7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و احترام

یک سایت خبری هست که با مامبو کار شده من میخواستم این رو ارتقا بدم و تبدیل کنم به وردپرس.

من یه مشکلی دارم ، این سایت تقریباً 10 سال پیش  آپ شده ، اطلاعاتی که داخل تیبل هاش هست به صورت

وبلاگ هاي اعضا

ذخیره شده ، من چطوری میتونم این رو تبدیل به کاراکترهای فارسی بکنم ؟؟

از چندنفر از دوستان جویا شدم راهکار تبدیل codepage ها هست ، ولی من converter ی که این کار رو بتونه انجام بده رو نتونستم پیدا کنم

دوستان راهنمایی بکنند ممنون میشم .

Untitled-1.png

Untitled-2.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. من استرینگ شما رو توی این سایت تست کردم و این جمله رو اورد : وبلاگ های اعضا

http://2cyr.com/decode/?lang=en

اما اینکه اسکریتی باشه که کل دیتابیستون رو درست کنه فکر نکنم باشه. چون این طوری که من متوجه شدم کد پیج قابل حدس زدنه نه پیدا کردن. یعنی دقیق نیست خروجی ای که میده فقط میشه حدس درست رو انتخاب کرد.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر امکان دارد دیتابیس رو اینجا پیوست کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته اصل دیتابیس هم میتونه کمک کنه . چون اینکدینگ مبدا که همون دیتابیس هست توش موجوده.

اگر هم اینکدینگ مبدا رو درست پیدا کنید با تابع زیر میتونید تبدیلش کنید:

http://php.net/manual/en/function.mb-convert-encoding.php

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، a2h گفته است :

اگر امکان دارد دیتابیس رو اینجا پیوست کنید

سایت خبری هست جناب برای مشتری و حجم دیتابیس فقط 7 گیگ می باشد . امکان پیوست و یا انتقال و تست رو لوکال نیست و بنده برای سرعت گرفتن کار چند جدول که حجم کمتری دارند رو به لوکال انتقال دادم که تست بشه. :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، فرحان گفته است :

درسته اصل دیتابیس هم میتونه کمک کنه . چون اینکدینگ مبدا که همون دیتابیس هست توش موجوده.

اگر هم اینکدینگ مبدا رو درست پیدا کنید با تابع زیر میتونید تبدیلش کنید:

http://php.net/manual/en/function.mb-convert-encoding.php

ممنون دوست عزیزم . با کمک یکی از دوستان یک اسکریپت برای این کار نوشتم و دیتا رو convert کرد .

دوستان ممنون بابت پاسخگویی تون <3

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینک زیر میتونه مشکل شما رو حل بکنه

http://4xmen.ir/%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-mysql/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط azre
       با سلام
      برای کار خاصی نیاز دارم اطلاع داشته باشم که تعداد موجودی هر کالا برای هر  محصول در ووکامرس  که در تیبل پایگاه داده مای اسکیوال  ذخیره شده دقیقا در کدام تیبل قرار گرفته . از دوستان فنی  و خبره کسی از این موضوع اطلاع داره ؟ یعنی  اگر اون فیلد  خاص رو ویرایش بکنیم موجودی کالا هم تغییر بکنه

• توسط armin_

این خطا به این معناست که نام‌کاربری و رمز وارده در پرونده‌ی wp-config.php اشتباه هستند یا نمی‌توانیم به پایگاه‌داده‌ی localhost متصل شویم. این خطا همچنین می‌تواند به‌دلیل ایراد در پایگاه‌داده‌ی سرویس‌دهنده شما باشد.
      شما مطمئن هستید که نام‌کاربری و رمز (مربوط به پایگاه‌داده) را درست وارد کرده‌اید؟
      شما مطمئن هستید که نام سرویس‌دهنده (hostname) را درست وارد کرده‌اید؟
      شما مطمئن هستید که سرویس‌دهنده‌ی پایگاه‌داده در حال اجراست؟

اگر از شرایط بالا مطمدن نیستید بهتر است با مسئول سرویس‌دهنده‌ی خود تماس بگیرید. و اگر هنوز به کمک نیاز داشتید می‌توانید به انجمن وردپرس فارسی مراجعه نمایید.

بعد اتقال پست ها از کاستوم پیج به قسمت نوشته ها الان وارد سایت و هیجا نمیشه و خطا در برقراری پایگاه داده میده
      بعد حتی از دایرکت ادمین هم وارد فایل ها قالب و وردپرس نمی شه چیکار کنم سایت ترکید وایییییی؟
    • توسط hossein
      با سلام. آیا فزونه ایی هست که بتونیم به وسیله اون یک پایگاه داده ایجاد کنیم . به طور مثال مدیر سایت محصولات یک شرکت را به وسیله این افزونه در پایگاه داده ذخیره کنه. و به وسیله اون کاربر محصول مدنظر خودشو سرچ کنه و اطلاعات لازم به کاربر بده. ؟
    • توسط NESTED

در این بخش قصد داریم تا کار با پایگاه داده MySQL را به شما آموخته و سپس با اتصال آنها به صفحات PHP ، در عمل ذخیره و بازیابی اطلاعات را به صورت تحت وب ، انجام دهیم .
      این بخش شما لیست زیر می باشد :
      مقدمه آموزش MySQL
      ساختار دستوری MySQL
      مرجع زبان MySQL