رفتن به مطلب

ربات درج مطلب در تلگرام؟!!!

پست های پیشنهاد شده

سلام دنبال یه رباتم یا پلاگین که تمام ملالب سایتم رو به طور خودکار بفرسته به کانال مورد نظرم

خب

پلاگین های شبیه زیاد هست ولی توی همشون باید موقع ارسال مطلب تیک ارسال به کانال تلگرام هم بزنی

حقیقتش سایتم با چند ربات از سایتای خبری و .. مطلب جمع میکنه

برا همین دنبال یه افزونه خودکار بودم

میشه کمکم کنین ممنون

:wub:

لینک به ارسال

بیشتر افزونه های موجود همین کار رو انجام میدن، با یه ادیت ساده توسط یه دولوپر نسبتاً حرفه ای، ارسال مطلب به تلگرام بدون زدن تیک ارسال میشه اکی کرد.

موفق باشید.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، fashi گفته است :

سلام دنبال یه رباتم یا پلاگین که تمام ملالب سایتم رو به طور خودکار بفرسته به کانال مورد نظرم

خب

پلاگین های شبیه زیاد هست ولی توی همشون باید موقع ارسال مطلب تیک ارسال به کانال تلگرام هم بزنی

حقیقتش سایتم با چند ربات از سایتای خبری و .. مطلب جمع میکنه

برا همین دنبال یه افزونه خودکار بودم

میشه کمکم کنین ممنون

:wub:

دوست عزیزم یکی از دوستان زحمت مطرح رو کشیده بودن به لینک زیر سر بزن

http://forum.wp-parsi.com/topic/37366-%D8%A7%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%84-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-telegram-for-wp/

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ ه‍.ش. at 10:57، Ehsaan گفته است :

بیشتر افزونه های موجود همین کار رو انجام میدن، با یه ادیت ساده توسط یه دولوپر نسبتاً حرفه ای، ارسال مطلب به تلگرام بدون زدن تیک ارسال میشه اکی کرد.

موفق باشید.

خب فدات

میشه بهم بگین چی کار کنم

و چطوری باید تغییرش بدم

و ویرایشش کنم

ممنون

راستی پیشا پیش سال نو همگی مبارک

هیچ کس تنها نیست 

خدا همیشه با ماست

لینک به ارسال

از افزونه آقای موسوی استفاده کنید چند روزی هست آپدیت کردن و امکان تیک خودکار هم داره با امکانات دیگه مثل نمایش دسته بندی، برچسب و...

https://wordpress.org/plugins/telegram-for-wp/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...