رفتن به مطلب

مشکل با افزونه wp user fronend

alam7o

پست های پیشنهاد شده

با سلام من با افزونه wp user fronend مشکل پیدا کردم وقتی در قسمت forms یک form جدید ایجاد میکنم بعد از ذخیره کردن کد زیر رو نشون میده نمیدونم معنیش چیه و اینکه تنظیمات فیلد هایی رو هم که اضافه میکنم نشون نمیده

ممنون میشم راهنمایی کنید

Fatal error: Uncaught Error: Access to undeclared static property: WPUF_Admin_Template_Post::$input_field in D:\Program files\xampp\htdocs\wpg2\wp-content\plugins\WP User Fronend Pro\admin\form.php:1384 Stack trace: #0 D:\Program files\xampp\htdocs\wpg2\wp-content\plugins\WP User Fronend Pro\admin\form.php(1057): WPUF_Admin_Form->edit_form_area() #1 D:\Program files\xampp\htdocs\wpg2\wp-admin\includes\template.php(1037): WPUF_Admin_Form->metabox_post_form(Object(WP_Post), Array) #2 D:\Program files\xampp\htdocs\wpg2\wp-admin\edit-form-advanced.php(693): do_meta_boxes(Object(WP_Screen), 'normal', Object(WP_Post)) #3 D:\Program files\xampp\htdocs\wpg2\wp-admin\post.php(173): include('D:\\Program file...') #4 {main} thrown in D:\Program files\xampp\htdocs\wpg2\wp-content\plugins\WP User Fronend Pro\admin\form.php on line 1384

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...