رفتن به مطلب

کارنکردن افزونه کامنت های تو در تو

پست های پیشنهاد شده

سلام من افزونه کامنت تو در تو   (wordpress-thread-comment.1.4.9.4) رو نصب کردم اما دکمه پاسخش کار نمیکنه! کسی میدونه چطور حلش کنم؟ واقعاً ضروریه ممنون میشم کمک کنید. نمونه:

http://b1.skinak.net/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%84%D8%B1-%D9%81%D8%B5%D9%84-6-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-teen-wolf/

لینک به ارسال
در هم اکنون، bklink1 گفته است :

سلام من افزونه کامنت تو در تو   (wordpress-thread-comment.1.4.9.4) رو نصب کردم اما دکمه پاسخش کار نمیکنه! کسی میدونه چطور حلش کنم؟ واقعاً ضروریه ممنون میشم کمک کنید. نمونه:

http://b1.skinak.net/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%84%D8%B1-%D9%81%D8%B5%D9%84-6-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-teen-wolf/

سلام مگه خود وردپرس این امکان رو نداره چرا ازافزونه استفاده میکنید!؟!

لینک به ارسال

سلام درود خدمت شما

دوست عزیز برای این کار نیاز به افزونه نیست بقول دوستمون شما در خود وردپرس داشبود وردپرس>>تنظیمات>>گفت وگوها میتونید عمق کامنت های تودرتو خود را تعیین کنید./

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

البته قالبتون هم باید پشتیبانی کنه...

لینک به ارسال
در در 3/13/2016 at 22:06، mk-73 گفته است :

سلام درود خدمت شما

دوست عزیز برای این کار نیاز به افزونه نیست بقول دوستمون شما در خود وردپرس داشبود وردپرس>>تنظیمات>>گفت وگوها میتونید عمق کامنت های تودرتو خود را تعیین کنید./

موفق باشید.

ممنون اما پشتیبانی نمی کنه!

لینک به ارسال

غیر ممکنه پشتیبانی نکنه! ممکنه به جای این که تو در تو و زیر بخش همدیگه نمایش بده، همه رو در یک سطح و اندازه و مجزا از هم نمایش می ده که با دستکاری CSS می شه درستش کرد. همچنین اگر از بخش دیدگاه ها خشنود نیستی می تونی از قالب دیدگاه های یکی از پوسته های پیش فرض وردپرس بهره بگیری. به این گونه که نخست از قالب دیدگاه های پوسته یک پشتیبان بگیرید و کدهای قالب دیدگاه پوسته پیش فرض رو جایگذاری کنی. همین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...