رفتن به مطلب

مشکل سئو سایت

legendsms

پست های پیشنهاد شده

باسلام به دوستان عزیز دوستان این ادرس سایت من هست http://kimiyasanat.ir/ 

قبلا تا 2 روز پیش تو صفحه اول گوگل بود نفر چهارم چون خواستم نفر اول باشم ادرس دامنه من http://kimiyasanat.ir/home

بود که من صفحه اول یه قالب html گذاشته بودم اون قالب html رو به pmks.ir انتقال دادم و http://kimiyasanat.ir/home رو به http://kimiyasanat.ir/ انتقال دادم

یعنی home رو حذف کردم وقالب html رو رو اون یکی دامنه ام گذشتم که فرداش دیدم از صفحه اول به صفحه 20 رسیدم تو گوگل و کلیه مطالبم به ارور 404 برخورد کردن الان یواش یواش مطالب درست شدن چون 500 تا مطلب داشت سایت من هرروز مطلب می گذاشتم خوب ایندکس می شد ولی الان تو صفحه 20 هستم چیکار کنم به نظرتون؟میاد صفحه اول یا باید به حالت اولیه برگردونم؟

لینک به ارسال

اول اینکه بزرگترین اشتباه که کردید این بود که آدرس رو تغییر دادید ، دوم اینکه بعد از تغییر آدرس از ریدایرکت استفاده نکردید یا پیوندها رو به درستی تغییر ندادید که روبات با 404 برخورد نکنه ...

تغییر آدرس خودش مشکله چون ایندکس ها هم باید از اول برن داخل گوگل و امتیاز بگیرن ، حالا هم که علاوه بر تغییر به صفحه ارور 404 هم که برخورد کرده . اگر الان لینک های قبلی اوکی شدن پیوندها همشون وارد میشن و ارروری داخل گوگل وبمستر نیست چند روز یا هفته صبر کنید تا ایندکس ها بیان بالا . چون الان بخواید مجدد تغییر بدید ممکنه مشکل بیشتری پیش بیاد.

الان هم من چک کردم با عبارت پيچ و مهره صفحه 6 بودید ، اگر بعد تغییر خودتون چک کردید 20 بودید الان 6 شده پس معلومه داره کار پیش میره . فقط مجدد آدرس رو به هیچ عنوان تغییر ندید یا پیوند های یکتا رو .

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۴/۱۲/۱۴ ه‍.ش. at 21:35، slashflash گفته است :

اول اینکه بزرگترین اشتباه که کردید این بود که آدرس رو تغییر دادید ، دوم اینکه بعد از تغییر آدرس از ریدایرکت استفاده نکردید یا پیوندها رو به درستی تغییر ندادید که روبات با 404 برخورد نکنه ...

تغییر آدرس خودش مشکله چون ایندکس ها هم باید از اول برن داخل گوگل و امتیاز بگیرن ، حالا هم که علاوه بر تغییر به صفحه ارور 404 هم که برخورد کرده . اگر الان لینک های قبلی اوکی شدن پیوندها همشون وارد میشن و ارروری داخل گوگل وبمستر نیست چند روز یا هفته صبر کنید تا ایندکس ها بیان بالا . چون الان بخواید مجدد تغییر بدید ممکنه مشکل بیشتری پیش بیاد.

الان هم من چک کردم با عبارت پيچ و مهره صفحه 6 بودید ، اگر بعد تغییر خودتون چک کردید 20 بودید الان 6 شده پس معلومه داره کار پیش میره . فقط مجدد آدرس رو به هیچ عنوان تغییر ندید یا پیوند های یکتا رو .

داداش گلم الان اومدم صفحه 7 چیکار بکنم به جا اینکه وضعم بهتر بشه دارم عقب گرد میزنم

لینک به ارسال

آقا کمک کنید تورو خدا یکی نیست به ما کمک کنه اینهمه ما کمک کردیم یکی نیست به ما جواب بده خدایی دیگه به هیچ کس جواب نمیدم نه اقا مرتضی میاد جواب بده نه اقای فرد نه هیچ کس دیگه باشه خداحافظ

لینک به ارسال

به نظر من اگر می تونید به حالت قبلی برگردید ، برگردید

و دوباره با روش صحیح و استانداردش تغییر آدرس بدین

البته این فرآیند ممکنه تا 2 ماه هم نتیجه اش مشخص نشه

لینک به ارسال

دوست من فقط صبر کن

بعد از تغییر لینک باید از 301 استفاده کنی و تمام لینکهای قدیم رو به جدید منتقل کنی

یا صبر کنی تا گوگل مجددا تمام مطالبت رو ایندکس کنه, نگران نباش برمیگرده

اگر میخوای گوگل سریعتر کار کنه توی مقالات جدیدت به قدیمی ها لینک بده تا زودتر آدرس اونها رو ایندکس کنه

لینک به ارسال

خیلی ممنونم از تون دوستان ولی من به حالت قبل برگشتم دیگه کلا سایت نابود شد اصلا تو گوگل وجود نداره سایت

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

شما میتونید به صورت دستی لینک مطالبتون رو توی وبمستر تولز fetch کنید متاسفانه تغییرات  به سئو سایت خیلی ضربه میزنه 

لینک به ارسال
در در 3/8/2016 at 14:39، legendsms گفته است :

خیلی ممنونم از تون دوستان ولی من به حالت قبل برگشتم دیگه کلا سایت نابود شد اصلا تو گوگل وجود نداره سایت

دوست عزیز با سرچ کلمه "    پیچ و مهره   " در گوگل سایت شما صفحه اول و  ششمین پیشنهاد گوگله ! کش دی ان اس و بروزر رو پاک کنید و دوباره چک کنید.

لینک به ارسال

اگه میخوای دامنه اصلی سایتت رو عوض کنیاز ریداریکت 301 استفاده کن. بدون دریافت ارور 404 میتونی اینکار رو انجام بدی و پست هات هم سرجاشون هست (اول به حالت اول برگردون)

تو فایل .htaccess بصورت زیر عمل کن :

<IfModule mod_rewrite.c>
  RewriteEngine On
  RewriteCond %{HTTP_HOST} ^olddomain.com$ [OR]
  RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.olddomain.com$
  RewriteRule (.*)$ http://www.newdomain.com/$1 [R=301,L]
</IfModule>

اگه پست هات کم بود میشد از همین روش استفاده کرد یا افزونه هایی برای ریداریکت دستی بودند که کار رو حل می کرد...

برای مشکل پست هات هم بعد از تغییر سایت پیوندهای یکتات رو به حالت قبل برگردون و بگذار بصورت قبل بخونن و مثلا اگه با html شروع میشدن به اول آدرس هات اضافه کن بعدا اگه خواستی اونم حذف کنی  این پلاگین نصب کن و تغییر بده. ببین ریدارکت بخوبی کار میکنه یا نه

ویرایش شده توسط 1tarah
لینک به ارسال

یکی از افزونه هایی که پس از تغییر دامنه خیلی بکار میاد افزونهVelvet Blues Update URLs است البته نمی دونم این افزونه به درد دوست عزيزمون بخوره  یا نه

کار این افزونه این هست که پس از تغییر دامنه لينکهاي داخلی که به دامنه قبلی هست به دامنه جدید منتقل ميکنه

ویرایش شده توسط minaie
اشتبه تایپی
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...