رفتن به مطلب

از بین رفتن تصویر شاخص بعد از عوض کردن قالب

ab.rey

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من یک سایت کوچیکی رو داشتم(با توجه به اینکه تازه کارم) امروز اومدم قالبش رو عوض کردم ولی بعد از عوض کردن قالب تصویر شاخص هارو بالا نمیاره؟؟؟؟!!!!همه تصاویر شاخص که از قبل بودن این شکلی شدن:

http://s7.picofile.com/file/8245704284/2112.PNG

این رو هم بگم هاست رایگان هستش و به خاطر تازه کار بودنم قصد خرید و عوض کردن هاست ندارم....

لطفا راهنمایی کنید...

ویرایش شده توسط ab.rey
لینک به ارسال

سلام مجدد

تصویر شاخص در قالب جدید پشتیبانی میشه ؟

یه پست جدید ارسال کنید و اگر قالب از تصویر شاخص پشتیبانی میکنه تصویر هم انتخاب کنید ببینید عکس رو نشون میده به درستی ؟

روی اون قسمت عکس هم چک کنید ببینید از چه آدرسی میخواد عکس رو بخونه که چیزی نشون نمیده .

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، وردپرس فارسی گفته است :

سلام مجدد

تصویر شاخص در قالب جدید پشتیبانی میشه ؟

یه پست جدید ارسال کنید و اگر قالب از تصویر شاخص پشتیبانی میکنه تصویر هم انتخاب کنید ببینید عکس رو نشون میده به درستی ؟

روی اون قسمت عکس هم چک کنید ببینید از چه آدرسی میخواد عکس رو بخونه که چیزی نشون نمیده .

با تشکر،
بله توی پیش نمایشش که پشتیبانی میکنه.
همه تصاویر شاخص مثله اون عکسی که گذاشتم شده.

لینک به ارسال

با سلام

آدرس سایتتون رو بفرستید ، در صورتی که قالب رایگان هستش ( تجاری و اختصاصی نباشه ) ، ضمیمه کنید چک کنم قالب رو.

پست جدید ارسال کردید که ببینید ، پست جدید رو تصویر شاخص عکسش رو توی سایت نمایش میده یا نه ؟

روی عکس ها view image کنید اگر نمیتونید از سورس نگاه کنید ببینید آدرس رو از کجا فراخوانی میکنه .

با این اطلاعات نمیشه دقیق گفت مشکل چی هستش دوست عزیز

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، وردپرس فارسی گفته است :

با سلام

آدرس سایتتون رو بفرستید ، در صورتی که قالب رایگان هستش ( تجاری و اختصاصی نباشه ) ، ضمیمه کنید چک کنم قالب رو.

پست جدید ارسال کردید که ببینید ، پست جدید رو تصویر شاخص عکسش رو توی سایت نمایش میده یا نه ؟

روی عکس ها view image کنید اگر نمیتونید از سورس نگاه کنید ببینید آدرس رو از کجا فراخوانی میکنه .

با این اطلاعات نمیشه دقیق گفت مشکل چی هستش دوست عزیز

بازم ممنون،

WWW.Zekrejonoon.Ir

اون کاری که گفتید کردم.
انگار چند خط در قالب سرجاش نیست.مربوط به اسکریپت timthumb هستش.

ویرایش شده توسط ab.rey
لینک به ارسال

عکس رو براتون توی سایز های مختلفی که در نظر میگیرید شما برش میده و قرار میده ، که یه مشکل امنیتی هم داره ، نمیدونم رفع شده یا خیر .

فایل index.php جدید رو جایگزین کنید.

index.php

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، وردپرس فارسی گفته است :

عکس رو براتون توی سایز های مختلفی که در نظر میگیرید شما برش میده و قرار میده ، که یه مشکل امنیتی هم داره ، نمیدونم رفع شده یا خیر .

فایل index.php جدید رو جایگزین کنید.

index.php

آقا خیلی ممنون درست شد.
فقط میتونید بگید ک مشکل کجا بود؟
واقعا ممنونم.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، وردپرس فارسی گفته است :

مشکل از همون timthumb بود ، یا داخل قالبتون وجود نداره یا درست فراخوانی نشده بود.

کلاً اون قسمت رو حذف کردم به صورت معمولی آدرس هارو گرفتم .

پس از index دسترسی به timthumb رو قطع کردید؟واقعا ممنونم
فقط ی مشکل دیگه!!!!
عکس هایی ک قبلا توی لایبرری بودن قابل دسترسی نیستن و آپلود هم نمیتونم کنم.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، وردپرس فارسی گفته است :

این مشکل نباید از فایل index باشه ، دسترسی به قالب یا هاست بدید ، مشکلاتتون رو لیست کنید رفع میکنم ارسال میکنم براتون .

چشم تا فردا ارسال میکنم براتون

لینک به ارسال

سلام.من رمز و یوزر نیم سایتت رو بدم بهتون؟

در 15 ساعت قبل، وردپرس فارسی گفته است :

این مشکل نباید از فایل index باشه ، دسترسی به قالب یا هاست بدید ، مشکلاتتون رو لیست کنید رفع میکنم ارسال میکنم براتون .

1)من اسکریپت timthumb رو از هاست حذف کردم.
2)و فایل upload.php رو پاک کردم و دوباره آپلود کردم ولی درست نشد.
3)فعلا مجبورا عکسی که در قالب نداشتن تصویر شاخص را نشان میدهد را با یک عکسی دیگر جایگزین کردم.ولی نه فایل قالب را نشان میدهد نه فایلی که من جایگزین کردم.
4)من تمام فایل های پوشه آپلود رو پاک کردم و premisstion اش رو هم رو 777 قرار دادم ولی بازم درست نشد.

من فقط یوزر و پسورد سایت رو بدم بهتون؟
تنها مشکل فقط لایبرری هستش.نه به عکسها دسترسی دارم ن میتونم عکسی رو آپلود کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...