رفتن به مطلب

تغییر در افزونه Wordpress Thread Comment

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان عزیز

افزونه ی Wordpress Thread Comment رو نصب کردم برای نظرات تو در تو - کادری که برای جواب نظرات می گیره رو میخوام رنگشو تغییر بدم !

کدوم قسمت wp-thread-comment.php افزونه رو باید ویرایش کنم ؟ یا اصلا این کادر مربوط به قالب میشه ؟

ممنون میشم کمک کنید ردیفش کنیم

لینک به ارسال

سلام

در قسمت تنظیمات افزونه تعدادی کد css داره که مربوط به قسمت پاسخ میشه اونجا میتونی رنگ رو تغییر بدی

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

دوستان ببخشيد ، ميخوام كه توي همين افزونه ، كاري كنم كه دكمه پاسخ رو بهش استايل دلخواه بدم.! يعني اينكه استايلش رو خودم تايين كنم كه مثلا Hover داشته باشه و.....

و مورد دوم اينكه اين دكمه پاسخ براي همه قابل نمايش باشه الان فقط براي مدير قابل نمايشه

لینک به ارسال

باید برای کلاس thdrpy استایل بدید.

این دکمه هم برای همه (در حالت پیش فرض) قابل مشاهده هست. شاید تنظیمات رو تغییر دادید.

لینک به ارسال

سلام

1-

يعني اينكه يه استايل براي كلاس فوق تايين كنم كفايت ميكنه؟ (چون اين كارو الان كردم توي فاير فاكس اعمال شد ولي توي IE انگار نه انگار استايل دادي بهش همونطوري مونده)

2-

لطفا استايل دكمه انصراف رو هم بگيد متشكرم

3-

نه مرتضي جان وقتي با نام مدير لاگين ميكنم اين دكمه وجود داره و اينكه تنظيماتي رو هم دست كاري نكردم! توي هميار وردپرس ديدم يكي اين سوال رو پرسيده بوده كه مسئول مربطوه گفته بودن بايد تنظيماتي انجام بديد و از اين جور مسائل كه خب ديگه پاسخ رو ادامه نداده بودن منم سوال كردم جواب ندادن .... گويا تنظيماتي داره براي اين مساله

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

اره مرتضي جان هست و منم زدمش ولي نميدونم چرا كار نميكنه!!! يعني اجاكس نيست .. تستش هم كردم وقتي كه براي ليست كردن نظرات از اين كد زير استفاده ميكنم اجاكس كار ميكنه ولي وقتي از فايل ضميمه فوق استفاده ميكنم كار نميكنه اين اجاكسش!!

<ol class="commentlist">
<?php wp_list_comments(); ?>
</ol>

ولي در هر دوحالت فقط زماني كه لاگين كردي دكمه پاسخ نمايان ميشه!

لینک به ارسال

از زیر دکمه ریست تنظیمات رو بزنید. البته قبلش از تغییرات و کدهای داخلش کپی بگیرید.

لینک به ارسال

اين كارم كردم فايده اي نداشت!!

الان دوتا مشكل هست:

1- اجاكس كار نميكنه مگر اينكه كد فوق رو براي ليست كردن بزارم نه كد خودم رو :(

2- تا زماني كه لاگين نكردي نميتوني پاسخ بدي!

(امكانش هست رو لوكال تست كنيد؟ البته فراموش نكنيد كه تو پنل لاگين نكرده باشيد چون لاگين باشدي دكمه پاسخ نشون داده ميشه)

لینک به ارسال

من هم روی لوکال و هم روی چند سایت نصب دارم و تست کردم اصلا همچین مشکلاتی نداره.

شما روی لوکال مشکل دارید؟ روی سایت هم مشکل دارید؟

لینک به ارسال

راستش من اين رو روي قالب جديد دارم پياده ميكنم و همش روي لوكاله... اخه نبايد فرقي داشته باشه كه حالا لوكال و يا هاست. ، همه ماژول هاي مهم و لازم اپاچي رو فعال نگه داشتم..

شما توي لوكال هاست وقتي كه لاگين نكرديد (ببخشيد مرتضي جان اين روتاكيد ميكنم) بازم دكمه پاسخ رو نشون ميده؟؟ البته اينم بگما وقتي شما داريد از تگ ol استفاده ميكنيد خودش يه دكمه پاسخ خودكار اضافه ميكنه كه اولش من رو به اشتباه انداخت!!! شما بجاي اون تگ يه تگ ساده ديگه بزاريد همون فايلي كه من توي يه پست ديگه ضميمه كرده بودم! و اون موقع كه بايد دكمه پاسخ رو از و افزونه نشون بده ديگه نشون نميده و مشكل ساز ميشه..!

