رفتن به مطلب

مشکل هنگام نصب بر روی لوکال با Xampp

پست های پیشنهاد شده

xampp رو نصب کردم و اجرا میشه. 

فایلهای وردپرس هم مطابق آموزشها در مکان مخصوصش در پوشه htdocs در درایو c ام قرار دادم. دیتابیس هم از طریق php my admin درست کردم.

اطلاعات wp-config هم مطابق آموزشها وارد کردم.

وقتی سایت رو با مرورگرم باز می کنم به درستی وارد صفحه نصب میشه و ازم می خواد که وردپرس رو نصب کنم و ازم نام سایت و ایمیل و پسورد و نام کاربری رو میخواد (یعنی اینکه تا اینجا اطلاعات دیتابیس و wp-config درست هستند). اطلاعات رو که وارد می کنم دکمه "راه اندازی وردپرس" رو که میزنم صفحه بعدی نصفه ظاهر میشه و کامل لود نمیشه.

و وقتی صفحه نصب رو ریفرش می کنم پیام زیر رو میده:

تعدادی از جداول پایگاه‌داده در دسترس نیستند. پایگاه‌داده احتمالاً باید تعمیر شود.

تعدادی از جداول پایگاه‌داده در دسترس نیستند. پایگاه‌داده احتمالاً باید تعمیر شود.

وقتی هم در قسمت تعمیر، تعمیر رو انجام میدم میگه همه دیتابیس ها درست هستند. 

صفحه اول سایتو که باز می کنم هم  خطای "خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده" رو میده.

مشکل از چیه دوستان و کجا رو چک کنم یا دوباره انجام بدم؟

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، hamgam.proje گفته است :

شما می توانید جای آن که در زمپ یا شبیه ساز سرور دیگری کاری خود را انجام دهید در سایت پارس پک اقدام به گرفتن هاست رایگان نمایید 

برادر من نمی خوام روی هاست و اینترنت این سایتمو بسازم. خودم هاست بدون استفاده دارم. می خوام لوکال باشه چون می خوام چند تا قالب تست و ادیت کنم و روی لوکال هم سرعتم خیلی بیشتر میشه و هم ترافیک اینترنتم کم نمیشه

لینک به ارسال

دوستان الان دقت کردم دیدم این ارور ها رو هم بهم میده:

نقل قول

wp_posts: Table 'wp2.wp_posts' doesn't exist
wp_links: Table 'wp2.wp_links' doesn't exist
wp_options: Table 'wp2.wp_options' doesn't exist
wp_postmeta: Table 'wp2.wp_postmeta' doesn't exist

از phpmyadmin هم چک کردم دیدم این تیبل ها رو نساخته. چند بار هم امتحان کردم و دیتابیس رو پاک کردم و وردپرس رو مجددا نصب کردم اما هر بار همین مشکل هست.

چیکار کنم به نظرتون؟

لینک به ارسال

برنامه xampp رو باز کنید در تب Apache وارد Config بشید بعد php.ini رو باز کنید . داخل اون فایل متن زیر رو پیدا کنید .

max_execution_time

سپس عددی که جلوش هست رو به -1 تغییر بدید یعنی باید بشه به این صورت :

max_execution_time=-1

بعد از اینکار سیو کنید تغییر رو و مجدد Apache و MySQL رو استارت کنید ، یک دیتابیس جدید بسازید و شروع به نصب کنید نباید دیگه مشکلی باشه بعد از اینکه اطلاعات دیتابیس رو وارد میکنید و میخواید برید مرحله بعد در مرحله بعد صبر کنید صفحه رو رفرش نکنید تا کاملاً دیتابیس ها نصب بشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...