رفتن به مطلب

تغییر افزونه سایت از پریموم سعو پک به all in one seo

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه عزیزان 

شدیدا نیاز مند راهنمایی و کمکم واقعا نمیدونم باید چکار کنم :( من میخوام افزونه سعو سایت رو از پریموم پک به all in one seo تغییر بدم 

باتشکر فراوان

لینک به ارسال

دوست گلم گفتگو درمورد افزونه های پرمیوم در این انجمن ممنوع می باشد مدیران گرامی لطفا برسی کنید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، legendsms گفته است :

دوست گلم گفتگو درمورد افزونه های پرمیوم در این انجمن ممنوع می باشد مدیران گرامی لطفا برسی کنید

دوست عزیز منظور من افزونه premium seo pack هستش که خب هیچ ربطی به پولی بودن افزونه نداره ! همونظور هم که میدونید نسخه رایگان این افزنه در دسترس و نسخه های پرمیوم نال شده هم نیر قابل یافت هستن

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، nima1998 گفته است :

دوست عزیز منظور من افزونه premium seo pack هستش که خب هیچ ربطی به پولی بودن افزونه نداره ! همونظور هم که میدونید نسخه رایگان این افزنه در دسترس و نسخه های پرمیوم نال شده هم نیر قابل یافت هستن

درود

همونطوری که دوستمون گفتن کلا بحث در مورد محصولات تجاری در این انجمن ممنوعه.

اگه نسخه پریمیم رو خریداری کرده باشین (با لایسنس اورجینال) میتونید از نویسنده‌ی افزونه راهنمایی بخواین.

اگر هم نسخه نال شده استفاده میکنید که دیگه هیچی!

اما اگه از نسخه لایت پلاگین استفاده میکنید، پلاگین رو تغییر بدین و درست تنظیمات پلاگین جدید رو انجام بدین، مشکلی پیش نمیاد.

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...