لینک به ارسال

من روی لوکال و سرور هر دو بدون مشکل هستم!

شما روی پوسته پیش فرض هم همین مشکلات رو داری؟

لینک به ارسال

پوسته پيش فرض خودش دكمه پاسخ داره ديگه روي اون تست نكردم! گويا توي نسخه هاي جديد وردپرس اين دكمه پاسخ خودكار اضافه ميشه !!

من روي پوسته اي كه خودم دارم اماده ميكنم اين رو دارم تست ميكنم! روي اون نشون داده نميشه ! و چون اين برام ساده است و قابل فهم تر و البته زيباتره از اين استفاده ميكنم و الا پوسته پيش فرض خودش دكمه پاسخ داره! من احساس ميكنم دكمه پاسخي كه شما داريد مشاهده ميكنيد توي زمانيكه لاگين نكرديد همون دكمه پاسخي هستش كه خود اين پوسته پيش فرض داره و نه دكمه اي به بايد به واسطه اين پلاگين اضافه بشه....

لینک به ارسال

اون دکمه پاسخ رو با کمک تابع wp_list_comment میشه ایجاد کرد(قبلا این تابع رو معرفی کرده بود)

توی پوسته هایی که تست کردم این تابع وجود نداره. البته شاید روی نسخه های جدید وردپرس این مشکل باشه. چون وردپرس تست شده برای 3 نسخه پایینتر هست(جایی نصب شده)

لینک به ارسال

خب من نميدونم الان چيكار بايد بكنم ، جدا اين بخش نظرت قالب چقدر دشواره.! من سخت ترين قسمت هاشو طراحي كردم اينجا گير افتادم :D

اخه اگرم مشكل از نسخه ها باشه كه نبايد روي سايت هم كار كنه كه تو هاسته! اخه توي اون همين افزونه رو داريم با اخرين نسخه وردپرس ! نميدونم جدا چه مساله ايه اين! تا لاگين نكرده باشي نشونش نميده دكمه پاسخ رو!

گير كردم :wacko: - پيشنهادي داري مرتض جان؟ - علتي كه باعث شده من از تابع مذكور استفاده نكنم اينه كه استايل نويسي بخش نظرات واقعا دشواره برام ، من نشتسم براي بخش نظرات يه استايل نوشتم جالب و 100 درصد هم تكميل شده! حالا وقتي هم كه جواب داده ميشه اون پاسخه خيلي زيبا با يه بگراند خوب توسط اين افزونه ايجاد ميشه! ولي بيام دوباره اينارو از 0 بنويسم وقتم رو جدا ميگيره و اينكه مشكلي كه بيشتر اذيت ميكنه اينه كه وقتي روي دكمه پاسخي كه توسط اين افزونه ايجاد شده كليك ميكني ، كادر ورود متن درجا برات باز ميشه همونجا متن رو مينويسي ولي وقتي از تابع ذكر شده توسط شما استفاده ميكنم، دكمه پاسخ ايجاد شده توسط اون رو وقتي ميزني صفحه ميره انتها و اونجا بايد جواب بدي و به نوعي توي مطالبي كه نظراتش خيلي زيادن مخصوصا تو سايت ما ، اون موقع كاربر احساس ميكنه داره يه نظر جديد ارسال ميكنه؟! حالا نميدونم چيكارش كنم و اين افزونه همه چيشو اماده كردم فقط همين نشون ندادن دكمه است خراب كرده

لینک به ارسال

والا همین دو راه هست. یا بیخیال این بشید! یا بشینید بنویسید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

شرمنده مرتض جان ، من قالب نظراتم رو متوجه شدم چرا دكمه پاسخش نشون داده نميشه و درستش كردم... حالا مشكل بعدي اينه كه وقتي تيك ارسال ايجكس نظرات رو توي اين افزونه ميزنم! نظرات هنوز ايجكس ارسال نميشه!! ميشه برسي كنيد مشكل از چيه؟ ممنونم...

فايل قالب نظراتم پيوست شد

comments.php

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

چند پست قبلتر گفته شده با wp_list_comments ایجاد کنید ایجاکسش هم کار میکنه.

لینک به ارسال

بله بله پس بخاطر همينه... ، اخه وقتي از اين تابع استفاده ميكنم اينم خودش يه دكمه پاسخ اضافه ميكنه كه جمعا هر نطر داراري 2 تا دكمه پاسخ ميشه!!! من بخوام دكمه پاسخ تابعي كه گفتيد رو پاك كنم و فقط دكمه پاسخ اين افزونه بمونه ، چيكار بايد بكنم؟ شدنيه؟

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...