رفتن به مطلب

خرید افرونه advanced custom fields

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و استاتید محترم سال نوتون مبارک. 
من advanced custom fields رو از سایتش خریداری کردم و اخرین ورژن به همراه یه کد بلند بالا بهم داد من آخرین ورژنشو از اکانتم تو سایت http://www.advancedcustomfields.com/ دانلود کردم و نصب شد کاملا و فیلد هم ساختم داره کار میکنه اما مشکل اینجاست که اون کد رو در بخش updates در پنل License Key وارد میکنم ارور Could not connect to update server میده میخوام بدونم مشکلش چیه؟ آیا اصلا نیازی به این کد هست؟ آیا مشکل از سرور بنظرتون؟ سرورم پارس پک - ایران هست، اصلا این کدرو وارد نکنم چی میشه؟

لینک به ارسال

با سلام

سایتش که اصلاً برای من باز نمیشه ! دلیلش همین میتونه باشه چون اون کد رو که وارد میکنید باید از سایتشون تاییدیه بگیره و وقتی هم که سایتشون کلاً بالا نمیاد عادیه که این اررور رو بده .

لینک به ارسال

فکر میکنم اون وبسایت فیلتر می باشد از ایران و چون هاست شما ایران هست نمیتواند به سرور فیلتر شده متصل شود

لینک به ارسال
در هم اکنون، وردپرس فارسی گفته است :

با سلام

سایتش که اصلاً برای من باز نمیشه ! دلیلش همین میتونه باشه چون اون کد رو که وارد میکنید باید از سایتشون تاییدیه بگیره و وقتی هم که سایتشون کلاً بالا نمیاد عادیه که این اررور رو بده .

در هم اکنون، a2h گفته است :

فکر میکنم اون وبسایت فیلتر می باشد از ایران و چون هاست شما ایران هست نمیتواند به سرور فیلتر شده متصل شود

دوستان ممنون از پاسختون، اگه من این کدرو وارد نکنم و همینطوری ازش استفاده کنم بنظرتون مشکلی پیش میاد؟ چون الان بدون لایسنسش داره کار میکنه! آیا تنها دلیل داشتن این کد فقط آپدیتش هست؟!

لینک به ارسال

برای فعال سازی نیاز هستش که کد رو وارد کنید ، اگر کد رو وارد نکنید و نسخه ویژه کار کنه که خیلی خنده دار هستش ! در این صورت نسخه ویژه رایگانش هم باید باشه دیگه ...

بهتره به سایت اصلی خودشون یه تیکت بزنید اگر خریداری کردید ، مشکل رو با اونا در میون بذارید بهتر و سریعتر به نتیجه میرسید

لینک به ارسال
در هم اکنون، وردپرس فارسی گفته است :

برای فعال سازی نیاز هستش که کد رو وارد کنید ، اگر کد رو وارد نکنید و نسخه ویژه کار کنه که خیلی خنده دار هستش ! در این صورت نسخه ویژه رایگانش هم باید باشه دیگه ...

بهتره به سایت اصلی خودشون یه تیکت بزنید اگر خریداری کردید ، مشکل رو با اونا در میون بذارید بهتر و سریعتر به نتیجه میرسید

من تیکت زدم هم به پارس پک هم به acf و مشکلم سرور در داخل ایران هست پشتیبانی سرور گفت باید سایت رو انتقال بدین به اروپا افزونرو فعال کنید بعد دوباره انتقال بدید به ایران ولی بنظرم انتقال دباره به ایران میشه همون آشو همون کاسه باز بخواد کانکت شه به سرور خارجی نیاز داره نمیدونم چیکار کنم از طرفی من خیلی به این افزونه نیاز دارم از طرفی هم بدلیل سرعت  به سرور داخل نیاز دارم شما نظری دارید؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز اون کلید فقط برای اپدیت میباشد با خیال راحت استفاده کنید

لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، sasan_dingo گفته است :

من تیکت زدم هم به پارس پک هم به acf و مشکلم سرور در داخل ایران هست پشتیبانی سرور گفت باید سایت رو انتقال بدین به اروپا افزونرو فعال کنید بعد دوباره انتقال بدید به ایران ولی بنظرم انتقال دباره به ایران میشه همون آشو همون کاسه باز بخواد کانکت شه به سرور خارجی نیاز داره نمیدونم چیکار کنم از طرفی من خیلی به این افزونه نیاز دارم از طرفی هم بدلیل سرعت  به سرور داخل نیاز دارم شما نظری دارید؟؟

a2h میگن برای آپدیت هستش دیگه ! مثل اینکه بدون کد کار میکنه ! خیلی جالبه برام که افزونه پولی هیچی برای فعال سازی نمیخواد .

خسته نباشید باید گفت بهشون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...