رفتن به مطلب

تاریخ شمسی در عنوان صفحات آرشیو

پست های پیشنهاد شده

از بسته پارسی ساز استفاده می کنم، در صفحه آرشیو ماهیانه، آدرس بر اساس تاریخ شمسی هست، اما عنوانی که برای صفحه آرشیو نمایش داده می شه، ماه میلادی رو نمایش می ده!...

این مشکل رو چطور می تونم حل کنم؟...

لینک به ارسال

من تست کردم درست بود دوست عزیز

توی تنظیمات افزونه، به بخش تنظیمات پارسی برید. گزینه  تبدیل تاریخ در پیوندهای یکتا رو روی فعال ست کنید. توجه کنید که با این کار پیوند های شما کمی تغییر میکنه. بررسی کنید روی سئوی شما تاثیری نزاره.

البته فقط یک مورد گزارش شده و جای دیگه ای کسی مشکلی نداشته.

Untitled.png

لینک به ارسال
در 37 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

من تست کردم درست بود دوست عزیز

توی تنظیمات افزونه، به بخش تنظیمات پارسی برید. گزینه  تبدیل تاریخ در پیوندهای یکتا رو روی فعال ست کنید. توجه کنید که با این کار پیوند های شما کمی تغییر میکنه. بررسی کنید روی سئوی شما تاثیری نزاره.

البته فقط یک مورد گزارش شده و جای دیگه ای کسی مشکلی نداشته.

Untitled.png

اون گزینه هم فعال هست اما همچنان این مشکل پا برجاست!

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Morteza گفته است :

پوسته پیش فرض رو فعال و تست کنید

عنوان داخل صفحه شمسی شده، اما عنوانی که برای تب های مرورگر نمایش داده می شه همچنان میلادی هست!...

لینک به ارسال

برای اینکه تاریخ ها رو فارسی نشون بده باید در قالبی که استفاده می کنم و در جایی که تاریخ رو درست نشون نمی ده، تابع تاریخ شمسی رو فراخوانی کنم؟
...

اگر جواب مثبت هست، تابع تاریخ شمسی چیه که در جای مورد نظر فراخوانی کنم؟...

@Morteza

لینک به ارسال

عنوان تبها احتمالا منظورتون title  باشه که با تغییر ساختاری که فرمودند + باید برطرف بشه 

اماتابع تاریخ شمسی برای بسته پارسی ساز 

parsidate('Y F d');

است.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

عنوان تبها احتمالا منظورتون title  باشه که با تغییر ساختاری که فرمودند + باید برطرف بشه 

اماتابع تاریخ شمسی برای بسته پارسی ساز 

parsidate('Y F d');

است.

متاسفانه درست نشد به اون روش که گفته شد...

باید کد تاریخ توی پوسته فعلی پیدا کنم و این کد رو جایگزین کنم ببینم درست می شه یا نه...

اما یه سوالی که دارم اینه که بعد از نصب پارسی ساز، خود پلاگین میاد و کدهای تاریخ میلادی رو با کدهای تاریخ شمسی جایگزین می کنه؟...

لینک به ارسال

افزونه توابع اصلی تاریخ وردپرس رو فقط شمسی سازی میکنه.

توابعی که در بخشهای مختلف وردپرس برای نمایش تاریخ استفاده شدن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...