رفتن به مطلب

راهنمایی در جهت تصاویر پست ها

mk-73

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام خسته نباشید،

دوستان من در بعضی از پست هایی که منتشر میکنم اموزشی است خب این اموزش ها میام از مراحل عکس میگیرم بعد میام که این عکس ها را در بین متن های پست های خودم قرار میدم ومنتشر میکنم بی کیفیت خواهند شد و برای کاربران سایتم زیاد خوب نیست میشه کمک کنید من چگونه این مشکل را حل کنم./

لینک به ارسال
در هم اکنون، mk-73 گفته است :

دوستان سلام خسته نباشید،

دوستان من در بعضی از پست هایی که منتشر میکنم اموزشی است خب این اموزش ها میام از مراحل عکس میگیرم بعد میام که این عکس ها را در بین متن های پست های خودم قرار میدم ومنتشر میکنم بی کیفیت خواهند شد و برای کاربران سایتم زیاد خوب نیست میشه کمک کنید من چگونه این مشکل را حل کنم./

سلام، تصویر شما بعد از آپلود بی کیفیت میشه؟!
با چی عکس میگیری؟
فرمت تصویرت چیه؟
حجم عکست چقدر؟
تصاویرت قبل از آپلود با کیفیتن؟
کجا تصویر رو آپلود می کنی؟

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، sasan_dingo گفته است :

سلام، تصویر شما بعد از آپلود بی کیفیت میشه؟!
با چی عکس میگیری؟
فرمت تصویرت چیه؟
حجم عکست چقدر؟
تصاویرت قبل از آپلود با کیفیتن؟
کجا تصویر رو آپلود می کنی؟

بله تصاویر من بعد از اپلود بی کیفیتن،من با snagitولی با چند نرم افزار دیگه هم تست کردم همین مشکل را داشت،فرمت تصاویر jpgمیذارم،حجم یک عکس مثلا 20کیلوبایت بود،این ادرس اپلود عکسمwp-content/uploads/2016/03/cPanel-Main-300x64.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...