رفتن به مطلب

نحوه ایجاد پست در صفحه جدید در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه 

چطور میشه در وردپرس صفحه جدید ساخت و در این صفحه جدید پست های مختلف رو ارسال کرد

همه پست ها در صفحه اصلی ارسال میشن، من میخوام کاری کنم تا صفحه جدید در وردپرس بسازم ، و در این صفحه پست های مختلفی قرار بدم ، مثل انجمن ، که تالار و زیر تالار داره یه همچین کاری رو هم با وردپرس میخوام انجام بدم 

===

ببین من توی وردپرس میخوام افزونه ای نصب کنم یا کدی رو تغییر بدم تا در صفحه های مختلف بتونم پست ارسال کنم مثلا در صفحه در باره من پستی با همین عنوان بفرستم یا در همین صفحه پستی با عنوان درباره وبسایت بفرستم و نمیخوام که همه این پست ها در صفحه اصلی باشه

این کار رو برای ایجاد فهرست میخوام انجام بدم ، مثلا یکی از عنوان های فهرستی که درست کردم ، آموزش هست، حالا زیر منوی این آموزش نرم افزار های کاربردی هست، این زیر منو رو میخوام که صفحه باشه نه پست ، که بتونم در صفحه نرم افزار های کاربردی همه جور پستی ارسال کنم

اگه افزونه ها رو معرفی کنید که عالی میشه

پوسته هم همینطور

پوسته های وردپرس هم با نام سال قرار داده میشن 

تونستم منظورم رو بگم ، سعی کردم دقیقا هدفمو بگم که چی هست ...

لینک به ارسال

سلام ببینید برای این کار باید یه برگه جدید برای وردپرس تعریف کنید و حالا یا از پست تایپ ها استفاده کنید ویا اینکه از یه دسته بندی خاص

شما باید پارامتر های مربوط به این پست تایپ یا اون دسته ی خاص رو در اون برگه جایگذاری کنید

لینک به ارسال
در هم اکنون، mohammadjavadkhalili گفته است :

سلام ببینید برای این کار باید یه برگه جدید برای وردپرس تعریف کنید و حالا یا از پست تایپ ها استفاده کنید ویا اینکه از یه دسته بندی خاص

شما باید پارامتر های مربوط به این پست تایپ یا اون دسته ی خاص رو در اون برگه جایگذاری کنید

سلام و درود 

ممنونم که جوابمو دادید

من برنامه نویس سیستمی هستم و تاحالا سراغ وب نرفتم برای همین هم زیاد از وردپرس و افزونه نویسیش سردر نمیارم

اگه میشه بهتر راهنماییم کنید

سی شارپ کارم :دی 

میدونم بی ربط با پستم هست ، اما خیلی توی مسائل وب وارد نشدم، پست تایپ ها رو از کجا پیدا کنم؟

چی هستن اصلا؟

ببینید من فقط میخوام مثلا این کارو رودر وردپرس انجام بدم :

wp-parsi.com/aboutme

خب؟

الان دو تا پست میخوام ارسال کنم ، یکی در مورد من یکی در مورد وبسایت ، نمیخوام دو تا پست در صفحه 

wp-parsi.com

باشه 

تقریبا مثل انجمن ها

===========

از عمد اسم سایتم رو نیاورد که تبلیغات نکنم 

لینک به ارسال

قصد تبلیغ ندارم اما توی این دوتا سایت تونستم اون چیزی رو که میخوام پیدا کنم، اما نمیتونم باهاش کار کنم 

https://www.webmechanix.com/how-to-add-posts-to-pages-in-wordpress-tutorial

https://wordpress.org/support/topic/custom-posts-page-template

====

https://wordpress.org/plugins/add-posts-to-pages/

این هم پلاگین این کار هست، اما متوجه نمیشم که چطور باید ازش استفاده کرد

ویرایش شده توسط sashaVII
لینک به ارسال

لزومی به استفاده از پلاگین نیست شما راحت میتونید از طریق کد نویسی پست تایپ رو ایجاد کنید اما قبل از اینکه وارد پست تایپ بشید من یه چیز دیگه به شما میگم

