Brenton

مشکل در افزونه آمارگیر WP-Statistics (صفر بودن مقدار امروز دیروز و...)

2 پست در این موضوع قرار دارد

درود بر جامعه ی وردپرس پارسی

حدود 1 هفته پیش افزونه ی آمارگیر WP-Statistics رو نصب کردم نگارش 2.2.7 قبل از این statpressVisitors استفاده می کردم که الان غیرفعالش کردم مشکل من اینه که غیر از کاربران حاظر و بازدید کل و تعداد پستها و نظر ها بقیه رو 0 نشون میده مثل بازدید امروز، دیروز، ماه، سال و ... (بازدید کل رو درست نشون میده)

کارهایی که انجام دادم:

افزونه رو نصب کردم

فعالش کردم

تویه ابزارک ها قرار دادمش

و اون چیز هایی رو که می خواستم رو تیک زدم

0 نشون میداد

statpressVisitors رو غیر فعال کردم

بازم 0 نشون میداد.

بنظر شما مشکل از کجاست

سپاس.

ویرایش شده در توسط Brenton

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

بله این سری از مشلات در نسخه قبلی وجود داشته و دوستان زیادی این موضوع رو گزارش دادن.

کار روی نسخه جدید شروع شده. توی نسخه جدید سعی میکنیم تمامی این مشکلات رو رفع کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hiwa
      سلام دوستان
      یک مشکل خاصی 1-2 هفته است من رو بدون گرفتن نتیجه به خودش مشغول کرده (با کلی استرس و اعصاب خوردی). الان به ذهنم رسید که مشکل رو اینجا مطرح کنم شاید کسی بتونه کمکم کنه. حتی اگه هزینه ای مطالبه باهاش واقعا ممنونتون میشم.
      من در یک سایت آگهی (لینک) که از افزونه wp job manager و افزونه های مکمل این افزونه برای ساخت این سایت استفاده کرده ام (قالب listify).
      سایت به خوبی کار میکرد تا اینکه مجبور شدم سایت رو به کمک polylang دو زبانه کنم (توسعه دهنده قالب این افزونه رو توصیه کرده: لینک)
      پس از نصب این افزونه، فایل mo افزونه job manager دیگه لود نمیشه. یعنی بخشهایی از سایت که مربوط به این افزونه است، انگلیسی میشه (این صفحه سایت، وقتی polylang غیرفعال باشه کاملا فارسیه اما وقتی فعال باشه به این صورت نمایش داده میشه یعنی ترکیبی از فارسی و انگلیسی)
      با غیر فعال کردن polylang مشکل رفع میشه
      اما من باید سایت رو دو زبانه کنم. پس مجبورم از polylang استفاده کنم.
      آیا راهی وجود داره که بدون استفاده از فایل po بخشهایی که مربوط به این افزونه job manager هست رو فارسی کنم؟
      ممنون میشم هر راه حل و سرنخی به ذهنت میرسه رو بهم بگید
      زیاد سرچ کردم. بقیه هم این مشکل رو با ترکیب این دو افزونه دارند(لینک) اما راه حلی که واسه من موثر باشه رو پیشنهاد نکرده ان.

• توسط foojiteam
      با سلام چند وقتی هست دنبال یه افزونه برا یارسال اتوماتیک پست های سایت بعد از انتشار به شبکه های اجتماعی هستم آدرس سایتم https://www.fooji.ir هستش 
      لطفا راهنماییم کنید ممنون
    • توسط jalal125j
      سلام.

دوستان یک سوال داشتم کل عید رو وقت گذاشتم روش موفق نشدم پیدا کنم تا چاره رو مشورت از دوستان گرامی دیدم، توی این سایت دو تا افزونه برای معرفی به شبکه های اجتماعی داده شده (http://propozal.ir). می خوام برای دیده شدن سایت عین این افزونه رو داشته باشم که هم کنار یک عنوان و هم زیرش قابلیت معرفی به شبکه‌های اجتماعی وجود داشته باشه. افزونه‌هایی که پیدا کردم فقط زیر پست یا بالای پست لینک شبکه های اجتماعی رو قرار می ده، اما این سایت از هر دو رو همزمان باهم داره.
    • توسط majidted
      سلام  خسته نباشید بسیار ، به مشکلی خوردم و درخواست کمک هر کسی میتونه کمک کنه ، اینم شمارمه 09300151579 درصورت نیاز تماس بگیرید

مشکل ما اینه که ما وقتی میخوایم داخل فایل htaccess از کد
      RewriteEngine On RewriteCond %{HTTP:X-Forwarded-Proto} !https RewriteRule ^(.*)$ https://%{HTTP_HOST}/$1 [R=301,L] استفاده کنیم ، (کدی که اجبار به استفاده از HTTPS ) میکنه این ارور رو میده : the page isn't redirecting properly

اینم فایل htaccess من

خیلی لطف میکنید اگر کمکم کنید ،
      htaccess.txt
    • توسط MerajHamrah
      با سلام و احترام خدمت تمام فعالان
      خدمت شما عارضم که بنده یک افزونه میخوام که فایل اکسل رو فراخوانی کنه و بصورت جدولی داخل سایت نمایش بده و طبق همن جدول ها عمل سرچ رو انجام بده
      اگر هزینه ای هم داشته باشه مشکلی ندارم
      برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره زیر تماس بگیرید
      021-28423936
      تلگرام هم پاسخگوی عزیزان هستم 
      آیدی تلگرام : @MrManager