رفتن به مطلب

استخدام یک نفر برای تبدیل vps ویندوز 2008 به هاست دانلود

sasan_dingo

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یه vps گرفتم که روش ویندوز 2008 نصب و ftp هم درست اما با نصب دامنه و دایرکتری فایلش مشکل دارم از دوستانی که می تونن کمک کنن درخواست میکنم لطفا هزینه اینکارو بگن...
سپاس

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز iis رو کانفیگ کنید ، آیپی اون دامنه یا ساب دامنه هم از سی پنل تغییر بدید به وی پی اس و تمام !

از کسی هم که وی پی اس خریدید بگید براتون انجام میده ، نیاز به هزینه کردن نیست .

لینک به ارسال
در هم اکنون، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

دوست عزیز iis رو کانفیگ کنید ، آیپی اون دامنه یا ساب دامنه هم از سی پنل تغییر بدید به وی پی اس و تمام !

از کسی هم که وی پی اس خریدید بگید براتون انجام میده ، نیاز به هزینه کردن نیست .

سلام اگه شما می تونید اینکار انجام بدید تو تلگرام پیام بدید لطفا 09396354174 من سرورم پارس پک که تماس گرفتم و گفتن ما به هیچ عنوان کارای پیکر بندی انجام نمیدیم فقط سرویس خالی همین...

لینک به ارسال

دوستان اون مشکل رو حل کردم ولی هنوز نتونستم دامنرو نصب کنم رو vps و فقط دارم از  آی پی استفاده می کنم باز هم اگر از دوستان نحوه نصب دامنه روی وی پی اسو میدونن هزینشو بگن تو تلگرام یا همینجا 
سپاس

لینک به ارسال

با سلام و احترام اگر هم چنان مسکل دارید با ای دی من در تلگران در تماس باشید در امضا موجود می باشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...