رفتن به مطلب

ایندکس نشدن مطالب درگوگل

yas1717

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر 

سایت رو حدود 4 روز پیش ساختم افزونه سعوم یوعسته سایت مپ robots.txtهم ردیفه گوگل وبمستر هم ثبتش کردم قالب هم هیچ مشکلی نداره 

اما نمیدونم این گوگل چه مرگشه فقط اسم سایت رو ایندکس کرده مطالب رو اصلا ایندکس نکرده 3 روزه هنوز ایندکس نکرده

ادرس سایت:  http://sportfight.ir/

لینک به ارسال

سلام و درود خدمت شما

خب اخرین بازدید موتور جستجو گوگل 27 Mar 2016 06:20:06 GMT. بوده یعنی امروز خب ،شما مطالبی که میذارید کپی از سایت های دیگه است یا نه،ممکن است سایت شما در سندی باکس گوگل باشد؟.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، mk-73 گفته است :

سلام و درود خدمت شما

خب اخرین بازدید موتور جستجو گوگل 27 Mar 2016 06:20:06 GMT. بوده یعنی امروز خب ،شما مطالبی که میذارید کپی از سایت های دیگه است یا نه،ممکن است سایت شما در سندی باکس گوگل باشد؟.

سه چهار تاش کپیه ولی ویرایش کردم متن کپی رو و تو نوت پد هم کپیش کردم

لینک به ارسال
در هم اکنون، yas1717 گفته است :

سه چهار تاش کپیه ولی ویرایش کردم متن کپی رو و تو نوت پد هم کپیش کردم

صبر کنید درست خواهد شد اگر قادر به نوشتن مطلب اختصاصی نیستید شما بیایید از مطالبی که از سایت های دیگه استفاده میکنید بصورت ادغامی یا نقل قول استفاده کنید ومنبع را ذکر کنید بهتر خواهد بود./

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، mk-73 گفته است :

صبر کنید درست خواهد شد اگر قادر به نوشتن مطلب اختصاصی نیستید شما بیایید از مطالبی که از سایت های دیگه استفاده میکنید بصورت ادغامی یا نقل قول استفاده کنید ومنبع را ذکر کنید بهتر خواهد بود./

کپی کردنتگ ها( برچسب ها) مشکلی بوجود نمیاره؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

چرا دوست عزیز شما اگر بیایین یک محتوا را با چندین ادرس مختلف بگذارید (یعنی محتوای تکراری )گوگل میاد محتوای سایتی را که معتبر تر است و تاریخ انتشارش قدیمی تر است را ایندکس و در صفحه نتایج خود نمایش میدهد ومطالبی را که کپی هستند ممکن است ایندکس نکنه./

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mk-73 گفته است :

چرا دوست عزیز شما اگر بیایین یک محتوا را با چندین ادرس مختلف بگذارید (یعنی محتوای تکراری )گوگل میاد محتوای سایتی را که معتبر تر است و تاریخ انتشارش قدیمی تر است را ایندکس و در صفحه نتایج خود نمایش میدهد ومطالبی را که کپی هستند ممکن است ایندکس نکنه./

داداش پس چرا پست هایی که کپی نکردم ایندکس نشده اصلا مشابه اون پست ها تو نت نیست 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، yas1717 گفته است :

داداش پس چرا پست هایی که کپی نکردم ایندکس نشده اصلا مشابه اون پست ها تو نت نیست 

ببین دوست عزیز مطالب شما ایندکس خواهند شد همانطور که در بالا گفتم زمان بازدید ربات های گوگل از سایت شما دقیقا امروز بوده است سایت شما الان در سندی باکس گوگل است سندی باکس هم اینجوری بگم که گوگل میاد سایت هایی را که تازه تاسیس میشوند چند مدتی حالا تاریخ درستش که از سندی باکس ازاد خواهد دست خودتون است خب میاد میبینه که روند مطلب گذاری شما در سایتتون به چه شکل است کپی میکنید مطلب یا خودتون میگذارید یا جهت هایی وترفندهایی استفاده میکنید که فقط رتبه بگیردید در گوگل ویا حالت های دیگه.صبر کنید اوکی میشه.شما مطلب گذاری در سایتتون ادامه دهید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...