رفتن به مطلب

خطای "عدم ارتباط امن با سایت WordPress.org"

پست های پیشنهاد شده

از چند روز پیش این پیغام توی بخش افزودن پلاگین ها نمایش داده می شه و هیچ پلاگینی نمایش داده نمی شه!

نقل قول

یک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. اگر شما همچنان این مشکل را دارید، لطفا به تالار گفتگو وردپرس فارسی مراجعه نمایید. (وردپرس نتوانست ارتباطی امن با سایت WordPress.org برقرار کند. لطفا با مدیر سرور خود تماس بگیرید.)

in /home/**user**/public_html/**sitename**/wp/wp-admin/includes/plugin-install.php on line 158

مشکل چیه؟

چطور می شه برطرف کرد این مشکل رو؟

لینک به ارسال

سلام

فایل های وردپرس رو مجدد جایگزین کردید ؟

فقط فایل wp-includes  و wp-admin قبلی رو پاک کنید جدید رو جایگزین کنید .

بعضی از افراد هم مشکلشون از هاست بوده که تابع php_openssl فعال نبود ! فکر کنم مشکل شما با همون جایگزینی فایل 100% حل میشه .

ویرایش شده توسط وردپرس فارسی
لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

فایل های وردپرس رو مجدد جایگزین کردید ؟

فقط فایل wp-includes  و wp-admin قبلی رو پاک کنید جدید رو جایگزین کنید .

بله انجام دادم این کار رو و همچنان همون مشکل پا برجاست!...

ویرایش شده توسط Silence
لینک به ارسال

پس باید یه آزمون خطا انجام بدید ،

اول از همه کل پلاگین هارو غیر فعال کنید ( کلاً پوشه پلاگین رو تغییر نام بدید ) .

اگر درست نشد

هرچی قالب بجز قالب های خود وردپرس داخل پوشه هستش یا پاک کنید یا اسمشون رو تغییر بدید .

اگر درست نشد

یه فایل index.php بسازید توی روت ( public_html ) کد زیر رو داخلش بذارید ببینید تابع openssl فعاله ؟ ( دقیق نمیدونم این تابع چیکار میکنه فقط زده ssl که اگر اون ssl که فکرش رو میکنم باشه نمیدونم چه ربطی به این مشکل داره ، اما چند نفر که ارروری مثل اررور شما گرفته بودن مشکلشون از غیر فعال بودن این تابع بوده )

ضمناً وقتی تغییرات رو میدید میخواید تست کنید حتماً با 2 تا مرورگر تست کنید ممکنه کش ذخیره شده باشه و مشکل رفع شده باشه اما باز همون اررور رو شما ببینید .

از داخل سایت زیر هم کد فایل مربوطه رو بردارید جایگزین کد قبلی فایل plugin-install.php بکنید ببینید فرقی میکنه.

https://github.com/WordPress/WordPress/blob/master/wp-admin/includes/plugin-install.php

ویرایش شده توسط وردپرس فارسی
لینک به ارسال

یک بار دیگه اون کاری که گفته بودید رو انجام دادم...با یکبار خروج و ورود مجدد به سایت درست شد!...

فکر می کنم مشکل از قالبی باشه که نصب کردم!...

چون با ورود به صفحه تنظیمات قالب، دوباره همون مشکل به وجود اومد...و یک در میون درست می شه و اون پیغام نمایش داده می شه!...

خیلی عجیبه!...

ویرایش شده توسط Silence
لینک به ارسال

خب متوجه شدم مشکل از قالب هست!...

برای تست یک قالب نال شده نصب کردم که اگر اکی بود نسخه اصلی رو تهیه کنم وقتی قالب دیگه ای رو فعال کردم مشکل بخش پلاگین ها رفع شد!...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...