رفتن به مطلب

استفاده از مطالب دسته بندی صفحه جاری

zoban

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

من الان به یه مشکلی برخوردم . که چیزی واسش تو انجمن ندیدم .

من کوئری دارم برای فراخوانی مطالب خاص مثلا مطالبی که دارای مقدار خاصی از یک متا کی رو دارن .

ولی الان من نمیدونم اگر بخوام این کوئری ها رو تو صفحه category استفاده کنم چجوری باید به این کوئری دستور بدم که مطالب رو از دسته بندی صفحه جاری فراخوانی کنه .

مثلا من چند دسته داشته باشم که یکیشون اخبار هستند . و من تو صفحه کاتگوری از یک کوئری استفاده کرده باشم و بخوام علاوه بر فیلتر هایی که روی این کوئری هست  فقط مطالب خاص اون دسته نیز فرخوانی بشن

دوستان اطلاع دارن که چه کد php ی باید به این کوئری افزوده بشه که این فیلتر رو هم داشته باشه ؟

لینک به ارسال
در در 3/23/2016 at 21:11، zoban گفته است :

سلام دوستان .

من الان به یه مشکلی برخوردم . که چیزی واسش تو انجمن ندیدم .

من کوئری دارم برای فراخوانی مطالب خاص مثلا مطالبی که دارای مقدار خاصی از یک متا کی رو دارن .

ولی الان من نمیدونم اگر بخوام این کوئری ها رو تو صفحه category استفاده کنم چجوری باید به این کوئری دستور بدم که مطالب رو از دسته بندی صفحه جاری فراخوانی کنه .

مثلا من چند دسته داشته باشم که یکیشون اخبار هستند . و من تو صفحه کاتگوری از یک کوئری استفاده کرده باشم و بخوام علاوه بر فیلتر هایی که روی این کوئری هست  فقط مطالب خاص اون دسته نیز فرخوانی بشن

دوستان اطلاع دارن که چه کد php ی باید به این کوئری افزوده بشه که این فیلتر رو هم داشته باشه ؟

سلام ، منم چند ماه پیش در مورد همین مورد در انجمن تاپیک زدم ولی به نتیجه نرسیدم

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۵/۱/۷ ه‍.ش. at 19:41، sajjadmp گفته است :

راستش جوابای ساده تری هم وجود داره ولی خب من دیدم کسی جواب نداد خودم از یکی از سایتای خارجی پیدا کردم . قرار میدم تا دوستان استفاده کنند .

'cat' => get_query_var('cat')

که در کوئری به این صورت گذاشته میشه

<?php 
$custom_query= new WP_Query(array(
'cat' => get_query_var('cat'),
'paged' => (get_query_var('paged')) ? get_query_var('paged') : 1 
)); ?> 
<?php 
if($custom_query->have_posts()) : ?>
<?php 
while($custom_query->have_posts()) : $custom_query->the_post();?>
		Your Code
<?php endwhile; ?>
<?php endif; ?>
<?php wp_reset_query(); ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...