Brenton

مشکل در افزونه آمارگیر WP-Statistics (صفر بودن مقدار امروز دیروز و...)

2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر جامعه ی وردپرس پارسی

حدود 1 هفته پیش افزونه ی آمارگیر WP-Statistics رو نصب کردم نگارش 2.2.7 قبل از این statpressVisitors استفاده می کردم که الان غیرفعالش کردم مشکل من اینه که غیر از کاربران حاظر و بازدید کل و تعداد پستها و نظر ها بقیه رو 0 نشون میده مثل بازدید امروز، دیروز، ماه، سال و ... (بازدید کل رو درست نشون میده)

کارهایی که انجام دادم:

افزونه رو نصب کردم

فعالش کردم

تویه ابزارک ها قرار دادمش

و اون چیز هایی رو که می خواستم رو تیک زدم

0 نشون میداد

statpressVisitors رو غیر فعال کردم

بازم 0 نشون میداد.

بنظر شما مشکل از کجاست

سپاس.

ویرایش شده در توسط Brenton
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

بله این سری از مشلات در نسخه قبلی وجود داشته و دوستان زیادی این موضوع رو گزارش دادن.

کار روی نسخه جدید شروع شده. توی نسخه جدید سعی میکنیم تمامی این مشکلات رو رفع کنیم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sajadszm
      سلام وخسته نباشید خدمت دوستان؛
      من وقتی افزونه ی راکت رو فعال میکنم متاسفانه یکسری از تصاویر صفحه ی اصلی سایتم در نسخه ی موبایل باز نمیشن و با غیر فعال کردن این افزونه مشکل حل میشه.تصویر و لینک مشکل هم ضمیمه شد البته الان راکت رو غیر فعال کردم.
      پیشاپیش ممنون از دوستان.

• توسط ahmad25532
      سلام. من دو تا قالب دارم. جفتشون ویژوال کامپوزر رو دارند. آیا امکانش هست که ویژوال کامپوزر رو بخاطر اینکه نسخه ی جدیدتری داره از یه قالب بردارم ببرم قالب دیگه؟
      کلا این افزونه های پولی که داخل قالب ها هستند، فقط روی همون قالب جواب میدن یا نه، میشه برد رو یه قالب دیگه؟
      ممنون
    • توسط noorian
      سلام.
      دوستان من افزونه نوشتم و قصد دارم توی مخزن ثبت کنم.
      ولی متوجه شدم که باید زبانش انگلیسی باشه . پس کلی زحمت کشیدم و زبانشو انگیلسی کردمو و براش فایل ترجمه ساختم .
      ولی فقط اطلاعات افزونه اعم از نام و ... ترجمه میشه ولی فایل فانکشن ترجمه نمیشه.
      کد ترجمه رو هم توی فایل اصلی افزونه و هم توی فانکشن هم گذاشتم و تست کردم ، ولی ترجمه نمیشه که نمیشه .
      چکار کنم؟
      کدی که استفاده کردم :function wpcodgard_init_time_tasks() {     wpcodgard_load_language();
      }
      function wpcodgard_load_language() {     /* Internationalization */     load_plugin_textdomain('wp_codes_guard', false, dirname(plugin_basename(__FILE__)) . '/languages/');
      }
    • توسط lifeofspboy
      درود دوستان خسته نباشید .
      من به مشکل کوچیکی خوردم که برای حلش سرچ کردم ولی چیزی که من میخواستم نشد متاسفانه
      ببینید من میخوام اول یک فرم ثبت نام بسازم برای کاربران سایتم(ثبت نام حرفه ایی)
      بعد کاربر بعد از ثبت نام و وارد شدن به سایت وارد صفحه مدیریت وردپرس نشه
      وارد صفحه مدیریتی بشه که من براش طراحی کردم
      در واقع میخوام صفحه مدیریتی طراحی کنم که چندین نمودار توی صفحه باشه که میزان پیشرفت پروژه های مشتری هام رو بهشون نشون بدم
      چه کاری باید انجام بدم؟ چه افزونه ایی باید استفاده کنم؟
    • توسط 3pd
      با سلام خدمت دوستان
      ممنون میشم راهنمایی کنید که با چه افزونه ای این امکان وجود داره که بدون ایجاد برگه برای گالری ها ، بتونیم با استفاده از تصویر شاخص چندین گالری رو مثلا در صفحه اصلی سایت نمایش بدیم؟ افزونه ای میخوام باشه که برای گالری ها بشه دسته بندی ایجاد کرد.
      من با استفاده از افزونه ی foogallery، چند گالری ایجاد کردم و طرح شبکه بندی رو هم انجام دادم. با استفاده از ویژوال کامپوزر ردیف ایجاد کردم و از المان شبکه بندی استفاده کردم، در قسمت تنظیمات شبکه بندی نمایش گالری رو انتخاب کردم اما نمیشه انتخاب کرد که کدوم گالری! و صرفا میشه انتخاب کرد که چندتا از جدیدترین ها یا قدیمی ترین ها رو نمایش بده..