاده کنید.(در مخزن افزونه ها)

همچنین من گشتم و دو تا از خوب ترین هاشون رو پیدا کردم(البته شاید بهتر از اینها هم باشه که جستجوش به عهده خودتون باشه...)

افزونه هایی که من میخوام معرفی کنم این ها هستند که به ترتیب معرفی، بهتر هستند...

WP User Frontend
AccessPress Anonymous Post
TT Guest Post Submit

ممنون با افزونه wp user fronted به نتیجه رسیدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...