رفتن به مطلب

نرم افزار اسکرین شات

mk-73

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام من یک نرم افزار میخوام جهت اسکرین شات گرفتن که عکس با کیفیت بگیره که عکسی میگیرم در سایتم میذارم بی کیفیت نباشه برای کاربران؟

متشکر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، asareza گفته است :

ببخشید یک راهنمایی بکنید؟

لینک به ارسال

اگه اشتباه نکنم شما میخواین مثلا از سایتی اسکرین شات بگیرید و بعد در سایت خودتون تصویرو آپلود کنید، در این صورت با نصب این افزونه کروم میتونید از سایت مورد نظر اسکرین شات با کیفیت بگیرید.

ویرایش شده توسط asareza
لینک به ارسال

نه از سایت نمیخوام من از صفحه دستکاپ میخوام مثلا میخوام من میخوام از روند نصب یک نرم افزار عکس بگیرم....بعد این عکس هایی که میگیرم میذارم کیفیتشون بالا باشه من الان از snagitاستفاده میکنم اما کیفیتش پایینه.

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، mk-73 گفته است :

نه از سایت نمیخوام من از صفحه دستکاپ میخوام مثلا میخوام من میخوام از روند نصب یک نرم افزار عکس بگیرم....بعد این عکس هایی که میگیرم میذارم کیفیتشون بالا باشه من الان از snagitاستفاده میکنم اما کیفیتش پایینه.

نیاز به نرم افزار خاصی نیست شما میتونید با فشردن کلید Print Sc از دسکتاپ و یا از محیط هر برنامه ای اسکرین شات گرفته و در برنامه های گرافیکی مثل فتو شاپ Past کنید.

اگر هم دوست دارین از برنامه ای خاص استفاده کنید میتونید این نرم افزار رو که براتون آپلود کردم استفاده کنید:

Download

36788_49829705.jpg

ویرایش شده توسط asareza
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...