hosseinrasouli

مشکل در افزونه Wp Super Cache

3 پست در این موضوع قرار دارد

هنگام باز کردن افزونه Wp Super Cache با خطا زیر مواجه میشوم .

Error: Your cache directory (/home/isoud/domains/yourdomain/public_html/wp-content/cache/) or /home/yourdomain/domains/isoud.ir/public_html/wp-content need to be writable for this plugin to work. Double-check it.

Cannot continue... fix previous problems and retry.

لطفا راهنمایی کنید ( ضمناً افزونه را یکبار نصب کردم که به درستی کار می کرد ولی بعد از حذف کردن الان که اومدم نصب کنم دیگر صفحه افزونه باز نمی شه و خطای بالا رو میده)
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

به هاستینگ تیکت بدید بگید اوکی کنند براتون .

یه چک هم بکنید ببینید دسترسی به فایل wp-content پرمیشنش روی چنده .

اما 99% افراد که به این مشکل خوردند به هاستشون تیکت دادند اوکی کردند .

ویرایش شده در توسط وردپرس فارسی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

خوب در ارور توضیح داده دیگه ! باید سطح دسترسی رو به قابل نوشتن تغییر بدین.

ویرایش شده در توسط asareza
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط aboalfazltk
      سلام خدمت دوستان گرامی
      تازه سایت خود راhttp://ghadirsarbedar.ir راه اندازی کرده بودم که
      در صفحات:
      wp-admin/update-core.php
      wp-admin/themes.php
      wp-admin/plugins.php
      wp-admin/options-general.php
      در قسمت ناحیه کاربری خود با پیغام 503 Service Unavailable روبرو شدم.
      1- افزونه ها را یک به بک حذف کردم نشد....
      2- قالب را حذف کردم نشد...
      3- محتویات پابلیک اچ تی ام ال را حذف و از نو... نشد...
      4- Database را حذف کردم واز نو...نشد...
      5- هاست را حذف و از نو... نشد...
      6- دسترسی ها را هم 755 و 644 نشد...
      7- دوستی گفت شاید سایتت مورد حجمه دی داس است الان در صف کلود هستم ولی تا الان جواب نداده...
      دوستان Help Me العجل العجل
    • توسط mohammad_mh
      سلام و وقت بخیر
      همیشه تعداد 2 افزونه نشان میده تو مدیریت وردپرس روی گزینه چرخشی آپدیت یا گزینه بروزرسانی ها در تب پیشخوان که نیاز به آپدیت دارن ولی وقتی مراجعه میکنم به قسمت آپدیت افزونه ها هیچ چیزی برای آپدیت نیست و امروز عدد 3 را نشان میده که باز هم چیزی برای آپدیت نمیاره
      لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه یا ممکن از چه چیزی باشه
      چک کردم ببینم افزونه های دیگه اختلال ایجاد کردن یا نه ولی مشکل از سایر افزونه ها نبود شاید خود وردپرس مشکل داره که آخرین نسخه هم هست اگر اینطوره باید اکثرا این مشکل را داشته باشند
    • توسط نگار صادقی
      سلام.
      دوستان یک سوال داشتم درباره افزونه WP Super Cache !
      هاستینگ ما هی دم به دقیقه میگه سایت شما پر مصرفه . ما هم افزونه WP Super Cache رو نصب کردیم و خدارو شکر مشکل حل شد.
      ولی یه سوال داشتم!
      سایت ما خبریه و ما هم هر یکی دو ساعت چند تا مطلب تو سایت میزاریم که این افزونه WP Super Cache نمیزاره روی سایت بیاد مگر اینه کش رو خالی کنیم.
      خب سوال اینجاست که ما هر یکی دو ساعت کش این افزونه رو خالی میکنیم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ ضرر داره؟؟؟ یا ایرادی نداره؟؟؟؟
      ممنونم راهنمایی کنید (دوستانی که تجربه کار با اینجور مسائلی رو دارن)
    • توسط ژیهات
      سلام دوستان
      من الان افزونه
      Post Expirator
      رو نصب کردم ، اما متاسفانه توی ویرایش نوشته داخل قسمت تنظیمات این افزونه error میاد و از اونجایی که وقتی نمایش تاریخ شمسی رو افزونه پارسی ساز غیر فعال میکنم خطا رفع میشه احتمال دادم که از اون باشه
      حالا چاره چیه !؟!؟!
    • توسط وحید محمدی

سلام ما از افزونه ی WP Super Cache در سایتمون بدون هیچ مشکلی استفاده میکردیم اما وقتی که هاست رو ارتقا دادیم، سایت باز نمیشد و یه ارور مربوط به این افزونه نشون میداد (البته اروری نبود که خوانا باشه و فقط یه مشت کارکترهای الکی نشون میداد) در نتیجه از داخل هاست رفتم و اسم پوشه

ی افزونه رو تغییر دادم که افزونه غیرفعال بشه بعد سایت باز میشد اما وقتی که به داشبورد میرفتیم، فقط اون نوار مشکی بالا و منوهای سمت راست نشون داده میشد، در نتیجه به یه روشی کلا افزونه رو از سایت حذف کردم و مشکل حل شد. اما حالا وقتی که میخوام دوباره نصب کنم، اول یه ارور میده و میگه یه سری کدها توی Wp-config.php نبود که به صورت اتوماتیک درست شد، بعدشم دوباره همون مشکل پیش میاد. الآن توی فایل wp-config.php و htaccess. یه سری کدها هست که مربوط به همین افزونه هستند!! با اینکه افزونه حذف شده!!! چکار باید بکنیم؟ کسی هست که از این چیزا سر در بیاره؟