رفتن به مطلب

کپی شدن مطلب من در دیگر سایت ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من دو سه روز پیش یه مطلب آموزشی داخل سایتم قراردادم (پولی) + چند تا ویدیوی آموزشی.

کلی هم روش وقت گذاشتم

حالا تعدادی از کسانیکه این آموزش رو خریداری کردند ، همین رو دارن توی سایت های خودشون میفروشند

آیا راهی هست برای جلوگیری از فروش ؟

یک نفرشونم میگفت اگه ساکت نشی ،آموزشتو توی تمام گروه ها ، فروم ها و ... رایگان میذارم :((

میدونم ما قانون کپی رایت نداریم اما یه سوال داشتم :

چجوری میتونم جلوی فروش اینا رو من بگیرم.؟ راهی وجود داره ؟ شکایتی چیزی....

لینک به ارسال

درود

میتونید در این مورد به پلیس فتا شکایت کنید، در این لینک:

https://www.cyberpolice.ir/page/20911

بخش پایین صفحه یه سری تصویر هست که موس رو که روش نگه دارید توضیحش میاد، شما فکر کنم باید روی وبسایت متخلف کلیک کنید و فرم رو پر کنید.

البته همونطوری که خودتون هم گفتید متاسفانه قانون کپی‌رایت در کشور ما وجود خارجی نداره! و البته اگر شکایت هم کنید فکر میکنم دوندگی و دردسرش خیلیه.

همچنین میتونید مستقیما به خود گوگل هم شکایت کنید و بخواین که اون سایت‌ها رو از نتایج حذف کنه، البته باید یه جوری به گوگل ثابت کنید که شما صاحب اون ویدئوها هستید!

https://www.google.com/transparencyreport/removals/copyright/

https://support.google.com/legal/troubleshooter/1114905?hl=en

ساده‌ترین راهی هم که به ذهنم میرسه اینه که در بخش‌های مختلف ویدئوها اسم سایتتون رو بگید و اطلاع بدین که این آموزش‌ها توسط شما تهیه شده تا حداقل افرادی که ویدئوها رو میخرن بدونن و دفعات بعدی به سایت شما بیان.

قلبا براتون آرزوی موفقیت ‌میکنم و امیدوارم بالاخره یه روزی فرهنگ رعایت کپی‌رایت در کشور ما هم به وجود بیاد. -_-

لینک به ارسال

آقا Farshad درست میگن ولی اینجا اون راهکار اصلا فایده ای نداره چون از یکی شکایت کنی از دوتا سه تا نمیشه که همرو هم گوگل کرنل کنه شما یک راه بیشتر نداری آقای محمد اینکه رو محصولاتت تگ بزنی داخل ویدئو بار ها از سایت خودت بگی اینجوری جدا از اینکه کپی و باز نشر غیرقانونی میشه یه تبلیغ هم برا شما و سیستم شما محسوب میشه و به مردم آموزش های شما معرفی میشه حتما شما نباید بصورت مستقیم از یک محصول پول در بیاری شما باید از یک محصول اعتبار بدست بیاری مردم اعتبارن سعی کن کاری کنی افراد بیشتری با فعالیت های شما و سایتتون آشنا بشن چه اشکالی داره، وقتی مخاتبین شما و محصولاتتون چه از راه قانونی و غیر قانونی بیشتر شد خدماتتون به سوده ای میرسه نگران نباشین و تکیه بر قرار دادن یک محتوا نکنید خوشهال باشین که بدون هزینه کردن فعالیت هاتون منتشر میشه اتفاقا برید شلوغش کنید و با اونکسی هم که تهدید کرده برخورد کنید و شارژش کنید تا محصولتون رو فریی همه جا منتشر کنه از بدترین شرایط بهترین سود رو ببر برادر.

لینک به ارسال

تشکر از راهنمایی هاتون 

بله این کار رو کردم

<قبل از شروع آموزش اول از سایت خودم شروع میکنم , کل فیلم اسم و آدرس سایت گوشه فیلم وجود داره , و در بعضی مراحل که به یوزری یا چیزی نیاز داشت اسم یا آدرس سایت رو وارد کردم !  و همچنین قبل از شروع آموزش چون همراه با متنه اول و انتهای متن اسم سایت موجوده ! >

بازم ممنونم از راهنمایی هاتون

لینک به ارسال

داداش محمد گل برات یه پیشنهاد دارم نمی دونم آموزش های شرکت آریا گستر افراز رو خریدی یا نه رویه ویدیو هاشون که اتوران میزارن علاوه برا این که سی دی رو  دی وی دی رو قفل میکنن و اتوران رو قفل میکنن بلکه خود ویدیو رو قفل میکنن که رویه مدیا پلیر خاص قبلیت پخش داره و این مدیا پلیر باید اول کد سخت افزار رو بخوانه و رمز عبور رو بگیره اگه مورد تایید بود ویدیو پخش بشه هر ویدیو فقط لایسنس برای یک کامپیوتر هست یعنی شما ویدیو رو روی لپ تاپ فعال کنی امکان نداره روی کامپیوتر خودت بتوانی فعال بکنی باز خواستی درخدمتم

لینک به ارسال

درود...منم نیز تهدید شدم که گفتن آموزش های طراحی سایت وردپرس رایگان منتشر خواهد کرد که من فعلا از منتشر شدن آموزش ها دست برداشتم...

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، RaymondDragon گفته است :

درود...منم نیز تهدید شدم که گفتن آموزش های طراحی سایت وردپرس رایگان منتشر خواهد کرد که من فعلا از منتشر شدن آموزش ها دست برداشتم...

دوست عزیزم شما چرا اینطوری هستی چرا باید تهدید بشی گوگل قربونش برم در خدمت شماست یه جستجو توش بکن قفل گذاری روی ویدیو هیچ کسم نمیتوانه قفلت رو بشکنه سرچ بکن قفل گذاری روی اتوران بر اساس کد سخت افزار یعنی یه ویدیو یه بار تو یه سخت افزار اجرا شد تو سخت افزار دیگه اجرا نشه بهش لایسنس بدی موفق باشین خواستین بیشتر کمک میکنم نا امید نشین در نا  امیدی بسی امید است خدا قربونش برم ناضر اعمال تمامی بندگانش هست وکسانی که این حق رو از بین می برند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...