a_mogheimi

اتصال هاست دانلود به ووکامرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

نام افزونه : ووکامرس-ریموت

هدف  :

محافظت از فایلهای موجود در  هاست دانلود و فروش آنها با ووکامرس ( جلوگیری از دسترسی مستقیم به فایلها با در اختیار داشتن لینک دانلود).

امکانات :

1. امکان فروش فایلهای دانلودی که در هاست دانلود قرار دارند با امکان دانلود ادامه دار (امکان دانلود با دانلود منیجر ها)

2. افزودن ادامه دانلود به محصولات موجود در هاست وردپرس

3. امکان تعیین محدودیت دفعات دانلود برای هاست های دانلودی دارای دیتابیس

4. امکان تعیین محدودیت زمانی برای لینک های تمامی هاست های دانلود بدون دیتابیس و با دیتابیس

5. امکان قفل کردن لینک برای یک آی پی خاص برای هر دو هاست دانلود دارای دیتابیس و بدون دیتابیس

6. پشتیبانی از تمامی هاست های دانلودی دارای php5.3+ .

7. امکان افزودن بینهایت هاست دانلود به افزونه

و ....

قیمت :

تک کاربره (قابلیت فعال سازی افزونه برای یک سایت ): 500 هزار تومان

2- 5 کاربره : 750 هزار تومان

بدون محدودیت  : 990 هزار تومان

زمان عرضه  :

دوم فروردین ماه سال 1395 در وبسایت wpcar.ir

توضیحات :

تاکنون افزونه ای با این امکانات نوشته نشده است و برای اولین بار در وبسایت وردپرسکار عرضه میشود.

علت تاخیر در زمان عرضه ، آماده نبودن مستندات و ویدئو های آموزشی نحوه استفاده از افزونه است. (افزونه تست و ریلیز شده است.)

نکته:

این افزونه کاملا هماهنگ با نسخه جدید افزونه edd-remote  طراحی شده است و نسخه جدید Edd-remote نیز همزمان با همین افزونه منتشر میگردد.

یعنی امکان استفاده از یک هاست دانلود  همزمان از طریق هر دو افزونه بدون نیاز به تنظیمات جداگانه  امکان پذیر است.

افزونه ووکامرس - ریموت منتشر شد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط farhadpotter
      با سلام
       مشکلی در فروشگاهم وجود داره که خرید مشتریان رو مختل کرده.
      من از قالب بیگ شاپ استفاده می کنم و فروشگاه ووکامرسی دارم.
      در صفحه مربوط به ورود اطلاعات مشتری قبل از پرداخت، آخرین گزینه قبول قوانین سایت هست که باید تیکش زده بشه.
      در همه مرورگرها به جز کروم، تیک پذیرش قوانین درجای درست نمایش داده میشه اما در مرورگر کروم این تیک بیرون صفحه قرار میگیره.
      با هیچ افزونه ای هم نتونستم درستش کنم و تصحیح کدش رو هم بلد نیستم انجام بدم.
      این هم آدرس فروشگاه:
      http://payamesalim.com
      لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط mohammad13
      سلام.
      میخواستم بپرسم افزونه ای هست برای ووکامرس که وقتی تعداد محصولات در سبد خرید مثلا بیشتر از ۵ تا میشود قیمت حمل و نقل را افزایش دهد.
      در صورت وجود چنین افزونه ای نام آن را ارسال کنید و در غیر اینصورت راهی برای اینکار معرفی نمایید. ممنون
    • توسط sabig
      سلام دوستان،
      من در حال حاضر یک وب سایت دارم که روی اون فعلا فقط 3 تا محصول قرار گرفته. 
      چند وقته فکرم مشغول شده که آیا از EDD که در حال حاضر روی سایتم فعاله به ووکامرس مهاجرت بکنم یا نه؟
      یکی از دلایلم هم اینه که برای ووکامرس افزونه های بسیار بیشتری وجود داره و با اکثر افزونه های موجود هماهنگ هست.
      به نظرتون از EDD به ووکامرس مهاجرت کنم؟
      تعداد محوصلات سایتم هم در آینده خیلی بشه، میشه 20 تا ...
      به نظر شما عاقلانس یا با EDD ادامه بدم؟
      در ضمن در مورد انتقال دستی این تعداد محصولات هم ممنون میشم راهنمایی کنید.

• توسط asemanmoradi
      سلام دوستان . خسته نباشید .
      داخل صفحه Product_archive قیمت محصول نمایش داده نمیشه میخواستم راهنماییم کنید . مرسی
      کدی که برای نمایش قیمت قرار دادم اینه :
      <?php if ( $price_html = $product->get_price_html() ) : ?>
        <?php echo $price_html; ?>
      <?php endif; ?>
      توی صفحه های دیگه هم همینو قرار دادم و اجرا میشه مشکلی نداره ولی توی این صفحه به مشکل میخوره و چیزی نمایش نمیده
    • توسط mahdikabook
      سلام و روزتون بخیر الان چند روزی است ما اصلا نمیتونیم ویرایش انجام بدیم 
      واقعا برامو عذاب آور شده که این مشکلو داریم 
      وقتی وارد سایت میشیم بخش محصولات را انتخاب مکنیم
      و یک محصول را ویرایش سریع میزنیم بعد روی بروزرسانی کلیک میکنیم همین جوری  رو دایره میمونه لطفا این مشکل منو حل کنید