2raj

عدم دسترسی به سایت بعد از تغییر هاست

7 پست در این موضوع قرار دارد

باعرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز

بنده دو روزی هست که هاست سایتمو تغییر دادم ولی متاسفانه دو روزه سایت بالا نمیاد و میزنه (خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده) نمیدونم چطور باید مشکل روبرطرف کنم آیا باید دیتابیس رو چک کنم یا مشکل از جای دیگس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رمز یوزر دیتابیس رو تغییر بدید و تو فایل wp-config هم جای‌گزین کنید به احتمال زیاد درست میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکار رو کردم ولی جواب نداد

باعرض پوزش رفتم به قسمت MySQL Databases دیدم دیتابیس های قبلی وجود ندارند و فقط یوزرهاشون وجود داره آیا باید دوباره دیتابیس هاشونو بسازم و متصلشون کنم؟اگر ممکنه راهنمایی کنید بنده رو

ویرایش شده در توسط تورج حق شناس
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ساده‌ترین کار این هست که بدید پشتیبان هاستینگتون براتون منتقل کنه

شما باید از هاست پیشینِ‌تون دیتابیس رو اکسپورت کنید و تو هاست تازه پس از ساختن دیتابیس، دیتابیسی که از هاست پیشین دریافت کرده‌اید رو ایمپورت کنید

در کل چنین مشکلاتی پیوسته با همخوان نبودن نام دیتابیس، یوزر و رمز آن هستند که جای نگرانی نیست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، amir khalaji mehr گفته است :

ساده‌ترین کار این هست که بدید پشتیبان هاستینگتون براتون منتقل کنه

شما باید از هاست پیشینِ‌تون دیتابیس رو اکسپورت کنید و تو هاست تازه پس از ساختن دیتابیس، دیتابیسی که از هاست پیشین دریافت کرده‌اید رو ایمپورت کنید

در کل چنین مشکلاتی پیوسته با همخوان نبودن نام دیتابیس، یوزر و رمز آن هستند که جای نگرانی نیست

تمام اطلاعات رو خودشون منتقل کردند نمیدونم چرا ولی به هاست قبلی دسترسی ندارم چیزهایی که شما فرمودید رو بهشون انتقال میدم امیدوارم که مشکل بنده حل بشه

اگر که نشد ممنون میشم که بنده رو راهنمایی بفرمائید

باتشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در صورتی که به این روش انجام بدین هیج مشکلی پیش نمیاد:

در هاست قدیمی:

1-کل روت رو زیپ کنید (public_html)          

2-از دیتا بیس اکسپرت بگیرید     

در هاست جدید:

1-فایل زیپ شده رو (public_html)  اکسترکت کنید    

2- دیتابیسی با مشحصات دیتا بیس قبلی بسازید و فایل sql رو که از هاست قبلی اکسپورت کرده بودید ، ایمپورت کنید.       

3-فایل config.php  را باز کنید و با دیتا بیسی که ساختین مطابقت کنید که یکی باشن.

به اینصورت قاعدتا نباید مشکلی پیش بیاد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر هاستینگ برای شما انتقال داده باید خودش براتون درست راه اندازی کند. اگر نمی تواند بهتره به هاست بهتری مهاجرت کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری