Silence

استفاده از اسلایدر

2 پست در این موضوع قرار دارد

برای اینکه یک سری از مطالب به عنوان مطلب ویژه در قسمت بالای سایت به صورت اسلاید نمایش داده بشه، می خوام از یک دسته به عنوان ویژه و یا تگ ویژه استفاده کنم....

حالا برای انتخاب اسلایدر یک سوال برام پیش اومده...

آیا برای این کار، با استفاده از jQuery و HTML و CSS یک اسلایدر تعریف کنم و کدهای وردپرس رو در اون قرار بدم بهتر هست یا اینکه از پلاگین های آماده برای این کار استفاده کنم؟..

کدوم پیشنهاد می شه و چرا؟...

هر کدوم از این دو مورد آیا مزیت و برتری نسبت به دیگری دارن؟...

ویرایش شده در توسط Silence
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود خدمت شما

بستگی به اسلایدری که شما میخواید استفاده کنید وکاربردی که میخواید براتون داشته باشه استفاده کنید ببینید اگر بتونید یک اسلایدر سبک وکاربردی و واکنش گرا ر ا خودتون طراحی کنید خب این دیگه نیازی  نیست از پلاگین های اماده استفاده کنید چرا که استفاده از پلاگین های اماده ممکنه اینجوری که شما میخواید استفاده کنید کاربردی نداشته باشه وسنگین باشه در حال حاضر واگر شما بتونید پلاگین اماده ای پیدا کنید واستفاده کنید ونیازشما را هم رفع کنه این دیگه چه بهتر./

موفق باشید./

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط -HADI-

سلام،
      اسلایدر رولوشن چند وقت هست این خطا رو میده، نمیتونم برطرف کنم مشکل رو ، لطفا راهنمایی کنید

Revolution Slider Error: You have some jquery.js library include that comes after the revolution files js include. This includes make eliminates the revolution slider libraries, and make it not work. To fix it you can: 1. In the Slider Settings -> Troubleshooting set option: Put JS Includes To Body option to true. 2. Find the double jquery.js include and remove it.  
    • توسط -HADI-
      سلام خدمت دوستان،
      یک سری فیلد رو با افزونه ی Advanced Custom Fields ایجاد کردم، توی یکی از بخش ها که تعداد فیلد های زیاد تری داره وقتی پست رو منتشر میکنم نمایش نمیده بعضی قسمت هارو و هم توی بخش ارسال پست بعد از رفرش شدن صفحه ، خالی میشن بعضی فیلد ها!
      یه تصویر آپلود میکنم لطفا یه بررسی کنید در صورت امکان

این تصویر بعد از انتشار پست و رفرش شدن ضفحه اس
      حتی بعضی مواقع اعداد هم حذف میشن
    • توسط niazpayam
      چگونه در اسلایدر داخلی یک پوسته خارجی که افزونه ندارد بلکه اسلایدر داخلی پوسته هست نوشت های اسلایدر راست به چپ کنم

می تونید ببینید سایتو اینجا دوراهی
    • توسط سعید شعبانی
      دوستان عزیز سلام

بعد از مدت های زیادی برای من سعادت بزرگی هست که در جمع دوستان وردپرس پارسی هستم. راستش نیاز به یک کد دارم تا بتونه در یک string که داخل یک متغییر php ذخیره شده جستجو کنه و یک تگ با یک class خاص را پیدا و کل اون تگ با محتویات داخلش را برگردونه. مثل نمونه زیر :
      متغییر string با این مقدار هست:
      $string = '<div class="page><span>hello</span> <div class="one">one</div><div class="two">two</div><div class="ok">ok</div></div>'; حالا یه تابع باشه مثل تابع زیر کلاس تگ html را بهش بدیم و اون تگ و محتویاتش را برگردونه:
      $result = get_html_content('.two'); و در نهایت خورجی بشه:
      <div class="two">two</div>  
      پیشاپیش از همه دوستانی که همکاری می کنند تشکر می کنم
    • توسط madidi
      سلام من همیشه واسه وردپرس که قالب مینویسم یه  مشکل دارم 
      توی تصویر زیر کامل توضیح دادم 
      چطوری تو یه دیو بزرگ دو تا دیو تعریف کنیم یکی متن و یکی عکس و وقتی دیو عکس تموم شده متن ها بقیه جاهای دیو بزرگ تر پر کنند ؟؟؟
      ممنون