• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  

7 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

یه مشکلی که دارم  از دوستان خواش میکنم کمک کنند

چطور میتونم ادیتور در بخش تنظیمات قالب خودم اضافه کنم ؟

مثلا من در بخش تنظیمات قالب کد textarea دارم میخوام اینو با هر ادیتوری که بر روی وردپرس من فعال میشه استفاده کنم

آیا راهی هست ؟

ویرایش شده در توسط ata3929
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از این پلاگین‌ها استفاده کنید

https://wordpress.org/plugins/wp-editor/

https://wordpress.org/plugins/advanced-code-editor/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، Saeed Fard گفته است :

از این پلاگین‌ها استفاده کنید

https://wordpress.org/plugins/wp-editor/

https://wordpress.org/plugins/advanced-code-editor/

من ادیتور ck editor استفاده میکنم

میخوام این ادیتور در بخش تنظیمات قالبم که دارای textarea هس هم بیاد

آیا میشه این کار و کرد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد موجود در فایل function.php

array( "name" => "پلان اول",
    "type" => "section"),

array( "type" => "open"),
    array( "name" => "توضیحات",
    "desc" => "توضیحات",
    "id" => "dire1",
    "type" => "textarea",
    "std" => ""),

من میخوام به جای اون textarea ادیتور وردپرس بیاد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت یگر از کدها

<?php break;

case 'textarea': ?>
                    <div class="option_input option_textarea">
                    <label for="<?php echo $value['id']; ?>"><?php echo $value['name']; ?></label>
                    <textarea name="<?php echo $value['id']; ?>" rows="" cols=""><?php if ( get_settings( $value['id'] ) != "") { echo stripslashes(get_settings( $value['id']) ); } else { echo $value['std']; } ?></textarea>
                    <small><?php echo $value['desc']; ?></small>
                    <div class="clearfix"></div>
                    </div>

کسی راه حلی نداره ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ragbook
      سلام
      هفته پیش وردپرس 2 بار بروزرسانی داد. جفتش از قسمت ادیتور مشکل دارن و مثل قبلا نیستن
      از وقتی بروزرسانی کردم وقتی متنی رو از داخل خود ادیتور کپی میکنم و یک خط پایین تر مینویسم همان رنگ و سایزی که بهش دادم نیست ، باید از اول بردارم سایز و رنگ بندی متن رو درست کنم
      همچنین موقع باز کردن ادیتور ارور زیر میاد :
      Failed to load content css: http://----------/wp-content/plugins/wp-jalali/assets/css/wysiwyg-rtl.css
    • توسط Siaavash
      برای یک سایت داخل مطلب های ارسالی متن به صورت فارسی و انگلیسی همزمان وجود داره و برای این قسمت یک باکس در نظر گرفته شده که در سمت چپ متن یا کلمه انگلیسی و در سمت راست متن یا کلمه فارسی قرار بگیره. (تصویر پیوست).
      برای اینکار به صورت زیر عمل شده:
      <div class="sample"> <span class="en">English</span> <span class="fa">فارسی</span> <div> که  CSS این قسمت هم به شکل زیر هست:
      .sample { width: 93%; font-size: 1em; margin: 10px auto; padding: 5px 10px; border: none; border-radius: 2px; clear: both; } span.de{ float: left } .de { direction: ltr; } .fa { direction: rtl; } وقتی کاربر بخواد پست بنویسه درگیر نوشتن کد های html می شه.

حالا سوال اینه که آیا راهی وجود داره برای کاربری که به کدهای HTML آشنایی نداره این پروسه رو به صورتی تعریف کرد که درگیر کد های HTML نشه؟
      اولین راه حلی که به ذهنم رسید تعریف این کد ها داخل ادیتور وردپرس هست، که کاربر معمولی (نا آشنا با HTML) با استفاده از اون و زدن دکمه (برای مثال) Sample-Box، باکس (کد div به همراه کلاس مربوطه) رو داخل متن قرار بده و بعد از نوشتن متن انگلیسی و فارسی داخل باکس با استفاده از دکمه های En و Fa کد span به همراه کلاس های مربوطه رو به هر کدوم اختصاص بده (شبیه به کاری که در حال حاضر برای Bold و ... در نوشته و یا انتخاب H از طریق Drop-Box تیترها انجام می شه)
      آیا راه حل دیگه ای غیر از این وجود داره؟
      در صورتی که بهترین راه حل همین راه حل بالاست، به چه طریق می شه این کار رو عملی کرد؟

• توسط aliaz
      سلام دوستان چطور میتونم تکست ادیتور پیشفرض ورد پرس رو به niceditor  تغییر بدم یعنی وقتی میخوام تایپ کنم رابط niceditor برام بیاد 

با تشکر
    • توسط behrooz1371
      سلام دوستان تو قسمت ارسال مطلب ادیتورش بعضی وقت ها لود نمیشه بعضی وقتام قشنگ بالا میاد قسمت های دیگه سایت درست کار میکنه
      ادیتورمCKEditor البته امتحان کردم وقتی اینطور میشه غیر فعال میکنم خود ادیتور وردپرس هم بالا نمیاد افزونه ادیتور دیگه هم نصب نیست که تداخل داشته باشه بعضی  افزونه های دیگه رو هم غیر فعال کردم ولی باز اینطوریه عکس و ضمیمه کردم مرسی دوستان

• توسط Amir.
      سلام
      قبلا میخواستیم فونت و سایز پیشفرض ادیتور رو تغییر بدیم میرفتیم به مسیر زیر

public_html/wp-includes/js/tinymce/themes/advanced/skins/wp_theme/content.css
      و در فایل مربوط تغییرات مورد نظر رو ایجاد میکردیم.
      اما جدیدا چنین مسیر وجود نداره و من میخوام فونت تاهوما پیش فرض با یک سایز خاص برای ادیتورم تعریف کنم

font-family: Tahoma, Georgia, "Times New Roman", "Bitstream Charter", Times, serif;