شاهین

نام نمایشی لاتین و پیغام برای تازه واردین

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان،

یکی از مشکلاتی که روزانه در سایت با آن درگیر هستیم، تذکر به کاربرانی است که نام نمایشی فارسی برای خود انتخاب نکرده اند.

در برگه ای تحت عنوان قوانین این نکته را توضیح داده ایم؛ اما ظاهراً اکثریت نسبت به آن بی توجهند.

دو راه برای حل این مشکل به ذهنم رسید:

اول. استفاده از افزونه هایی که فیلدهای اضافه هنگام ثبت نام اضافه می کنند و افزودن فیلد نام شما یا «قوانین را مطالعه کردم».

» منتها مشکلی که این افزونه ها دارند ارسال ایمیل نام نویسی به مدیر را فعال می کنند. (قبلاً توسط افزونه ای دیگر غیرفعال شده)

دوم. پیغامی را در بالای صفحه شناسنامه، برای کاربرانی که برای اولین بار وارد سایت می شوند نمایش دهیم.

» که بعید می دانم کار آسانی باشد!

آیا راه حل مناسبی در این خصوص سراغ دارید؟

متشکرم

ویرایش شده در توسط shahin
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مورد دوم قابل اجرا هست.

در اولین ورود میتونید کاربر رو به یک صفحه بفرستید و اونجا توضیحاتی رو بدید.

منابع مرتبط:

http://www.theblog.ca/wordpress-redirect-first-login
http://wordpress.org/support/topic/redirect-after-first-login-only
http://stackoverflow.com/questions/4267285/redirect-user-after-first-login-in-wordpress

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mhmmahdi
      سلام وقت بخیر
      من در قسمت برگه ها با استفاده از افزونه المنتور صفحه ورود و 404 ساختم اما چجوری باید وقتی ورود میزنه ویا صفحه 404 اون صفحه ای که ساختم بیاد؟
      کلا درسته که از طریق برگه ها این صفحات بسازم؟
    • توسط t-51
      با سلام خدمت شما .
      ببخشید برای من مشکلی پیش اومده سعی کردم امنیت سایت رو ببرم بالا اما متاسفانه بر اثر اشتباهی ادرس لاگین رو فراموش کردم !
      ایا راه حلی بریا باز گردانی ادرس لاگین هست ؟
      اگر بتوانید کمک کنید ممنون شما میشم !
      htaccess اینم دلیت کردم
    • توسط mahdi021
      سلام
      خسته نباشید
      من یوزر و پسورد رو میزنم ولی وقتی میزنم لوگین صفحه رفرش میشه باز همین صفحه میاد بدون هیچ اخطاری
      البته من دیروز ی افزونه امنیتی نصب کردم و ادرس صفحه لوگین رو هم عوض کردم
      ولی دیروز مشکلی نداشت از امروز اینجوری شده
      لطفا کمکم کنید
    • توسط mohammadrmm
      سلام
      دوستان افزونه ای میخوام که کاربران همچنان که در سایت ثبت نام می کنند بتونن با همون نام کاربری از فروشگاه سایت خرید کنند و سابقه خرید،‌ لینک دانلود، شناسه سفارش و ... رو در اکانتشون داشته باشن.
      آیا همچین افزونه ای داریم؟
      دوستان
      1.تگی که برای ورود و خروج استفاده میکنیم چیه؟ یعنی من الان دو تا باکس دارم (لاگین و لاگ اوت)میخوام وقتی کاربری وارد نشده باکس اولی نمایش داده بشه و زمانی که وارد شد باکس دومی.
      2.پایین هر سایت یه سری شماره برای رفتن به صفحات دیگه هست،میشه اینجوری نباشه و به جای شماره پایین صفحه ایندکسمون رفتن به صفحه ی قبل و بعد باشه به جای شماره؟ اگه آره با چه دستوری