• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Hadi2900

شمارش تاریخ تولد

1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام سایتی هست به آدرس http://zephyr.farishtheme.com  

بعد از اسکرول اعدادی بعد از شمارش می ایستد من میخوام این اعداد ساعت و هفته وسال شودو بشمارد ومتوقف نشود چطور باید اینکار را کرد.

این هم نمونه عکسش

Screen Shot 2016-03-01 at 7.01.30 PM.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط graphicno
      با سلام.
      من از کد زیر برای شمارش معکوس استفاده میکنم :

http://jsfiddle.net/kachibito/6aE9m/1/embedded/result,js,css,html/

وقتی بهش تاریخ میدم درست عمل میکنه و زمان کم میشه اما مشکلی دارم اونم اینه که وقتی صفحه رو مجدد باز میکنم زمان از اول شروع میشه به کم شدن.
      اگه توجه کرده باشید سایت دیجی کالا هم از همین کد استفاده کرده اما سایت دیجی کالا با بارگذاری مجدد سایتش زمان پیشنهاد شگفت انگیزش از اول شروع نمیشه و همون زمان قبلی که در حال کم شدن بود رو ادامه میده.
      اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
      با تشکر
    • توسط سافت سرا
      سلام. به صورت پیش فرض در نتایج جستجو برگه ها هم نمایش داده میشن، اما من نمیخوام برگه ها رو هم تو نتایج جستجو داشته باشم.
      واسه همین طبق آموزشهای سایت درستش کردم، اما مشکلی که هست اینه که تو نتایج شمارش میشن.
      اینجا کلیک کنید. نتایج جستجو 6 تا نمایش داده میشه اما 4 تا نتیجه داره!
    • توسط Poorya.sh
      سلام یک افزونه میخوام که نشون بده هر نویسنده از اول کارش تا حالا چندتا کلمه نوشته چون حقوق بر اساس کلمه پرداخت میکنیم خیلی واجبه قبلا این توی یک سایتی دیدم ولی اسم افزونش نمیدونم اگه لطف کنید و مثل همیشه راهنمای کنید ممنون میشم دقت کنید که میخوام کلمات نوشته شده ای که هر نویسنده نوشته رو ببینم نه کلمات داخل هر پست