اگه تا الان قالب وردپرس طراحی کرده باشید میدونید که وردپرس یه سری پارامتر برای ترجمه قالب های html به خودش داره اگر که تا حالا این کار رو انجام ندادید پس تو همین انجمن یه سرچ بزنید کلی مطلب براتون میاد بالا من بر این فرض میگیرم که شما کار کردید

فقط کافیه که برید تو قسمت دسته بندی پستتون و اونجا یه دسته جدید اضافه کنید بعد آی دی اون دسته رو ببینید چیه و بخاطر داشته باشید 

بعدش این حلقه رو حالا توی هر برگه یا صفحه ای که میخواید استفاده کنید میذارید

<?php
  $my_query = new WP_Query('showposts=3&cat=2');
  while ($my_query->have_posts()):
  $my_query->the_post();
  $do_not_duplicate = $post->ID;?>
///مطالب اینجا قرار می گیره

<?php endwhile; ?>

در این کد بجای 2 اون آی دی ای رو که حفظ کردی میذاری و بجای 3 هم تعداد پستی که میخوای قرار بگیره و تمام حالا اگه خواستی این کد هارم برات توضیح بدم

برای ساختن یه برگه جدید با قالب متفاوت تو وردپرس کافیه که یه سرچ بزنی!:D

برا پست تایپ هم تو همین انجمن کلی اطلاعات هست و اینکه بهتره که برای ساختش از پلاگین استفاده نکنی!

لینک به ارسال
در هم اکنون، mohammadjavadkhalili گفته است :

لزومی به استفاده از پلاگین نیست شما راحت میتونید از طریق کد نویسی پست تایپ رو ایجاد کنید اما قبل از اینکه وارد پست تایپ بشید من یه چیز دیگه به شما میگم

اگه تا الان قالب وردپرس طراحی کرده باشید میدونید که وردپرس یه سری پارامتر برای ترجمه قالب های html به خودش داره اگر که تا حالا این کار رو انجام ندادید پس تو همین انجمن یه سرچ بزنید کلی مطلب براتون میاد بالا من بر این فرض میگیرم که شما کار کردید

فقط کافیه که برید تو قسمت دسته بندی پستتون و اونجا یه دسته جدید اضافه کنید بعد آی دی اون دسته رو ببینید چیه و بخاطر داشته باشید 

بعدش این حلقه رو حالا توی هر برگه یا صفحه ای که میخواید استفاده کنید میذارید

<?php
  $my_query = new WP_Query('showposts=3&cat=2');
  while ($my_query->have_posts()):
  $my_query->the_post();
  $do_not_duplicate = $post->ID;?>
///مطالب اینجا قرار می گیره

<?php endwhile; ?>

در این کد بجای 2 اون آی دی ای رو که حفظ کردی میذاری و بجای 3 هم تعداد پستی که میخوای قرار بگیره و تمام حالا اگه خواستی این کد هارم برات توضیح بدم

برای ساختن یه برگه جدید با قالب متفاوت تو وردپرس کافیه که یه سرچ بزنی!:D

برا پست تایپ هم تو همین انجمن کلی اطلاعات هست و اینکه بهتره که برای ساختش از پلاگین استفاده نکنی!

سپاس فراوان از راهنمایی شما

ببین بخدا همه توضیحها رو دادی، اما نمیدونم چرا گیج میشم، اصلا نمیدونم که سورسی رو که قرار دادی کجا واردش کنم،

نمونه کار هست بشه نشونم بدی؟یا فیلم اماده ؟آدرس صفحه انجمن رو میشه بهم بدی؟

قصدم اذیت کردنت نیست، اما هیچ تخصصی در زمینه وب ندارم 

من فعلا هیچ کار مهمی جز اختصاص پست به صفحه در وردپرس ، نمیخوام انجام بدم، این کار رو هم میخوام انجام بدم که مطالبم اختصاصی در سایت قرار بگیره ..

ویرایش شده توسط sashaVII
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...