رفتن به مطلب

حذف کردن شورتکد ها در نوشته های صفحه اصلی

m_ah19

پست های پیشنهاد شده

با سلام  چجوری میتونم این کد های سی اس اس و شورت کد ها رو در مطالب صفحه اصلی مخفی کنم ؟ در ادامه مطلب مخفی هستند فقط در صفحه اصلی نمایش داده میشن ممنون

capure.png.5a84488c4fd97caaaab7e0a27773c

لینک به ارسال

سلام

سایتتون رو چک کردم فقط برای بعضی از پست هاتون مخصوصاً پست هایی که در رابطه با خودروی اوتلندر که گذاشتید این مورد پیش اومده ، که به احتمال زیاد کپی پیست کردید از پست قبلی پست رو و تغییرات دادید روش ...

برای حل این مورد باید تک تک پست هایی که این مورد رو دارند ویرایش کنید ، اگر در حالت دیداری اون کد ها نمایش داده نمیشه ، به حالت متن تغییر بدید 100% کد هارو میبینید حذفشون کنید پست بروز کنید و تمام !

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 3/24/2016 at 01:08، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

سایتتون رو چک کردم فقط برای بعضی از پست هاتون مخصوصاً پست هایی که در رابطه با خودروی اوتلندر که گذاشتید این مورد پیش اومده ، که به احتمال زیاد کپی پیست کردید از پست قبلی پست رو و تغییرات دادید روش ...

برای حل این مورد باید تک تک پست هایی که این مورد رو دارند ویرایش کنید ، اگر در حالت دیداری اون کد ها نمایش داده نمیشه ، به حالت متن تغییر بدید 100% کد هارو میبینید حذفشون کنید پست بروز کنید و تمام !

موفق باشید

سلام ممنون از توجه تون  ولی  ارتباطی به اون نداره مطالب اخیری که شما دیدید سعی شده در اون از شرتکدها استفاده نشه / این شرتکد ها باید باشند در متن خودم وارد میکنم نیاز بنده این هست که در صفحه اول نمایش داده نشن / شما ممکنه یک نظر سنجی رو با شرکت در مطلب بذارید وقتی وارد مطلب میشید نظر سنجی نمایش داده میشه ولی از صفحه اصلی نباید شورتکد مشخص باشه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...