رفتن به مطلب

نمایش پست های که بیشترین افراد آنلاین رو دارا هستن

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و اساتید محترم. آیا هکی هست که بشه باهاش پست های که در لحظه بیشترین آنلان و دارن نشون داد مثلا 10 پست برتری که در لحظه بیشترین آنلاین رو دارن...
سپاس 

لینک به ارسال

اول اینکه 100% باید از اجکس استفاده بشه 

دوماً به خاطر بررسی تمام کاربران و نوشته ها ، تعداد درخواست ها بالا میره و به منابع هاست فشار میاد

به نظر بنده بهتره اینکار رو انجام ندید

ضمناً اینکه در یک لحظه چه نوشته یا مطلبی بیشترین بازدید کننده رو داره ، فایده زیادی نداره 

بهتره روی تعداد بازدیدها تمرکز کنید

لینک به ارسال
  • Morteza featured و unfeatured this موضوع
در هم اکنون، Enter64 گفته است :

دوماً به خاطر بررسی تمام کاربران و نوشته ها ، تعداد درخواست ها بالا میره و به منابع هاست فشار میاد

ضمناً اینکه در یک لحظه چه نوشته یا مطلبی بیشترین بازدید کننده رو داره ، فایده زیادی نداره 

ممنون از پاسختون من به هکی نیاز دارم که حالا در لحظه هم نشود مشکلی نیست ولی بتون ترند های مثلا 12 ساعته گذشته رو نشون بده که این پست ها بیشترین بازدید روداشتن به این شکل نظرتون چیه؟ چه ایده ای دارین!؟؟!؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، Enter64 گفته است :

ممنون از پاسختون من به هکی نیاز دارم که حالا در لحظه هم نشود مشکلی نیست ولی بتون ترند های مثلا 12 ساعته گذشته رو نشون بده که این پست ها بیشترین بازدید روداشتن به این شکل نظرتون چیه؟ چه ایده ای دارین!؟؟!؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...