رفتن به مطلب

ایجاد مکرر خطای syntax error

arya252

پست های پیشنهاد شده

سلام بر اساتید محترم

چند وقتی میشه که سایت های من (4 سایت) اگه هر روز (روزی 3الی4 بار) نباشه در هفته 3 الی 4 دفعه با خطای syntax error که در فایل /public_html/wp-includes/functions.php on line 3513 ایجاد شده روبرو میشه ...!

کارهای انجام داده توسط بنده :

- حذف افزونه های تجاری

- حذف 95% از افزونه های دیگر

- کم کردن دسترسی ها به پوشه ها

- اسکن سایت توسط هاستینگ و حتی شخص خودم (بدون هیچ موردی)

- در یک سایت حتی افزونه امنیتی نصب کردم که بدتر شد که بهتر نشد

- تعویض قالب (هم تجاری - هم رایگان)

- آپدیت وردپرس به آخرین نسخه

- پائین آوردن ورژن وردپرس (تا شاید ناسازگاری باشد رفع شود)

- اپتیمایز کردن دیتا بیس و حتی حذف تیبل های اضافی

متاسفانه مشکل پابرجاست ... لطفا اگه کسی تجربه این معضل را داشته و به راه حل مناسبی دست پیدا کرده راهنمایی فرمایند.

لینک به ارسال

سلام. چه افزونه ای توی همه سایت هایتون استفاده شده.

ممکنه یکی از افزونه هاتون هر چند وقت یکباری یک کار خاص مثلا اتصال به سرور خودش رو انجام میده که کد اون قسمت این خطا رو داره.

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، فرحان گفته است :

سلام. چه افزونه ای توی همه سایت هایتون استفاده شده.

ممکنه یکی از افزونه هاتون هر چند وقت یکباری یک کار خاص مثلا اتصال به سرور خودش رو انجام میده که کد اون قسمت این خطا رو داره.

ممنون از پاسخ شما

افزونه های نصبی :

Captcha by BestWebSoft

Google XML Sitemaps

WP-Farsi

TablePress

Yoast SEO

WP-Optimize

دیگه موردی نیست که فعال یا نصب باشه ... قبلا از افزونه superchache استفاده میکردم که اونم پاک کردم.

هرچی که هست داره فایل های سیستمی وردپرس را بهم میریزه ... هرچی هست کلا فانکشن فلودر اینکلود وردپرس رو دستکاری میکنه . پرمیشن هم میبندم اما بازم هیچ !

حسابی ذهنم رو بهم ریخته.

لینک به ارسال

احتمال زیاد مشکل از افزونه WP-Optimize باشه. غیر فعالش کنید همه جا ببینید مشکل برطرف میشه یا نه.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، فرحان گفته است :

احتمال زیاد مشکل از افزونه WP-Optimize باشه. غیر فعالش کنید همه جا ببینید مشکل برطرف میشه یا نه.

با سپاس ، پوشه پلاگین را تغییر نام دادم تا اینجا مورد هنوز نمایان نشده ، هرچی که هست پرمیشن فایل ها را هم تغییر میداد ، دستور شما را اجرا میکنم و اطلاع میدم از اینجا.

ممنون از شما بزرگوار :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...