رفتن به مطلب

بالا آمدن صفحه اول

acutehran

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر سایت بنده الان بیشتر از دو ماه هست که دارم روی سئوی ان کار میکنم و تمام کلمات کلیدی ها در سایت ثبت شده تا صفحه دوم خیلی خوب بالا اومد ولی الان تقریبا یکماهه که صفحه دوم توی لینک چهار و شش در حال تغییر هستش و صفحه اول نمیاد میخواستم یک راهنمایی بفرمایید با تشکر

http://www.acutehran.ir

لینک به ارسال

بستگی داره تو روز چقدر بازدید داشته باشید یا چند نفر از موتور های جست و جو وارد سایت شما میشن یا اینکه چند ثانیه در سایت شما هستن و ....

قطعا سایت هایی که قدمت بیشتری دارن از شانس بالاتری برخوردارن زیاد عجله نکید به قول دوستان آسته آسته

موفق باشید :)

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، acutehran گفته است :

با سلام و وقت بخیر سایت بنده الان بیشتر از دو ماه هست که دارم روی سئوی ان کار میکنم و تمام کلمات کلیدی ها در سایت ثبت شده تا صفحه دوم خیلی خوب بالا اومد ولی الان تقریبا یکماهه که صفحه دوم توی لینک چهار و شش در حال تغییر هستش و صفحه اول نمیاد میخواستم یک راهنمایی بفرمایید با تشکر

http://www.acutehran.ir

سلا و درود خدمت شما

کلا با این کار شما مخالفم،

حالا شما خودتون بهتر میدونید واساتیدی بزرگواری در این انجمن فعالیت میکنن،

امیدوارم منظورتون درست فهمیده باشم،اینکه شما اومدید یک پست را براساس چند کلمه کلیدی اوردید بالا بین رقبای خودتون بقول خودتون تاحالا در صفحه 2نتایج گوگل بودید افت کردید دوست من کار سئو بهینه سازی سایت کاری نیست که شما یک مرتبه انجام دادید بگید خب دیگه تمام شد وجایگاهتون ثابت باشه نه ،شما باید در زمینه سئو وبهینه سازی سایتتون بروز باشید سایت خود را طبق الگوریتم های جستجوس گوگل پیش ببرید تا بتونید در بین رقبای خود جایگاهی داشته باشید،این تا اینجا،

مطلب بعدی شما زمانی یک پست را  منتشر میکنید عوامل بسیاری زیادی دخیل هستند در سئوپستتون مثلا یکی اینکه لینک های داخلی،خارجی ک در پست میدید یا مثلا بولد کردن یک کلمه مثلا به گزارس باشگاه خبرنگاران در هرپست و....... شما این ها را اگر در نظر بگیرید وبا هرپست ک منتشر میکنید اصولش رو رعایت کنیدچرا که این ها پارمترهای کلیدی برای الگوریتم های جستوجیی مثل گوگل است که بیشه 80درصد کاربران از موتور جستجو استفاده میکنند، قطعا همیشه جایگاه اول را دارید بشرطه اینکه زمینه های بهینه سازی سایت وسئو سایت خود را رعایت کرده باشید،

موفق پیروز وسربلند باشید./

ویرایش شده توسط mk-73
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...