رفتن به مطلب

سوال در مورد برچسب ها

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من تاز کار هستم سوالی داشتم خواهشمندم منو راهنمایی کنید باتشکر

من قالب سایتم برچسب ها رو نشون نمیده با اینکه در نوشتم برچسب ها رو تعریف کردم ولی...(البته فکر کنم کلا سیستم قالبم اینجوریه یعنی از نمایش دادن برچسب پشتیبانی نمیکنه چون قالب قبلیم همه این برچسب ها رو نشون میداد)

حالا میخواستم بدونم با توجه به اینکه من برچسب ها رو برای نوشتم تعریف کردم ایا موتور های جست و جو اونا رو میشناسن یا باید حتما نمایش داده بشن تا مورد جست و جو قرار بگیرن

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، reza_IQ گفته است :

سلام 

من تاز کار هستم سوالی داشتم خواهشمندم منو راهنمایی کنید باتشکر

من قالب سایتم برچسب ها رو نشون نمیده با اینکه در نوشتم برچسب ها رو تعریف کردم ولی...(البته فکر کنم کلا سیستم قالبم اینجوریه یعنی از نمایش دادن برچسب پشتیبانی نمیکنه چون قالب قبلیم همه این برچسب ها رو نشون میداد)

حالا میخواستم بدونم با توجه به اینکه من برچسب ها رو برای نوشتم تعریف کردم ایا موتور های جست و جو اونا رو میشناسن یا باید حتما نمایش داده بشن تا مورد جست و جو قرار بگیرن

بهتر بود ادس سایت را هم میدادید. ولی جوابتون در کل این میشه که نمایش دادن یا ندادن برچسب ربطی به موتورهای جستجو نداره . شما می توانید با سایت مپ برچسب ها را ببینید و به موتورهای جستجو معرفی کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...