رفتن به مطلب

مشکل سرعت بسیار پایین داشبورد وردپرس چرا؟!

sasan_dingo

پست های پیشنهاد شده

با سلام احترام خدمت تمام اساتید و دوستان عزیز وردپرسی، سرعت بخش داشبورد سایت بسیار پایین دلیلش چیه بنظرتون؟ آیا برای افزایش سرعت داشبورد روشی هست؟ تا بحال دوستان با این مشکل برخورد کردن؟!

لینک به ارسال

سلام

سمت چپ مرورگر وقتی داره صفحه لود میشه آدرس هایی رو نمایش میده یا روی یک آدرس میمونه تا صفحه لود بشه.

ببینید اون چه آدرسی هستش که روش گیر میکنه ، و اینکه با ف*.*ی*.*ل*.*ت*.*ر ... هم تست کنید ببینید سرعت بارگذاری همونه یا نه .

لینک به ارسال

از مشکلات داشبورد در لود ، لود فونت از گوگل برای بخش پنل مدیریت هست که خود وردپرس پیشفرض استفاده کرده و عکس کاربری gravatar هست. همونطور که دوسمون گفتن در زمان لود، پایین سمت چپ مرورگر نمایش میده که رو چه موردی تاخیر صورت میگیره

اگه روی فونت گوگل مکث داشت این افزونه رو نصب کنید:

https://wordpress.org/plugins/disable-google-fonts/
ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال
در هم اکنون، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

سمت چپ مرورگر وقتی داره صفحه لود میشه آدرس هایی رو نمایش میده یا روی یک آدرس میمونه تا صفحه لود بشه.

ببینید اون چه آدرسی هستش که روش گیر میکنه ، و اینکه با ف*.*ی*.*ل*.*ت*.*ر ... هم تست کنید ببینید سرعت بارگذاری همونه یا نه .

سلام ممنون بابت پاسخت اما اصلا مشکل تو لود بخش ها نیست کلا از همون اول که میخواد لود کنه میمونه یعنی هیچ آدرسیو پرسس نکرده همون اول لود...

لینک به ارسال

سلام مجدد

منظور من هم همون اولش هستش ، یعنی وقتی یوزر و پسورد رو زدید داشت وارد داشبورد میشد ، همونجا ببینید سمت چپ یه آدرس کوچیک مینویسه دقت کنید روی چه آدرسی بیشترین زمان میمونه و نمایش میده اون آدرس رو .

لینک به ارسال

سلام

چند افزونه نصب داري؟

خواهشن فهرست افزونه هات رو بنويس

قالبت چي؟ دست‌سازه يا آماده؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، وردپرس فارسی گفته است :

سلام مجدد

منظور من هم همون اولش هستش ، یعنی وقتی یوزر و پسورد رو زدید داشت وارد داشبورد میشد ، همونجا ببینید سمت چپ یه آدرس کوچیک مینویسه دقت کنید روی چه آدرسی بیشترین زمان میمونه و نمایش میده اون آدرس رو .

سلام من متوجه کلام شما شدم ولی قبل لود آدرس خواصی همون اوله اول زمانی که شروع به لود تک تک آدرسا میکنه تو 1 ثانیه بالا میاره اما قبلش میمونه مشکل اینجاست 

در هم اکنون، DariushGreat گفته است :

سلام

چند افزونه نصب داري؟

خواهشن فهرست افزونه هات رو بنويس

قالبت چي؟ دست‌سازه يا آماده؟

سلام، قالبم دست سازه 

Advanced Custom Fields Pro

Autoptimize

CloudFlare

Google Analytics by Yoast

iThemes Security

P3 (Plugin Performance Profiler)

Regenerate Thumbnails

W3 Total Cache

WP Editor

WP-Optimize

Yoast SEO

لینک به ارسال

افزونه ithemes security بسيار سرعت گيره. با رعايت موازين امنيتي غيرفعالش كن. اگر لاگينت رو تغيير دادي مراقب باش و از htaccess پشتيبان بگير سپس غيرفعال كن

لینک به ارسال
در هم اکنون، DariushGreat گفته است :

افزونه ithemes security بسيار سرعت گيره. با رعايت موازين امنيتي غيرفعالش كن. اگر لاگينت رو تغيير دادي مراقب باش و از htaccess پشتيبان بگير سپس غيرفعال كن

من هاستم پارس پک تاحد امکان بالا گرفتم رم 6 سی پی یو 5 هسته نمیددونم باید کدوم بخشو بهتر کنم تا سرعت خوب شه، شما جای ithemes security چه پیشنهادی دارین؟!

لینک به ارسال

هاست پارس پك رو نمي‌دونم در چه اندازه‌ايه و بازدهي و آپ‌تايمش چجورياست، ولي اينو بدون آپ‌تايم بودن هاست بسيار مهمه و حتي اگر وردپرس رو بوست هم كني ولي هاستت از ديد پهناي باند و آپ‌تايم ضعيف باشه، بازدهي بسيار پايين مياد.

ithemes security افزونه كار ‌آسون كنيه. نود درصد كاراشو مي‌توني خودت با كدنويسي يا دگرگوني htaccess انجام بدي. براي نمونه مي‌توني با دستكاري htaccess هم IP بلاك كني، هم مسير لاگين رو دگرگون كني، هم هدينگ تعريف كني و...

راستي فراموش كردم بگم، w3 total cache هم داشبورد رو سنگين مي‌كنه. سايت خبري‌اي كه من اداره مي‌كنم با ديتابيس نزديك 200 مگ، با اين افزونه بسيار كند شده بود. افزون بر اين پرونده‌هاي كش اين افزونه هاست رو بدجور اشغال مي‌كرد. ولي فعلا مهم‌تر ithemes security هست. هنگامي كه غيرفعالش مي‌كني ببين سايت چه نفسي مي‌كشه :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...