Silence

استفاده از اسلایدر

2 پست در این موضوع قرار دارد

برای اینکه یک سری از مطالب به عنوان مطلب ویژه در قسمت بالای سایت به صورت اسلاید نمایش داده بشه، می خوام از یک دسته به عنوان ویژه و یا تگ ویژه استفاده کنم....

حالا برای انتخاب اسلایدر یک سوال برام پیش اومده...

آیا برای این کار، با استفاده از jQuery و HTML و CSS یک اسلایدر تعریف کنم و کدهای وردپرس رو در اون قرار بدم بهتر هست یا اینکه از پلاگین های آماده برای این کار استفاده کنم؟..

کدوم پیشنهاد می شه و چرا؟...

هر کدوم از این دو مورد آیا مزیت و برتری نسبت به دیگری دارن؟...

ویرایش شده در توسط Silence
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود خدمت شما

بستگی به اسلایدری که شما میخواید استفاده کنید وکاربردی که میخواید براتون داشته باشه استفاده کنید ببینید اگر بتونید یک اسلایدر سبک وکاربردی و واکنش گرا ر ا خودتون طراحی کنید خب این دیگه نیازی  نیست از پلاگین های اماده استفاده کنید چرا که استفاده از پلاگین های اماده ممکنه اینجوری که شما میخواید استفاده کنید کاربردی نداشته باشه وسنگین باشه در حال حاضر واگر شما بتونید پلاگین اماده ای پیدا کنید واستفاده کنید ونیازشما را هم رفع کنه این دیگه چه بهتر./

موفق باشید./

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sajadszm
      سلام.
      من قالب exploore رو نصب کردم و میخوام به جای سربرگ اون از یک اسلایدر استفاده کنم.کدوم بخش از کد هارو باید ویرایش کنم و چه چیزی رو باید جایگزینش کنم؟
      اینم قالبش:
      https://themeforest.net/item/exploore-travel-exploration-booking-wordpress-theme/16170990
    • توسط amir1384
      سلام دوستان ببخشید من یک قالب html رو به وردپرس تبدیل کردم و بدون مشکل تبدیل شد فقط تنها مشکل اینه که خیلی هم برای من مهم هست این هست که با برکه ساز ها و ویرژوال کامپوزر کار نمیکه نمیشه منو راهنمایی کنید
    • توسط kias
      با عرض سلام 
      من سایتم رو طبق اموزش هایی که گزاشته بودن و مطالبی که خوندم تو انجکن چون با کلمه کلیدی من تو صفحه گوگل نمیومد بهینه کردم طبق فرمایش یکی از دوستان با gtmrtix
      بعد از اینکه بهینه کردم و کار تموم شد دیگه قالب درست کار نمیکنه مثلا اسلایدر هدر کار نمیکنه اسلایدر وبلاگ از کار افتاده ایکون هام حذف شدن
      و تو موبایل هم علاوه بر اینا بعضی دکمه ها کثل فهرست ها دیگه باز نمیشه و کار نمیکنه 
      سرچ کردم فهمیدم از جی کوئری هست ولی چون هیچی از کد نویسی نمیدونم کسی هست بتونه کمکم کنه که مشکلم حل بشه لطفا
      با سپاس
       [visabook . [ir
    • توسط unid_user
      درود
      من در یک وب سایت به یک اسلایدر خیلی عجیب برخورد کردم. کدهاش بصورت زیر هستن. چطور میشه این مدل اسلایدر رو داینامیک کرد؟
      <div class="slider"> <div class="fluid_container"> <div class="camera_wrap camera_azure_skin" id="camera_wrap_1" style="margin-bottom:15px"> <div data-thumb="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/thumbnails/slider-1.jpg" data-src="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/slider-4.jpg"> </div> <div data-thumb="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/thumbnails/slider-2.jpg" data-src="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/slider-3.jpg"> </div> <div data-thumb="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/thumbnails/slider-1.jpg" data-src="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/slider-1.jpg"> </div> <div data-thumb="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/thumbnails/slider-2.jpg" data-src="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/images/slider-2.jpg"> </div> </div> </div> <div class="clear"></div> </div>  
    • توسط j1989m
      سلام 

یه اسلایدر ریسپانسیو و تاچ میخوام که عناصر داخل هریک از اسلایدها با انیمیشن ظاهر و ناپدید بشن 
      (شبیه اسلایدر این سایت : https://payment24.ir/ ولی خب این تاچ نیست و با بوت استرپه) 

ببینید مثلا اسلایدر زیر رو با owl carousel ساختم و میخوام با نمایش اسلایدها title و description با انیمیشن دلخواه خودم نمایش و ناپدید بشن: 

https://codepen.io/j1989mah/pen/VzoOmY 

با رویدادهای owl carousel میشه اینکارو کرد؟ کسی با ایونت های کاروسل کار کرده؟ 
      https:/owlcarousel2.github.ioOwlCarousel2docs/api-events.html