رفتن به مطلب

تست سرعت سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

جدیدا از سرویس رایگان CloudFlar استفاده میکنم و DNS دامنه م رو روی DNS  این سرویس ست کردم وقتی تست سرعت از سایت Pingdom میگیرم بار اول لود تایم را 60.5 ثانیه نشان میده ولی مجددا که میزنم 1.6 ثانیه حساب میکنه سوالم اینه که کش باعث این قضیه میشه یا واقعا این سرویس خوبه البته سابقا بدون استفاده ار این سرویس بصورت تقریبی بین 3 تا 5 ثانیه لود تایم میداد بنظرتون این سرویس خوبه یا حذف بشه بهتره لطفا یه مقدار سریع جواب بدید.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، omid452 گفته است :

با سلام

جدیدا از سرویس رایگان CloudFlar استفاده میکنم و DNS دامنه م رو روی DNS  این سرویس ست کردم وقتی تست سرعت از سایت Pingdom میگیرم بار اول لود تایم را 60.5 ثانیه نشان میده ولی مجددا که میزنم 1.6 ثانیه حساب میکنه سوالم اینه که کش باعث این قضیه میشه یا واقعا این سرویس خوبه البته سابقا بدون استفاده ار این سرویس بصورت تقریبی بین 3 تا 5 ثانیه لود تایم میداد بنظرتون این سرویس خوبه یا حذف بشه بهتره لطفا یه مقدار سریع جواب بدید.

سلام دوست عزیز

تفاوت تایم لود بار اول با تعداد دفعات بعدی دلیلش همون کش مرورگر هست این سرویس بطور خودکار بهترین پیش فرض ها رو در کار میگیره یه سرویس بسیار خوب و معتبری هست

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...