رفتن به مطلب

عدم نمایش پوسته های پیش فرض/ پیغام خطا به هنگام آپلود پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلام،
بعد از نصب وردپرس 4.2.2 روی هاستم (که کنترل پنل آن دایرکت ادمین هست) متوجه مشکلی عجیب شدم که قبلا با این مشکل مواجه نشده بودم (این چندمین بارم هست که وردپرس رو نصب می کنم). این بار هم مثل دفعه های قبل مو به مو مراحل ذکر شده رو طی کردم و با موفقیت وردپرس نصب شد (حتی ایمیل سایت تازه با وردپرس رو هم دریافت کردم). اما به هنگام باز کردن سایت به جای نمایش پوسته ی پیش فرض وردپرس، کماکان صفحه ی پیش فرض دایرکت ادمین نمایش داده می شه.
یعنی فرضا اگر آدرس سایت من example.ir هست به هنگام ورود به example.ir صفحه ی پیشفرض دایرکت ادمین بجای پوسته ی فعالم نمایش داده می شه، این درحالیکه به هنگام ورود به example.ir/wp-admin ابتدا صفحه ی ورود ظاهر می شه و بعد از وارد کردن مشخصات می توان وارد پروفایل کاربری شد.
مساله ی جالب تر اینکه به هنگام آپلود پوسته ی جدید هم پیغام خطای زیر داده می شه.
"می‌خواهید ‌این کار را انجام دهید؟ خواهشمندیم دوباره تلاش کنید"
و جالتر از همه (البته واسه ی من بیش از اینکه جالب باشه رو اعصابه!) اینکه من هیچکدوم از پوسته ها رو نمی تونم شخصی سازی کنم، یعنی به هنگام کلیک روی گزینه ی شخصی سازی پوسته لود نمی شه...
ببخشید که یکم زیاد شد، 
لطفا راهنمایی کنید 
با تشکر و عرض تبریک سال نو

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، heisenberg گفته است :

سلام،
بعد از نصب وردپرس 4.2.2 روی هاستم (که کنترل پنل آن دایرکت ادمین هست) متوجه مشکلی عجیب شدم که قبلا با این مشکل مواجه نشده بودم (این چندمین بارم هست که وردپرس رو نصب می کنم). این بار هم مثل دفعه های قبل مو به مو مراحل ذکر شده رو طی کردم و با موفقیت وردپرس نصب شد (حتی ایمیل سایت تازه با وردپرس رو هم دریافت کردم). اما به هنگام باز کردن سایت به جای نمایش پوسته ی پیش فرض وردپرس، کماکان صفحه ی پیش فرض دایرکت ادمین نمایش داده می شه.
یعنی فرضا اگر آدرس سایت من example.ir هست به هنگام ورود به example.ir صفحه ی پیشفرض دایرکت ادمین بجای پوسته ی فعالم نمایش داده می شه، این درحالیکه به هنگام ورود به example.ir/wp-admin ابتدا صفحه ی ورود ظاهر می شه و بعد از وارد کردن مشخصات می توان وارد پروفایل کاربری شد.
مساله ی جالب تر اینکه به هنگام آپلود پوسته ی جدید هم پیغام خطای زیر داده می شه.
"می‌خواهید ‌این کار را انجام دهید؟ خواهشمندیم دوباره تلاش کنید"
و جالتر از همه (البته واسه ی من بیش از اینکه جالب باشه رو اعصابه!) اینکه من هیچکدوم از پوسته ها رو نمی تونم شخصی سازی کنم، یعنی به هنگام کلیک روی گزینه ی شخصی سازی پوسته لود نمی شه...
ببخشید که یکم زیاد شد، 
لطفا راهنمایی کنید 
با تشکر و عرض تبریک سال نو

احتمالا یک فایل با نام index.html توی جایی که وردپرس رو نصب کردید وجود داره...

یا اون فایل رو حذف کنید و یا اسمش رو تغییر بدید...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...