رفتن به مطلب

مشکل در ایجاد برگه ی تسویه حساب ووکامرس

Baaroon

پست های پیشنهاد شده

سلام عیدتون مبارک.
ممنون میشم کمکم کنید.
در قسمت ووکامرس/پیکربندی/تسویه حساب ،فیلد برگه های تسویه حساب، هیچکدوم از افزونه هایی که دانلود کردم، مثل پارس پال ، یا پی لاین و یا جهان پی برگه ای تحت عنوان تسویه حساب ایجاد نکردن. الان خودم باید برگه ی تسویه حساب رو ایجاد کنم؟ میشه لطف کنید و بگید چطور؟
متشکرم.

لینک به ارسال

برگه تسویه حساب بصورت خودکار هنگامی که ووکامرس رو نصب میکنید ساخته میشه

اگه این برگه رو ندارید، یک برگه‌ی تازه با نام دلخواه ایجاد کنید و شورت‌کد زیر رو درون برگه قرار بدید

[woocommerce_checkout]

لینک به ارسال

درود ، 

می توانید از : ووکامرس > وضعیت سیستم > ابزار > نصب برگه های ووکامرس ، همه برگه های لازم را به صورت خودکار نصب کنید.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
در در 4/1/2016 at 16:21، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

می توانید از : ووکامرس > وضعیت سیستم > ابزار > نصب برگه های ووکامرس ، همه برگه های لازم را به صورت خودکار نصب کنید.

سلام خسته نباشید این کار هم کردم 

ولی نشد 

ببنید من میخوام درگاه نکست پای رو نصب کنم رو ووکامرس 

وقتی که تو سایت نکست پای میرم اینو بهم گفت برای نصب افزونه 

پس از دریافت کلید مجوزدهی به پنل مدیریت وردپرس خود وارد شده و به قسمت پیکربندی ووکامرس بروید و تب تسویه حساب را انتخاب نمایید ، در انتهای صفحه درگاه پرداخت نکست پی را کلیک کنید و در انتها در صفحه باز شده کلید مجوزدهی مربوط به درگاه نکست پی خود را در مرحله قبل دریافت نموده اید در محل مخصوص قرار داده و تنظیمات را ذخیره نمایید .

حالا عکسی که میدمو ببینید که همچین تبی برای من نیست 

Capture.PNG

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، acereza گفته است :

سلام خسته نباشید این کار هم کردم 

ولی نشد 

ببنید من میخوام درگاه نکست پای رو نصب کنم رو ووکامرس 

وقتی که تو سایت نکست پای میرم اینو بهم گفت برای نصب افزونه 

پس از دریافت کلید مجوزدهی به پنل مدیریت وردپرس خود وارد شده و به قسمت پیکربندی ووکامرس بروید و تب تسویه حساب را انتخاب نمایید ، در انتهای صفحه درگاه پرداخت نکست پی را کلیک کنید و در انتها در صفحه باز شده کلید مجوزدهی مربوط به درگاه نکست پی خود را در مرحله قبل دریافت نموده اید در محل مخصوص قرار داده و تنظیمات را ذخیره نمایید .

حالا عکسی که میدمو ببینید که همچین تبی برای من نیست 

Capture.PNG

کاربر گرامی 

لطفا ابتدا فایل افزونه درگاه مورد نظر خودتون رو از سایت مربوط دریافت کنید.

سپس از بخش افزونه ها اقدام به نصب و فعالسازی افزونه کنید. 

و در نهایت به همین تبی که الان هستید مراجعه کنید و روی درگاه خودتون کلیک و تنظیمات مربوطه رو انجام بدید.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام/در برگه تسویه حساب دچار ایراد شده ام و این است که فیلد های مشخصات مشتری دوبل شده اند!

باید چکار کنم تا فیلدها فقط یکبار بیایند و تکرار نشوند؟

فایل پیوست شده گواه این موضوع است

ممنون میشم راهنمایی ام کنید

doobl.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...