رفتن به مطلب

افزایش آپلود در هاست خریداری شده

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک هاست خریداری کردم که متاسفانه نمی شود بیشتر از 20 مگ حجم آپلود کرد بر روی وردپرسی که روی هاست نصب کردم چکار کنم که افزایش حجمی بدهم و کدام هاستی است که بتوان  با حجم بالا در از طریق ورد پرس آپلود کرد از نرم افزارهای فایل زیلا و  غیره هم استفاده کرده ام اما ورد پرس من آنها را نمی شناسد و فقط فایلهایی که از طریق خود ورد پرس آپلود می شوند را می شناسد و فایلهایی که از طریق نرم افزار فایل زیلا آپلودکردم را نمی شناسد هاست من هم می گوید هاستها اشتراکی می باشد و امکان افزایش حجم آپلود وجود ندارد راهنمایی بفرمایید چکار کنم ؟

لینک به ارسال

ساده‌ترین و اصولی‌ترین درخواست به مدیر سرور هست

کد زیر رو در فانکشن پوسته قرار بدید و تستی بزنید

@ini_set( 'upload_max_size' , '64M' );
@ini_set( 'post_max_size', '64M');
@ini_set( 'max_execution_time', '300' );

اطلاعات بیشتر

لینک به ارسال

نمی شود امتحان کردم هاست ارور می دهد و کارکنان آنجا هم می گویند هاستها اشتراکی هستند و باید از سرور مجازی استفاده کنم 

لینک به ارسال

سلام نه بابا خیلی وقته از میهن وب هاست گرفتم از سیستم مدیریت وردپرس استفاده می کنم ولی مقدار آپلود مجاز 20 مگابایت از طریق php هستش از سیستم مدیریت محتوای ورد پرس فقط می شه 20 مگابایت آپلود کرد ولی از طریق نرم افزار های fttp این مقدار بیشتر هستش اما وقتی که از طریق این نرم افزارها مثلا فایل زیلا فایل را آپلود می کنم ورد پرس اون رو نمی شناسه و فقط فایلهایی را که از طریق خود ورد پرس آپلود میشه رو می شناسه اگه هاستینگ شما این مقدار آپلود یعنی 256 مگابایت از طریق پی اچ پی یا وردپرس را ساپورت می کنه بگید ما هم بریم از اونجا خرید کنیم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...