رفتن به مطلب

حذف دیتابیس

rey

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و وقت بخیر
فکر میکنم سوالم رو جای مناسبی نپرسیدم . پوزش میخوام .

بنده از دیتابیس سایتم بکاپ گرفتم با فرمت sql.gz.
دیروز متاسفانه اون فایل هم از روی سرور و هم از روی سیستم پاک شده . سرور رو هم پاک کردم کلا . چون میخواستم روی یک سرور دیگه بارگذاری کنم سایت رو .
چجوری میتونم اون فایل رو برگردونم ؟؟؟
نرم افزار خاصی واسه این فرمت هست ؟؟؟

در ضمن با نرم افزار Active file Recovery اسکن کردم و یه تعدادی فایل با این فرمت پیدا کرده که سایزشون در حد بایته . فکر میکنم این فایلا درست ریکاوری نشدن . حالا راهی هست بتونم بفهمم این فایلا سالمن یا نه ؟؟

لینک به ارسال

حجم دیتابیستون نباید خیلی زیاد باشه نرم افزار 7zip رو نصب کنید و از حالت زیپ خارجشون کنید و بعد فایل خروجی رو توی نوت پد باز کنید

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، imanfakhar گفته است :

حجم دیتابیستون نباید خیلی زیاد باشه نرم افزار 7zip رو نصب کنید و از حالت زیپ خارجشون کنید و بعد فایل خروجی رو توی نوت پد باز کنید

تشکر بابت پاسختون .

فایلها مشکل داشتن .

هیچ راهی نیست من به اون فایل دست پیدا کنم ؟؟؟

لینک به ارسال

وقتی حذفش کردید دیگه چه راهی البته روی سیستمتون با ریکاوری درست می تونید فایل حذف شده رو پیدا کنید اما روی هاست اگر سرور بک آپ نداشته باشه کاری نمیشه کرد

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، imanfakhar گفته است :

وقتی حذفش کردید دیگه چه راهی البته روی سیستمتون با ریکاوری درست می تونید فایل حذف شده رو پیدا کنید اما روی هاست اگر سرور بک آپ نداشته باشه کاری نمیشه کرد

بله دیگه متاسفانه سهوا پاک شده .
زیاد تایمی هم نگذشته و فایلی هم توی اون درایو جایگزین نکردم .
واسه همین میگم شاید بشه برش گردوند .
فکر میکنم چون فرمتش خاصه با هر نرم افزاری امکان ریکاوری اون فایل نباشه .
شما نرم افزار مطمئنی میشناسید که معرفی کنید ؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...