رفتن به مطلب

کسی افزونه Hide My WP خریده؟ راضی هست؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و اساتید گرامی وقت بخیر، ازدوستان و اساتید کسی هست که  افزونه Hide My WP خریده باشه و از خریدش راضی هم باشه؟
آیا ما که از سرور ایرانی استفاده میکنیم میتونیم راحت از این افزونه و لایسنسش بهره مند بشیم؟

لینک به ارسال

افزونه از نظر کارایی تضمین شده هست، بدون مشکل هم میتونید ازش استفاده کنید، تنها برای استفاده نیاز هست که مستندات اون کامل خونده بشه، چون دارای تنظیمات خاصی هست، در ضمن نویسنده‌ی این افزونه ایرانی هست

لینک به ارسال

سلام

افزونه خوبی هستش ، من برای تست روی 2 تا سایت نصب کردمش تنها سختی که داشت تنظیماتش بود البته داخل افزونه فایلی هستش که به صورت کامل توضیح داده اما من قبل از اینکه اون فایل رو بخونم رفتم نصب کردم که یکم طول کشید تنظیم شدنش ...

اما برای آپلودش اطلاع کافی ندارم ، ممکنه مثل اون یکی افزونه باشه که گرفته بودید ...

لینک به ارسال
در هم اکنون، amir khalaji mehr گفته است :

افزونه از نظر کارایی تضمین شده هست، بدون مشکل هم میتونید ازش استفاده کنید، تنها برای استفاده نیاز هست که مستندات اون کامل خونده بشه، چون دارای تنظیمات خاصی هست، در ضمن نویسنده‌ی این افزونه ایرانی هست

در هم اکنون، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

افزونه خوبی هستش ، من برای تست روی 2 تا سایت نصب کردمش تنها سختی که داشت تنظیماتش بود البته داخل افزونه فایلی هستش که به صورت کامل توضیح داده اما من قبل از اینکه اون فایل رو بخونم رفتم نصب کردم که یکم طول کشید تنظیم شدنش ...

اما برای آپلودش اطلاع کافی ندارم ، ممکنه مثل اون یکی افزونه باشه که گرفته بودید ...

ممنون از پاسختون دوستان خیالم از بابتش راحت شده :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...