fashi

ربات درج مطلب در تلگرام؟!!!

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دنبال یه رباتم یا پلاگین که تمام ملالب سایتم رو به طور خودکار بفرسته به کانال مورد نظرم

خب

پلاگین های شبیه زیاد هست ولی توی همشون باید موقع ارسال مطلب تیک ارسال به کانال تلگرام هم بزنی

حقیقتش سایتم با چند ربات از سایتای خبری و .. مطلب جمع میکنه

برا همین دنبال یه افزونه خودکار بودم

میشه کمکم کنین ممنون

:wub:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بیشتر افزونه های موجود همین کار رو انجام میدن، با یه ادیت ساده توسط یه دولوپر نسبتاً حرفه ای، ارسال مطلب به تلگرام بدون زدن تیک ارسال میشه اکی کرد.

موفق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، fashi گفته است :

سلام دنبال یه رباتم یا پلاگین که تمام ملالب سایتم رو به طور خودکار بفرسته به کانال مورد نظرم

خب

پلاگین های شبیه زیاد هست ولی توی همشون باید موقع ارسال مطلب تیک ارسال به کانال تلگرام هم بزنی

حقیقتش سایتم با چند ربات از سایتای خبری و .. مطلب جمع میکنه

برا همین دنبال یه افزونه خودکار بودم

میشه کمکم کنین ممنون

:wub:

دوست عزیزم یکی از دوستان زحمت مطرح رو کشیده بودن به لینک زیر سر بزن

http://forum.wp-parsi.com/topic/37366-%D8%A7%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%84-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-telegram-for-wp/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ ه‍.ش. at 10:57، Ehsaan گفته است :

بیشتر افزونه های موجود همین کار رو انجام میدن، با یه ادیت ساده توسط یه دولوپر نسبتاً حرفه ای، ارسال مطلب به تلگرام بدون زدن تیک ارسال میشه اکی کرد.

موفق باشید.

خب فدات

میشه بهم بگین چی کار کنم

و چطوری باید تغییرش بدم

و ویرایشش کنم

ممنون

راستی پیشا پیش سال نو همگی مبارک

هیچ کس تنها نیست 

خدا همیشه با ماست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از افزونه آقای موسوی استفاده کنید چند روزی هست آپدیت کردن و امکان تیک خودکار هم داره با امکانات دیگه مثل نمایش دسته بندی، برچسب و...

https://wordpress.org/plugins/telegram-for-wp/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      دوستان عزیز مشاهده وب سایت میهن وردپرس کنید در قسمت فوتر وب سایت میهن وردپرس یک قسمت هست با نام اجتماعی باشیم می خواهم با توجه به تصویر زیر و اون سایت دقیق دقیق و مثل تصویر زیر انجام بدید من کد نویسی بلد نیستم یکی از دوستان لطفا بهم کدش بده و بگه کجا قرار بدم درست کند و بهم بده
      لطفا انجام بدید
      مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی
      مشابه تصویر زیر:

• توسط فرهاد حسن پور
      شاید برای شما هم پیش اومده باشه بخواهید نظرات کاربرانتون رو سریعا در تلگرام دریافت کنید. نظراتی مانند خرابی لینک دانلود، پشنهاد، انتقاد و… . خوشبختانه برای این منظور افزونه‌ای رو طراحی و آماده کردیم که بوسیله آن میتوانید در برگه‌ها یا حتی نوشته‌‌های سایت خود با قرار دادن یک تکه شورت کد؛ فرم پیغامگیر رو قرار بدید و بلافاصله پیام‌های کاربرانتون را در تلگرام دریافت کنید.
      شما می توانید افزونه پیغام گیر تلگرام را بسته به نیاز خود برای موارد مختلفی بکار ببرید.
      ویژگی‌های افزونه پیغام گیر تلگرام
      این افزونه هیچ گونه تاثیری در سرعت لود سایت شما ندارد! و با خیال راحت می‌توانید از این افزونه استفاده کنید.
      تصاویر محصول

در زیر تصویر فرم پیغامگیر را مشاهده میکنید که در یک برگه درج شده است.

در تصویر زیر پیام ارسالی کاربر را از طریق فرم موجود در سایت را مشاهده می‌کنید.

دموی آنلاین

توضیحات بیشتر و خرید افزونه از وب سایت ژاکت

• توسط amirrezaweb
      با سلام 
      میخواستم بدونم چجوری میتونم یک صفحه مثل صفحه ای که اینجا لینکشو گذاشتم درست کنم افزونه ای میخواد آیا؟ منظورم خلاصه بودن مطلباشه
      https://www.yasdl.com/category/نرم-افزار-اینترنت/نرم-افزار-مرورگر

• توسط Ali Brm
      با سلام خدمت دوستان
      این رو میدونم که کپی کردن مطالب دیگر سایتها در سایت خودم قطعا باعث میشه موتورهای جستجو بفهمن و سایت من Rankاش رو است دست بده.
      سوالی که دارم اینه که اگه مطالب رو از شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و واتس آپ و اینیستاگرام توی سایتم کپی و پیست کنم باز هم سایت و Rank اون رو تحت تاثیر قرار میده؟(بیشتر مد نظرم تلگرامه)
      سوال دومم هم اینه که اصلا راهی داره که مطالب دیگر سایت ها رو استفاده کرد و به مشکل در Rank برنخورد؟
    • توسط مسعود
       با سلام
      من از افزونه addtoany share buttons استفاده میکنم. که شامل دو قسمت share  و follow میشه، الان مشکلم اینه که توی قسمت share دکمه تلگرام داره ولی توی قسمت  follow تلگرام رو نداره . می خوام با استقاده از ویزایش قالب دکمه تلگرام به منوی follow اضافه کنم. اگر دوستان بتونن کمک کنن ممنون میشم. مرسی.
       وردپرس نگارش 4.9.6 و قالب شرکتی Company Elite فارسی شده همیار وردپرس استفاده میکنم. 
      آدرس دانلود قالب 
      https://hamyarwp.com/company-elite/